• deda
    27.8k
    U prodaji je još samo 48 ulaznica. Dodatnih ulaznica u prodaji neće biti.
  • Nisi više onaj isti
    112
    Koji je kapacitet bio pusten za istok?
  • deda
    27.8k
    Ja sam se uključio na 947. Moguće da su do tad 3-4 prošle.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Dodatnih ulaznica u prodaji neće biti.deda

    Uvijek ostane u onom dijelu istoka prazan dio u koji stane jos 200-300 ljudi.
  • Georg Koch
    3.5k
    Profa uoci Gorice:
    Petkovic jos nije spreman, Rukavina je out, a Emreli pod upitnikom.
    Bernauer i Peric su stoperski par.

    To ce onda izgledati vjerojatno:
    Neva
    Perkovic(valjda) Peric Bernauer Ristovski
    Misic Bulat
    Vidovic Baturina Spikic (jer ocito je spreman s obzirom na intervju i izreceno)
    Drmic
  • mali M
    3.5k
    opet ćete mi uzrujati @Lynx17 jer pišete ko turčini s desna na lijevo kad slažete momčad! :lol: mada iskreno ni meni nije jasno zašto tako pišete...
  • Georg Koch
    3.5k
    majstore ovo je s lijeva na desno ako nisi skuzio :)
  • mali M
    3.5k
    a dobro.. ako ti ne vidiš ništa pogrešno u tome ja ti nemogu pomoć.. "budi se zapad i istok!! budi se juuuug i sjeeeeveeer!"
    tako ti to meni zvuči.. al ok..
    nitko ti nebi ništa napisao da ih samo nabrojiš odvojene sa zarezom, ali ako slažeš po linijama, pa valjda neka logika je da ih slažeš kao da su na terenu.. al kažem.. ok.. ako je tebi u redu...
  • Eduardo
    17.5k
    Za one koji još nisu čuli, Gorica je bila zabranila dolazak na zapadnu tribinu u obilježjima Dinama.
  • austrijanac
    2.7k
    Svi pricamo o igracima koji su podljezni ozljedama, ocigledno je Rukavina najgori.
  • mali M
    3.5k
    Gorica je bila zabranila dolazak u obilježjima Dinama na zapadnu tribinuEduardo

    a ne kužim, to je nešto novo popularno ili? šta su sad svi krenuli glumatat s time, a kad im Hajduk dolazi valjda izvjese i njihove zastave pred stadion. daj nek više zašute sa tim glupostima ili neka barem otvoreno kao Istrin šef dođu u dresu Hajduka na tekmu i bok...
  • Georg Koch
    3.5k
    jel ti mene lozis ili ne vidis dobro?
    Ne odvajam zarezom, slazem po linijama. Kao da su na terenu.
    Zar perkovic nije lijevi bek? A peric lijevi stoper, francuz desni stoper i ristovski desni bek? Ili ajde prosvijetli nas novom idejom.
    A vidovic zar u nas ne igra lijevo krilo? A spikic desno krilo? ILI koji sport ti pratis?
    Kako losi spamovi fascinantno.
  • mali M
    3.5k
    ja sad neznam jel ti mene ložiš ili? ako si stavio nevistića na vrh onda gledamo iz obrnute prespektive zar ne? Ja zbilja ne kužim koji dio ne razumiješ... To su doslovno osnove ... ali podrška sam ja tebi i da ovako pišemo kao turčini obrnuto :lol:
  • Georg Koch
    3.5k
    a sta ti nije u redu s obzirom na lijevo-desno linije?
    Majke mi da su malo sitniji sati mislio bi da vec pijes 3 sata haha
  • Mrvica
    3.2k

    Po ovome kad gledaš kako si ih pozicionirao ispada da mi stojimo ispred napadača a ekipa je ispred tebe. I sad kad gledaš iz te pozicije Perković koji je lijevo ti je s desne strane. :rofl: :rofl:

    j**e lud zbunjenog :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.