• Somport
    556
    Koje li radosti donosi hrvatski nogomet, ovaj vikend donosi nam šestoplasiranog susjeda Goricu. Forma momčadi Gorice je u zadnje vrijeme osrednja, ali uz malo užarenije igrače poput Krizmanića i Lovrića, ispast će zanimljivo. Gorici će nedostajati kartonirani Sarić, a modrima ozlijeđeni Ademi, Jurić i Čop.Pobjeda je gotovo nužnost za dobru atmosferu pred utakmicu s Rapidom jer je ista nagrizena zadnjim blijedim predstavama.

    Ulaznice za utakmicu možete kupiti ovdje:
    https://www.ulaznice.hr/web/event-browse/100/48

    Za gostujući sektor C1 i C2 namijenjeno je 400 ulaznica.
    Cijena ulaznice je 40 kuna danas i sutra, a na dan tekme 50 kuna.
    1. Ishod (51 votes)
        Pobjeda Gorice
        14%
        X
        20%
        Pobjeda Dinama
        67%
    2. Dolazite li na utakmicu? (51 votes)
        Da
        33%
        Ne
        67%
  • flexXy
    1.8k

    Samo ispravka: Elvis Sarić, nije Šarić
  • Gorica86
    276
    Jel sam ja krivo zapamtio ili je uvijek bio samo C2 sektor za goste, a C1 za domaće?
  • deda
    26.3k
    Prodano tek 56 karata za naš sektor. Znači zanimanje baš i nije veliko.
  • r1oma
    1.5k
    Zato sto ce vecina vjerojatno kupiti u Gorici prije utakmice
  • marcio amoroso
    31.4k
    Jel se može kupiti na stadionu za gostujući sektor?
  • deda
    26.3k
    Obično se moglo. No danas je karta i jeftinija. Sutra će biti 50 kuna.
  • r1oma
    1.5k
    moze

    Na dan utakmice (subota, 30. listopada) gledatelji će ulaznice moći kupiti i na blagajni Zapad, koja će biti otvorena dva sata prije utakmice (od 15 sati) i na blagajni Istok (za gostujuće navijače).
  • deda
    26.3k
    Evo odmah se prodalo 10 karata čim smo počeli kritizirat. :rofl:

    Sad je na 66
  • deda
    26.3k
    Malo pričamo o ovoj utakmici, a jedna je od bitnijih jer može odrediti tijek sezone. Posebice što dolazi pred ključnu europsku utakmicu s Rapidom. Loš rezultat sutra bi žestoko nagrizao sve ambicije kluba ove godine. Po meni pobjeda je mus.
  • Neki tip
    18.3k
    Na ovoj anketi gore sam kliknuo X.

    Kad predviđam X Dinama, uvijek su dosad rasturili..

    Nikakvo rasturanje sutra svejedno ne očekujem, ne može se forma čudesno preko noći vratiti, ali s Goricom dosad nismo imali problema.

    Kako se tekma bliži, optimističniji sam i očekujem pobjedu. Mislim, očekujem je uvijek, ali sad i vjerujem u nju.

    1-2, 1-3, tako nekako.

    Kladioničarski rečeno - oba daju i 3+ uz pobjedu Dinama.
  • deda
    26.3k
    Prodano 125 karata za gostujući sektor.
  • deda
    26.3k
    145 na kraju dana.
  • SAS1987
    13k
    Jako loše... I nece biti bolje dok se ne promjeni uprava.

    Nadamm se da ce barem na terenu biti puno bolje.
  • Olmic
    2.6k
    Možda ne znači ništa a možda i pokazuje nešto. Nema uopće standardne najave od strane trenera... Dobro je rekao Ljubić u podcastu, detalji ponekad puno pokazuju
  • serbus
    3.2k


    Iz ne znam kojeg razloga ali redovno nas najmanje ima na Gorici od svih tih bližih "gostovanja".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.