• deda
    5k
    ZvdBMqd.jpg
    Pošto otvaramo temu za svaku utakmicu, red je da svoju dobije i ova. Ne treba trošiti puno riječi na uvod. Dinamo dolazi u Zelinu po prolazak u sljedeću fazu i iznenađenja ne bi trebalo biti. U Svetom Ivanu očekujemo pravo narodno prošćenje jer ne dolazi hrvatski gigant svaki dan u ovo malo prigorsko mjesto.
    1. Tko će proći među 8 najboljih momčadi u hrvatskom nogometnom kupu? (11 votes)
        Pobjeda Zeline i šokantno ispadanje plavih iz kup natjecanja
        36%
        Lagana šetnja Prigorjem uz rutinsku Dinamovu pobjedu
        64%
  • Eduardo
    3.6k
    Fali mi treća opcija u anketi, nešto tipa; mučenje Dinama i prolaz na penale ili u zadnjim minutama
  • deda
    5k
    Ma to sve ulazi pod jedan
  • deda
    5k
    Tekma će biti na HNTVu
  • xavier
    3.2k
    Pretpostavljam da Zelina nema reflektore pa je to razlog za ovakav termin?

    Inače, radni dan u 2 sata :yikes:
  • Papastrumf
    2k

    Dobro si pretpostavio. :joke:
    Jbg., ne može kasnije, u slučaju nekakvih penala, već bi bio mrak.
  • reziser
    1.6k
    mislim da sutra nema govora u penalima
    plitak potok
  • xavier
    3.2k
    Ma proći ćemo ih glatko kao Mravince :monkey:
  • reziser
    1.6k

    u pivu da je laganica :razz:
  • deda
    5k
    Ma ajde, Dalmatinci su se nabrijali, Prigorci budu od jutra pjani.
  • xavier
    3.2k
    Za to se prvo moraš negdje pojaviti :razz:
  • reziser
    1.6k
    bum....na trnavi :razz:
  • Infinity
    3.7k
    Samo nek poluvrijeme bude 2-0 i bit ce dobro
  • 000
    931
    Hrvatski nogometni kup je zakon. Toči se vino, dimi roštilj, nogomet kao da je putovao natrag kroz vrijeme, a skauting se obavlja ovako: “Moramo paziti. Imaju malog crnog koji je jako brz i dobar prema naprijed...”

    Kolone ljudi, pjesma, pune tribine, uz ogradu mjesta ni za iglu, a sve to pratilo je desetak kombija specijalne policije pod punom opremom. Tako je bilo 2012., kad je u Zelinu u četvrtfinalu Kupa stigao Hajduk (1-1).

    - Uh, tad smo bili drugoligaši, znao sam da nećemo izgubiti od Hajduka. Danas smo u četvrtoj ligi, nema ni jednog igrača iz te momčadi. Sad neće biti potrebno toliko policije jer je u Zelini 99 posto ljudi za Dinamo. Ne znam uopće hoće li tko navijati za nas - počeo je tajnik kluba Željko Pukšec.

    Na klupi Zeline sjedili su mnogi poznati treneri: Stanko Mršić, Srećko Lušić, Valentin Barišić, Damir Biškup, koji su radili za oko 1000 eura na mjesec, dok je za 5000 kuna igrao Edin Mujčin.

    - I danas imamo na klupi dva legendarna nogometaša: Mario Švigir i Mario Rac. A igrači imaju hranarine od 200 do 2000 kuna, klasično za amatere iz nižih liga - kaže nam Pukšec.

    Za one koji ne znaju, ako ima takvih, Šviga i Rac su osvojili “bezbroj” Kutija šibica i sve najvažnije malonogometne turnire.

    Uz Zelinu je vezana i anegdota kako je 1974. izgorio Dom kulture, univerzalna dvorana za treniranje.

    - Izbio je veliki požar koji je progutao zdanje. Vjerujemo da do požara tih razmjera ne bi došlo da na TV-u nije bila utakmica Ajaxa i Milana. Nogometaši su trenirali u Domu kulture kako bi što spremniji dočekali proljetni nastavak prvenstva nakon što su te jeseni osvojili naslov. Tog kobnog 16. siječnja treninga zbog spomenutog prijenosa nije bilo. Da su nogometaši bili na treningu, najvjerojatnije bi primijetili uzrok požara.

    Za Dinamo su dodane montažne tribine pa će kapacitet biti 1800 ljudi. Travnjak je na najvišoj razini, a očišćeni su i svi prilazi. Sve je kao “u apoteci”. Naravno, za Dinamo su igračima stigle i nove garniture dresova. Ne igra se protiv Dinama svaki dan.

    Smiju li se igrači s dinamovcima mijenjati za dresove?

    - Ha, ha. Sad ste me zatekli... Ma, smiju, neće im nitko zabraniti. Eto, neka ih ‘krste’ odmah, imaju naše dopuštenje - kaže Pukšec.

    Inače, igrači Zeline će za susret morati uzeti slobodan dan na poslu.

    - Neki koji ga nisu dobili morat će zbrisati nakon gableca. Ma, to su vam sve amateri, imali smo dva policajca u momčadi, neki rade na pumpi - objašnjava Pukšec.

    Zelina je poznata kao dobar domaćin, lokalni specijaliteti, uz poznato zelinsko vino, čekat će i igrače i stožer Dinama.

    - Sve smo pripremili, bit će fešta nakon utakmice, bez obzira na rezultat. Naravno da ćemo ih zadržati, nije baš tako lako otići iz Zeline.

    Očekujete li mali popust od dinamovaca, s obzirom na to da Zelina diše za “modre”?

    - Znate što, Dinamo je prošlo kolo jedva prošao u Mravincima, tako da neće istu pogrešku ponoviti. Ući će ‘full gas’, a to nije dobro za nas - kaže kroz smijeh Pukšec.

    https://www.goal.com/hr/vijesti/zelina-dinamo-hrvatski-nogometni-kup/v97qnads5j7w1km692yalzbts
  • deda
    5k
    Hrvatski nogometni savez
    Ulica grada Vukovara 269 A 10000
    Zagreb, Hrvatska COMET HNS
    Datum 31.10.2018
    Kolo 1/8F
    Kategorija Seniori
    ZAPISNIK O UTAKMICI

    Tip utakmice: Hrvatski nogometni kup 18/19 REZULTAT: -:-
    Između momčadi: ZELINA - GNK DINAMO
    Mjesto igranja: Igralište: Sv. Ivan Zelina Gledatelja: Početak: 14:00
    Službene Osobe: Lovrić Zdenko (Đakovo) Pataki Goran (Đakovo) Novosel Kristijan (Gat)
    (Sudac) (1. pomoćni) (2. pomoćni)
    Posavec Dražen (Lepoglava) Šimčić Zlatko (Koprivnica) Matić Ivan (Osijek)
    (delegat) (kontrolor suđenja) (4. sudac)


    POSTAVA MOMČADI
    Domaći ZELINA Iskaznica
    21 Jurić-Bare Ivan(V) 8403628
    2 Skupnjak Hrvoje 8419889
    4 Pajač Stjepan 8410689
    5 Borovčak Tomislav 8408434
    6 Radoš Ante 8417345
    10 Saez Juan Manuel 8433999
    11 Jančetić Hrvoje 8413985
    13 Posavec Ivan 8417661
    14 Mikulinec Stjepan 8417487
    17 Ovčar Florijan 8410700
    19 Palčić Zlatko 8411242

    1 Posavec Nikola(V) 8416565
    7 Kolar Marko 8464028
    8 Bičak Ivan 8414327
    9 De Castro Yuri Mateus 8464234
    18 Hrupec Ivan 8411393
    20 Mačković Mihael 8415820
    22 Bagavac Dominik 8411438
    KAP 5 Borovčak Tomislav 8408434

    Gosti GNK DINAMO Iskaznica
    1 Zagorac Danijel(V) 1031731
    2 Moharrami Getgasari Sadegh 1035693
    3 Musa Mario 1006020
    8 Hajrovic Izet 1035191
    9 Budimir Mario 1034232
    11 Gavranović Mario 1035184
    13 Rrahmani Amir 1032181
    14 Gojak Amer 1029440
    18 Marin Antonio 1018146
    31 Lešković Marko 1031791
    34 Šunjić Ivan 1009308

    40 Livaković Dominik(V) 1024237
    5 Ademi Arijan 1020545
    7 Olmo Carvajal Daniel 1029368
    17 Menalo Luka 1035694
    21 Petković Bruno 1014265
    28 Theophile Catherine Kevin 1035695
    92 Kadzior Damian
  • Eduardo
    3.6k
    Marin ispred Menala... Na posudbu pod hitno čim se ukaže prilika. Moro i Šitum ni na klupi? Malo sam iznenadjen postavom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.