• Blaz
    350
    jos ju trebas doc popit
  • 000
    941
    "Bila je to tipična kup-utakmica u kojoj se mučiš dok ne zabiješ prvi, drugi gol. Dugo nam je trebao da zabijemo taj drugi koji nam je dao mirnoću, ali prigodu je dobilo puno igrača koji nemaju natjecateljski ritam i to se vidjelo na terenu", rekao je Nenad Bjelica, trener Dinama.

    "Modri" su u osmini finala Kupa slavili kod četvrtoligaša Zeline 4:0 uz golove Gavranovića, Petkovića te dva Kadziora. No domaćin je pružio vrlo dobar otpor, pogotovo u prvom dijelu u kojem je držao nulu sve do same završnice. A mogao je i povesti...

    "Falilo nam je u prvom poluvremenu malo više ozbiljnosti. Da smo malo prije zabili taj prvi gol, vjerojatno bi utakmica bila lakša nego što je ispala na kraju", dodao je Bjelica.

    rekao je Bjelica, kojega nije čudiola poprilično agresivna igra Zeline, na rubu kartona (ili preko njega):

    "To je njihovo pravo. Bilo je tu nekoliko situacija, ali Bože moj, to je nogomet, a ne balet i treba igrati da se pobijedi. Oni su probali pobijediti, mi smo pobijedili na kraju, ali nije me to iznenadilo."

    Zelina je u prvom dijelu stvarala velike muke Dinamu, posebno zadnjoj liniji koja je nekoliko puta ispala, ali do senzacije ipak nije mogla.

    "U ime kluba čestitam Dinamu na zasluženoj pobjedi i želim mu puno sreće u nastavku nacionalnog prvenstva i, naravno, Europi. U prvom poluvremenu fazu obrane odigrali smo jako dobro, držali smo se svih postulata kojih smo se dogovorili. Žalimo za onom šansom u petoj minuti, gdje je Zagorac reagirao fenomenalno i što smo primili gol u 45. minuti", rekao je Mario Rac, trener četvrtoligaša iz Svetog Ivana Zeline, te dodao:

    "Evidentno je da smo u drugom poluvremenu fizički pali, otvorili smo puno više prostora Dinamu koji je prekvalitetan i preiskusan da to ne bi iskoristio. Na kraju, šteta što nije završilo jedan, dva razlike, nego ovako, ali dobro. Mi smo zadovoljni."

    Rac vodi Zelinčane s Marijom Švigirom, legendarni je to dvojac koji je osvajao "Kutiju šibica" i koji se u klubu sjeveroistočno od Zagreba priprema na pohod u Treću HNL.

    "Bilo je ovo lijepo iskustvo za mene kao mladog trenera, igrače i cijeli klub. Dostojanstveno smo i u najboljem svjetlu prikazali Zelinu i grb koji nosimo na dresu", zaključio je Rac.

    https://www.goal.com/hr/vijesti/nenad-bjelica-dinamo-zelina-osijek-kup/1k5wvw9z5090m1pc0s5sqhbp4h
  • Infinity
    14.9k
    Hvala Bogu, rijeseno je i ovo. Sreca pa nisam imao ni mogucnosti, a ni vremena da konkretno ispratim. Drago mi je da je Kadzior opet zabio i ocekujem ga u Osijeku u prvih 11.

    Jel sad u cetvrtfinalu slijedi Inter ako sam dobro upratio?
  • reziser
    5.8k


    E jbg, onda,nebuju nist napravili :cool:
    Nema slika :nerd:
    Kaj buju s dedom...
  • 000
    941
    Ma isao sam editirati rezultate kupa u drugoj temi, a ovdje izbrisao svoj post :roll:

    Ugl. napisao da @Blaz i @xavier nisu nista napravili ako se ne slikaju uz pivce i Rezeka te postaju tu :wink:
  • reziser
    5.8k

    Nisi imao srece :rofl:
  • reziser
    5.8k

    A di si ti upao na pivu, hehe
  • reziser
    5.8k


    Rekoh, i ak .bu pive, nema slika :snicker:
  • deda
    26.3k
    U četvrtfinalu kupa nema nositelja, možemo dobiti bilo koga.
  • reziser
    5.8k
    Kad je cetvrtfinale?
  • deda
    26.3k
    5. prosinca jedna tekma
  • reziser
    5.8k
    Kod slabije rangiranog?
  • deda
    26.3k
    Ne mora biti
  • Infinity
    14.9k
    Mislio sam da i dalje ide ono 1-8, 2-7, 3-6 itd, al pogledao sam zadnjih 20 minuta u Varazdinu i komenatator rece da je zdrijeb, al u svakom slucaju hvala na informaciji. Vuklo mi je nesto da ima zdrijeb, ali sam bio uvjeren da se izvlaci tek polufinale.

    Inter na domacem terenu mi djeluje kao najbolja moguca opcija. Najgora moguca opcija je svakako Vinogradar na gostujucem terenu. Njih bih da se izbjegne i pod cijenu gostovanja na Poljudu. Mislim da Dinamo ima vise sanse protiv neke ozbiljnije momcadi nego protiv nabrijane ekipe koja je 'na korak do sna'. I taj Vinogradar je vec vise puta igrao cetvrtfinale, jako cesto i osminu finala, vrlo moguce da su najuspjesniji nizeligas u kupu i samo je pitanje vremena kad ce nekog probiti za polufinale. Dinamo je ocajan u kupu protiv nizeligasa, nema motiva i zato je bolje igrati malo ozbiljniju utakmicu.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.