• Infinity
    15.2k
    Pola istoka nikad nije u prodaji. Kurce se s nekih 4.500 ljudi na utakmici svako malo, a imaju zatvoreno 900-1.000 mjesta na stadionu kojem je kapacitet 4.200-4.300.

    Taj stadion nikad nije bio rasprodan, nikad nije bio pun i nikad na istom nije bilo vise od 3.500 ljudi, a i tu brojku sam navukao.

    Juzni dio istoka uvijek mogu pustiti u prodaju, ali ne zele.

    Za zapad su dodavali ulaznice tako sto su micali iz ponude godisnje, ali je i tu ostalo manje od deset komada, pa tamo sigurno nece biti neka znacajna brojka dodatnih ulaznica. Eventualno ako su ostavili dio za fizicku prodaju na stadionu.
  • Mali dioničar
    14.1k
    , nikad nije bio pun i nikad na istom nije bilo vise od 3.500 ljudi,Infinity

    Bilo je na Univerzijadi 1987. SSSR ( momčad Žalgirisa) - Jugoslavija.
  • badjibadara
    1.7k
    Tina Turner & Iron Maiden
  • NitkoBitan
    12.1k
    Pola istoka nikad nije u prodajiInfinity

    I da stave dio tog dijela u prodaju ti ljudi bi se stisnuli u sektor di su ostali, ionak uvijek ima ostane praznog mjesta.

    U ovoj drzavi nista normalno, da se prave filozofije oko pustanja praznih mjesta u prodaju... Igraju Dinamo i jbna Gorica a ne Dinamo i Hajduk. Pustaj ostatak!

    Koji je uopce krc Gorica uredivala taj dio istoka ako ga nikad ne pusti u prodaju. Tu i tamo puste na taj dio 20-30 klinaca iz neke skole nogometa i to je to. Pa valjda bi trebao postojat neki motiv isplacivanja investicije.
  • deda
    27.8k
    U kojoj ste vi zabludi. Nogomet se ne igra zbog navijača nego zbog managera, predsjednika, uprava i popratnog osoblja klubova. Navijači su nužno zlo.
  • zagr
    505
    kolko sam skužio svaku tekmu nije isti broj karti za istočnu tribinu, ovaj put je bilo 950 u 4 mjesecu 987 ak se ne varam, sad se nemogu sjetit kolko je bilo prošle godine u 9 i 4 mjesecu.
  • Kepec
    4.6k
    Vidim 5 stranica na temi, očekujem raspravu o taktici i ozljeđenim igračima, a ono dva lika raspravljaju kaj je lijevo a kaj desno.
    Zona je čudo.
  • Georg Koch
    3.5k
    Meni je fascinantno na sta ste se vi nahvatali, svaka cast.
    Na to sto nisam okrenuo golmana/napadaca. Fascinantno.
    Jos uz to dobivam dijagnoze za bolesti, nema dalje.
    Vrh, svaka cast svim realnim analiticarima.
  • Zagi
    5k
    Još uvijek ne kužiš.
    Mora biti neka disleksija. jbg stari
  • Papastrumf
    9.6k
    Neva
    Perkovic(valjda) Peric Bernauer Ristovski
    Misic Bulat
    Vidovic Baturina Spikic (jer ocito je spreman s obzirom na intervju i izreceno)
    Drmic
    Georg Koch

    Tek ako zamjeniš golmana i napadača neće imati nikakvog smisla.
  • deda
    27.8k
    Jebote ja sve kužim :cool:
  • Lynx17
    2.6k
    Meni je fascinantno na sta ste se vi nahvatali, svaka cast.
    Na to sto nisam okrenuo golmana/napadaca. Fascinantno.
    Jos uz to dobivam dijagnoze za bolesti, nema dalje.
    Vrh, svaka cast svim realnim analiticarima.
    Georg Koch



    hangover-you-just-don-t-get-it-eozfcuz7b1fkuvom.gif
  • Georg Koch
    3.5k
    ne stari, ti imas najgori oblik sizofrenije povezan sa bolestima novog doba. Sorry
  • Krizy
    35.9k
    https://www.buildlineup.com/

    S pomoću ovoga možete izbjeći rasprave :rofl:
  • Kepec
    4.6k
    Ne treba se ni kod doktora ić, tu na zoni se odmah dobije analiza stanja i pripiše bolest.
    Ajmo mi sutra po pobjedu i polagan povratak na vrh, medicinu ostavite za drugi put.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.