• Krizy
    35.1k
    Dinamo u 12. kolu gostuje u Velikoj Gorici. Dvoboj susjednih momčadi i na ljestvici, Dinamo je treći s 19 bodova, uz utakmicu manje a Gorica četvrta s 16 bodova.

    Dosad smo s Goricom odigrali 21 utakmicu u HNL-u te ostvarili 17 pobjeda uz 4 neriješena ishoda. Gol razlika je 39-13.
    U gostima smo Goricu pobijedili u 8 utakmica te dva puta remizirali, uz gol razliku 19-7.
    Zadnju utakmicu protiv Varaždina, Gorica je igrala u sastavu:

    Radošević - Raspopović, Krizmanić, Maloča, Štiglec - Soldo, Mrzljak - Mitrović, Kapulica, Ndockyt - Vujnović

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/gorica/hnl-klub-zeli-u-europu-a-gotovo-da-nema-gdje-trenirati-sad-je-dozivio-blamazu-kod-petoligasa-15384251

    Nakon tog poraza od petoligaša Bilogore u novoj prijateljskoj utakmici tijekom reprezentativne pauze razbili su ljubljansku Olimpiju s 3:0.
    1. Kakav rezultat očekujete? (87 votes)
        Pobjeda Dinama
        93%
        Neriješeno
          3%
        Pobjeda Gorice
          3%
    2. Idete li na utakmicu? (87 votes)
        Da
        53%
        Ne
        47%
  • OsamŠest
    2.5k
    Jedva sam dočekao ovu temu.. Hvala @Krizy
  • deda
    27.5k
    Ulaznice: https://www.ulaznice.hr/web/event/100/129

    Dakle, istok je 6 eura i prodaja isključivo online, a zapad 6 i 8 eura. Na dan utakmice nema prodaje za istok na blagajnama, samo zapad.

    Za istok je pušteno 947 ulaznica koliko sam ja uhvatio, a do sada je prodano 57. Zapada je ostalo još 944.

    GOSPODO, SVI U GORICU! :heart:
  • Mihaljević
    7.9k
    Zadnji put je lagano bilo u Gorici kad je još Krznar bio trener (0-2 u prvom pol) , od tada muke ježove Oršin gol u 93min , Ademijev odbijanac , Mitrovićeva bomba... A po meni Gorica u svakom segmentu (Osim stadiona :joke: ) bolja od Osijeka, i nadam se da će napokon ulovit Europu al' ne preko nas. Bit će teško ali vjerujem u tri boda.
  • zagr
    505
    u online prodaju je pušteno 2 soma i nekaj sitno karti a stadion prima 4500, pa nisu valjda goričani rasprodali 2 soma godišnjih.
  • Dino
    2.2k

    Gorica uvijek tak pusti manje mjesta da bi konstantno bilo “skoro rasprodano”. Jednostavno bolje ide prodaja na taj nacin.
  • Infinity
    15.2k
    I dalje su im u ponudi godisnje, pa je pola ostavljeno za godisnje, a ostalo za Dinamo. Kako se bude rasprodavalo tako ce i dalje poloviti godisnje i pustati u prodaju za Dinamo.
  • kinfa95
    485
    Jel moguće da pola foruma opće nejde na utakmice
  • Majki2111
    2.6k
    Imaš iznimnu sposobnost primjećivanja detalja i sitnica. :up: :100:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jel moguće da pola foruma opće nejde na utakmicekinfa95

    Dosta ih živi van Zagreba.
  • Dino
    2.2k

    Utreniran sam da pamtim nebitne i glupe podatke :sweat:

    Ocekujem da u Gorici bude klasicno dobra atmosfera i posjeta, uz isto tak klasicno losu i negledljivu igru, ali s tri boda u dzepu.
  • deda
    27.5k
    Moram uz pomoć kolege Infinityja razbiti još jednom ovaj mit o brojkama u Gorici. Dakle taj stadion je kapaciteta oko 4600 gledatelja, a oni u prodaju puštaju tisuću manje, onaj desni dio istoka. Svaka njihova objava o posjećenosti od 4-4,5 tisuće su eklatantna laž.
  • DrawTube
    2.8k
    Pa Gorica stavlja brojke od 2500 protiv Osijeka a svaku malu tekmu pišu 1000-1500 tako da ovo ne čudi
  • Keyser Soze
    8k
    Tu bi i mi mogli nešto naučiti, a ne da sami sebi pucamo u nogu s umanjivanjem broja ljudi. Evo nedavno protiv Rijeke službeno nešto malo iznad 9 tisuća, a u stvarnosti preko 11k.
  • Teofil Kateran
    817
    Protiv Gorice bi volio vidit:

    Nevistić - Perković, Perić, Bernauer, Ristovski - Mišić, Bulat - Vidović, Baturina, Kaneko - Drmić

    Petko i ako bude spreman nek ostane na klupi. Gorica nije uopće loša ove sezone i ne treba se zaigrat, ali bolje je da Petko odmori još jednu tekmu kako se ne bi ponovno obnovila ozljeda jer nas čeka pakao od rasporeda. Perković mora dobivat priliku u kontinuitetu i bit će dobro rješenje za lijevi bek. Theophile je tek došao pa ne očekujem da starta, a za Bernauera se nadam da će ipak biti ispred Boška sad jer je zaslužio šansu.
  • IceMan
    1.4k
    Sama činjenica i brojke da nas nikad nisu pobjedili otkako su u najvišem rangu (osim jedne prijateljske) su mi manje vjerojatne nego se to činilo zapravo u stvarnosti. Uvijek su tu bila nekakva natezanja, teške pobjede u zadnjim minutama.

    Naime, brojke kažu također da u Gorici imamo score samo na njihovom stadionu 0-2-8

    Dva remija i čak 8 pobjeda.

    Također, koliko sam uspio izračunat naši najbolji strijelci protiv Gorice su Oršić i Gavranović sa po 6 pogodaka.

    Gavro je u dva navrata zabijao hat-trick.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.