• Krizy
    35.5k
    Nedovoljno dobar za Dinamo, ali to više govori o trenutnom kadru.
    Kao što sam pisao, uvjerljivo najmanje golova i asistencija s krila u zadnjih 15 sezona.
  • austrijanac
    2.6k
    taj učinak nemaju zajedno Kaneko, Vidović i Špikić.Mihaljević

    Vidović sam ima 4 pogotka i 3 asistencije, tako da mislim da imaju zajedno.


    Sve pet krila loša, ali kakvo sad zazivanje Bočkaja i predstavljanje nekakvih iskrivljenih statistika.
  • Mihaljević
    8k
    Gdje sam točno ja zazivao Bočkaja? Njega smo mjenali za Ogiwaru, a Ogiwara za 5 života neće biti blizu njemu.
  • rioda
    2.2k
    Ma za Bočkaja se sve zna, u jačim utakmicama je obrambeno igrač manje, ali po meni idealan za rješavanje manjih HNL utakmica što nam trenutno kronično fali
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Pero bi imao smisla kada bi kupili Miereza pa obnovili njihovu suradnju iz vremena kada je Mierez bio prvi strijelac lige kad ga je Pero hranio nabačajima a on glavom zabijao. Za HNL bi bio bomba, Europu bi teško mogao igrati beka jer je loš u obrani. Koristio bi nam sigurno, pogotovo u ovoj situaciji kada imamo vječno ozlijeđenog Ogiwaru i stopera Perkovića na lijevom beku. Čast Perkoviću ali oni centaršutevi protiv Rudeša (kad je bio neometan) su bili bolni za gledanje, Pero da ima takve situacije gdje može neometano nabacivati pogađao bi igrače u milimetar.
  • austrijanac
    2.6k
    pa postavio si statistiku u nepopularna mišljena, ne vidim onda točno poantu ako nije zazivanje.

    Sve pet.
  • DrawTube
    2.8k
    Evo jedno nepopularno kaj se tiče Kranjče

    Nova Kranjča će imati dobar efekt na posjetu i brend kluba, ali će imati loš efekt na grupu.

    Današnji Sjever ima 5000 mjesta. Istok na Kranjči će ,ako sam dobro shvatio, imati oko 4200 mjesta. Iako će nominalno manje ljudi zbog akustike više grmiti, bojim se da će broj "padobranaca" kako ih ljudi zovu biti i veći nego sad s ekipom sa Zapada i Istoka na Sjeveru.

    (Jedino mi u priči nije jasno hoće li npr ljudi s godišnjom za Zapad imati prednost pri kupnji godišnje za Istok Kranjče ako to bude shema.)

    Osim ako klub ne ispregovara s Grupom (kao u slučaju Osijeka ) da se određeni dio karata za Istok (bar 1000) ne prodaje isključivo preko grupe, bojim se da će biti previše ljudi koji će htjet sam gledat tekmu a ne žele ba Zapad jer im je skup. Vidjeli smo kako je Istok na Pampasu puno tiši i "kazališniji" od Istoka GVa, bojim se da se taj scenarij dogodi nama
  • Dudu9
    425
    Pa to je normalno da će i drugi htjeti na istok kranjce jer bit ce jeftinija karta od tipa zapada a isti pogled na teren
  • Bosskovitz
    7.3k
    Istok na Pampasu puno tiši i "kazališniji" od Istoka GVa, bojim se da se taj scenarij dogodi namaDrawTube

    Zato kaj je na istoku GV-a bila Kohorta s običnim navijačima, a na istoku Pampasa su samo obični navijači, Kohorta je na jugu. Logikom stvari će sjeverna i južna tribina nove Kranjče biti najjeftinije tribine koje će privlačiti najviše navijača koji nisu redoviti na utakmicama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Dal se ikad razmišljalo ili što mislite o ideji da ako se preselimo na novu Krajnču da sjever bude stajaća tribina, bez sjedalica ili ko u austriji/njemačkoj da ima one kao prepone i da se sjedalice mogu podić?
  • deda
    27.7k
    Logika nalaže da će zapadnjaci imati prednost za zapad, a sjevernjaci za istok.
  • jedan u nizu
    5.8k


    isto vec vise puta spomenuto, i to u manje od godinu dana koliko sam aktivan na ovom forumu.
    Kranjca ce biti gradski stadion, gdje ce igrati i drugi klubovi, gdje ce se moci odrzavati manifestacije, koncerti i slicno.
    To nece biti dinamov stadion, to nece biti stadion koji ce koristiti navijaci jednog kluba, pa da prema njima budu napravljene tribine.

    Nema sanse da se tako nesto napravi na kranjci.
  • jedan u nizu
    5.8k


    Sto znaci prednost?
    Da li znaci da se za vrijeme prvokupa za godisnje, tj produzivanje istih, nece moci promijeniti tribina?
    Evo nisam nikad do sad produzivao godisnju kartu pa me zanima.
    Ako recimo netko ima godisnju za npr sjever, da li za vrijeme 'prvokupa' ima pravo uzeti kartu za zapad, ili mora cekati slobodnu prodaju?
  • deda
    27.7k
    Uvijek prvo ide prvokup tj. zadržavanje mjesta na određenoj tribini, onda druga faza promjene tribine i treća faza slobodna prodaja.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Od jedne tribine iza gola (na drugoj ce bit gostujuci kavez) treba napravit obiteljsku tribinu za djecu i njihove roditelje. Istok je za BBB a zapad ce takvima bit pre skup.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.