• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Nejašmić ima kvalitetu za Dinamo.
  • Blueshadow86
    848
    Znam da ima još 9 kola do kraja i da moramo još na Rujevicu, ali ako pobijedimo tovare iduće kolo - bit ćemo prvaci.
  • Fićo1986
    972
    nepopularno misljenje: necemo pobjedit tovare na poljudskoj wc školjki
  • Bosskovitz
    7.3k
    Dal se ikad razmišljalo ili što mislite o ideji da ako se preselimo na novu Krajnču da sjever bude stajaća tribina, bez sjedalica ili ko u austriji/njemačkoj da ima one kao prepone i da se sjedalice mogu podić?Navijač Dinama

    Vjerojatno nije, primarno zato što se to radi za navijačke tribine a sjever Kranjče neće biti navijačka tribina kad se tamo preselimo, dok ostali klubovi koji će tamo igrati i tako nemaju navijačke skupine.
  • xavier
    11.1k
    Uvijek prvo ide prvokup tj. zadržavanje mjesta na određenoj tribini, onda druga faza promjene tribine i treća faza slobodna prodaja.deda

    Na Maksimiru je tako bilo za zapad, na sjeveru to naravno nije uopće bilo bitno. Govorim o zadržavanju mjesta.

    No na prvoj prodaji za Kranjču svakako neće biti mjesta koja možeš zadržati pa neće ni biti tog koraka. E sad, @DrawTube je postavio zanimljivo pitanje jer postoje dva pristupa. Jedan je da u prvoj fazi godišnjaci s Maksimirskog zapada mogu kupiti samo zapad na Kranjči, a oni sa sjevera samo istok.

    Drugi je da godišnjak s Maksimira može birati bilo koju tribinu na Kranjči. I tu bi mogli imati onih koji će se vratiti na istok keramike su originalno zapravo publika s istoka Maksimira, a nakon zatvaranja te tribine nisu željeli gledati utakmice iza gola pa su izabrali zapad.
  • Droljo
    4.7k
    Umjetna trava za kranjču! Previše ekipa tamo igra da bi bilo koji teren to izdržao. Pogotovo u budućnosti kad i mi budemo tamo domaćini.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Nije dovoljno sto nam je pola ekipa na operacijskom stolu :lol:
  • Jaro
    5.4k
    igraju 2 ekipe, te prema pravilniku o licenciranju HNSa to je ujedno i maksimalan broj korisnika jednog stadiona. Lazio/Roma te Inter/Milan dijele stadion vec ohoho, od doba kad je tehnologija bila "kameno doba", nije bilo hibrida pa je travnjak bio u skladu s ostalima... Ovo kod nas nema veze s koristenjem, vec s nebrigom, neznanjem i nepreuzimanjem odgovornosti.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Umjetna trava za kranjču! Previše ekipa tamo igra da bi bilo koji teren to izdržao. Pogotovo u budućnosti kad i mi budemo tamo domaćini.Droljo

    Moze se raspored narihtat tako da se igra na Kranjci jednom tjedno sto je prihvatljivo. Loksa "doma" - mi u gostima i obrnuto.
  • Infinity
    15.2k
    Umjetna trava se isto tako treba odrzavati. Ako si sposoban odrzavati umjetnu onda mozes i prirodnu, pogotovo hibrid. Nije Zagreb u Svedskoj da se postavlja umjetna.

    Moguce cak i da postoje neke odredbe, tj. da s nasom klimom i ne mozes igrati na umjetnoj. UEFA forsira prirodnu travu koliko god je to moguce.
  • Georg Koch
    3.3k
    Vezni red za zadnji dio sezone:
    Misic, Sucic, Ademi, Halilovic, Bulat, Rog, Baturina, Vrbancic, Stojkovic.

    Na papiru toliko mocno za razinu HNL-a da je to zastrasujuce.

    Igraci su se oporavili, vratio se koliko-toliko mir u ekipu, imamo zajednistvo i duh Dinama se vraca nakon izbora jos vise.


    Nepopularno misljenje glasi: Pobjedit cemo sve utakmice do kraja prvenstva :cool:
  • nemapredaje
    1.9k


    Ja sam si baš neki dan razmišljao o tome. Dakle ispali su iz Europe, završena su tri kruga prvenstva, reprezentativna stanka je - savršen trenutak za reset u glavama i da se toliko puta spomenuti "senatori" postave ispred momčadi i kažu "dosta je zajebancije, idemo sada do kraja sve dobiti"
  • San Lorenzo
    11k
    Zbog Sergeja Jakirovića sam zavolio reprezentativne pauze.
  • Marley
    764
    mislim da ovo vise uopce ne spada pod "nepopularno misljenje" :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.