• Endeavour
    414
    Ako će se nastaviti u istom ritmu ova "roller coaster" sezona, očekujem pobjede protiv Rudeša i Hajduka, pa ispadanje iz kupa i bod protiv Istre. I opet ćemo biti na dva, tri boda od prvog mjesta s utakmicom manje... I tako do zadnjeg kola.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ne znam jel ovo popularno ili nepopularno misljenje. Realno boli me ona stvar sto smo sad ispali (na stranu rezultat i od koga). Radi se o miki maus utjesnoj ligi za one koji se ne dokopaju LP ili EL, "tezina" samog natjecanja je vjerojatno manja od Kupa velesajamskih gradova.

    Necemo se lagat i da smo prosli PAOK ne bi osvojili KL, a ispadanje u iducim fazama bi jos vise zaboljelo jer bi bili blize trofeju. Mislim da bi nas igranje na 3 fronta u napetoj zavrsnici sezone dokrajcilo tako da ce nam ispadanje iz KL i reprezentativna stanka sjest ko budali samar. Ako cemo icemu zahvaljivat tijekom proslave naslova prvaka to bi trebao bit ovaj tajming ispadanja iz europskog natjecanja.
  • Captain America
    13.9k
    Žalosno je pročitati po 30. put zazivanja Banovića kao trenera prve momčadi iako je ne znam kolko puta spomenuto da čovjek nema licencu. Prigovaralo se zadnjih tjedana kako su nezagriženi navijači neinformirani oko izbora, a onda se pokaže i da ovi zagriženi veze nemaju o onom što se događa oko kluba na sportskom planu.

    Ne znam jel ovo popularno ili nepopularno misljenje. Realno boli me ona stvar sto smo sad ispali (na stranu rezultat i od koga). Radi se o miki maus utjesnoj ligi za one koji se ne dokopaju LP ili EL, "tezina" samog natjecanja je vjerojatno manja od Kupa velesajamskih gradova.

    Necemo se lagat i da smo prosli PAOK ne bi osvojili KL, a ispadanje u iducim fazama bi jos vise zaboljelo jer bi bili blize trofeju. Mislim da bi nas igranje na 3 fronta u napetoj zavrsnici sezone dokrajcilo tako da ce nam ispadanje iz KL i reprezentativna stanka sjest ko budali samar. Ako cemo icemu zahvaljivat tijekom proslave naslova prvaka to bi trebao bit ovaj tajming ispadanja iz europskog natjecanja.
    NitkoBitan

    giphy.gif

    Dobrodošao u klub :cool:
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ako se nema licencu klub moze platiti da vodi momcad. Sta nije takav slucaj u francuskoj, trener Reimsa (30 god) nema UEFA Pro licencu i klub placa 25k eura za svaki nastup koji vodi dok nema licencu.
    Zapravo negdje pise ovako:
    Due to him not holding a UEFA Pro Licence, Reims were fined €25,000 for every match Still managed,[19] until he started a monthly course at the National Football Centre near Brussels.

    pa ne znam da li su morali placati kazne dok nije krenuo na tecaj, ili dok ga je zavrsio.


    taoder:

    Still played hours-upon-hours of Football Manager - a simulation computer game that is based around football management - as a youngster. And the Reims boss has cited this as his route in football management.

    ovdje vidim da ima prostora da i ja postanem trener dinama :cool:
  • Olmic
    2.7k
    Dobro kaze Lozo krivica je i igraca. Rekao bi 50:50 za jucerasnji poraz
  • San Lorenzo
    11.6k

    Može ti jedan-dva igrača upasti u žrvanj atmosfere i odigrati loše, ali ako je cijela ekipa osim Baturine loša i nitko nezna šta treba raditi, onda je krivac onaj tko je to pripremio.
  • juan
    57
    Ali onakve amaterske greške jučer se ne smiju događati uopće u nogometu, a ne u ovoj fazi europskog natjecanja. Neke osnove nogometa su ispratiti svog igrača a ne da je sam u krugu od 3 metra (dok je korner?!), u pionirima se uči da kada ideš 1 na 1 sa golmanom potkopaš mu loptu samo da ne ide po zemlji jer u takvim situacijama golman samo nogu postavi i čeka rasplet, ali to je Špikić, najgori igrač unazad par godina što se tiče donošenja bilo kakvih odluka...
  • Mlađi referent
    10.6k
    Jedan gol može doći radi nečije greške u preuzimanju igrača, tri gola na istoj utakmici nakon centaršuta nužno i isključivo znače da se na treninzima ne radi organizacija branjenja prekida ili se radi užasno loše.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    i to problem sa prekidima nije od jučer, nego unatrag godinu dana.
  • Infinity
    15.2k
    Kakvo god da je natjecanje, mi smo tu i bez osvajanja sebi mogli itekako podignuti sanse za igranjem Lige prvaka naredne sezone. Ovako nam je ostalo previse 'ako'.

    Svaki poraz nosi neke posljedice, a ovaj bi mogao donijeti uzasne. Put kroz kvalifikacije je uvijek tezak, a da ne pricamo o tome koliko bi bilo lakse krojiti politiku na ljeto ako znamo da smo direktno u grupi.

    Izgubili smo mi ovdje puno vise od jedne utakmice.
  • gledatelj
    241
    Nepopularno mišljenje je da bi se Čačić sad prošetao do naslova. Europa je druga priča.
  • Yovitssa
    344
    Želim Čabraju za trenera Dinama!
  • wolfgang14
    1.1k
    Želim Čabraju za trenera Dinama!Yovitssa

    I ja bi volio vidjeti kako bi Stojković, Baturina, Kačavenda, Vidović i ostali mladi napredovali pod njim. Da li bi bio dobar za Dinamo, ne znam, ali svakako se nebi ljutio da dođe. I čini mi se kao neko ko bi se usudio staviti seniora na klupu ako nebi ispunjavao ono kaj treba
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja bi se ljutio da dođe, nikad da se opametimo i prestanemo davat "igracku" od 60 milja eura godisnje nekome tko bi se trebao uciti na njoj, dosta polutrenera i "talenata" koji "zasluzuju priliku".
  • Mihaljević
    8.1k
    1690565523171_1664702087464_pero_bomba.jpg
    Pero Bočkaj.

    Sezona 22/23 : 5 golova i 6 asistencija.
    Sezona 21/22 : 2 gola i 9 asistencija.

    I sve to sa 10 kila viška, taj učinak nemaju zajedno Kaneko, Vidović i Špikić.

    Kakav god da je bio, ne dovoljno cijenjen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.