• IceMan
    1.5k
    Kakvo vrijeme nas očekuje? Kiša?

    Lagani tušanac subotom pred izlazak :rofl:
  • Fićo1986
    973
    pravog navijača boli kurac,vec smo to apsolvirali vise puta...no hard feelings... predugo traju ove stanke,imam osjecaj da nije bilo mjesecima tekme,ajmo nek sutra grmi i sijeva i sa tribine i s neba ako treba!
    Daj mi samo pobjede!
  • IceMan
    1.5k

    Znači po tebi ja nisam pravi navijač jer eto, usudio sam se pitat kakvo nas vrijeme očekuje, jel ko zna više kaj o tome i našalio se da će nas istuširat prije izlaska?

    Pajdo, ja živim na sjeveru HR, od Zagreba nekih 80-90 km i godišnje gledam Dinamo više od pola tekmi, bilo gostovanja ili doma na Maksimiru, kolko mi naravno financije i ostale obaveze dopuštaju. Kad velim 80-90 km to je sat i pol u jednon smjeru najmanje…

    I ne ne tražim nikakve sad tu da me krivo ne razumiješ hvalospjeve jer znam da zicer ima i većih Dinamovaca, možda si i ti jedan od njih, al nebrem to nenapisati kad mi neko krene o “pravom navijaču” tu na zoni.
  • The Undertaker
    4.1k
    Jedna od rijetkih "zabrana" na Zoni je zabrana priče kakvo će biti vrijeme za trajanja utakmice. Iako nisam za zabrane, ovu potpuno podržavam.
    Postoji stranica DHMZ pa svatko može pogledati.
  • IceMan
    1.5k
    Okej. Onda više niti neću pisat to jer je eto zabranjeno.

    Moj je savjet da se malo opustite ovdje na zoni, nije da smo/ste profesionalci. Pobogu pa zašto forum služi i tema o utakmici ak nesmeš ni pitat nit se našalit o tekmi i vremenu.

    Sve teški profesionalizam al kad treba pokazat to na tekmi onda nas dođe ni 1000.

    Eto toliko od mene, od sad se samo čitamo.
  • deda
    28.1k
    Samo piši. Da, padat će kiša. Obucite se za nju.
  • zagr
    505
    na Vrijeme&Radar pokazuje bez kiše i više nego ugodnih 18 stupnjeva u 10 mjesecu.
  • Fićo1986
    973
    više sam išao na to da ti ukažem na ono kaj su ti poslije napisali ostali kolege...zato sam napisao no hard feelings,to je samo moje misljenje jer mi se povrača od razgovora o vremenu kad je tekma dinama u pitanju kao i vecini...nisam te mislio uvrijedit ili omalovažavat...pozz
  • Juznjak
    3k
    Ljudi stadion je rasprodan. Ako niste kupili kartu znači da ni nećete. Ako ste kupili kartu, znači da dolazite. Ja bi se ubio da kupim kartu i onda ne odem na utakmicu osim ako nije neka velika stvar. Ako ništa bilo bi mi žao tih 6-7€ :lol: Kao što je Deda napisao, ako očekujete kišu obucite se za nju i popijte čaj nakon tekme. Sve će bit dobro, pogotovo ako bude pobjeda :smile:
  • Blue Austrian
    337
    Ne bi me cudilo da danas opet igraju bezvoljno i bezidejno. Takvih je bilo barem pola svih dosadasnjih utakmica.
  • Georg Koch
    3.7k
    a misa mu maloga cemu takva negativa? Pa ajmo bar utakmicu docekati u pozitivi, sa pobjedom idemo na 1.mjesto( sa istim brojem odigranih utakmica). Pa ako bude los rezultat svakako, sigurno nece nedostajati kritika i blacenja.
    #samodinamo
  • Benito
    598
    već sam se zabrinuo di si, falilo je negative s tvoje strane na ovoj temi
  • Mrvica
    3.3k
    svima si nam falio, čim sam vidio da si komentirao dobio sam opet volju za život :joke:
  • Blue Austrian
    337


    Nije negativa nego realnost :sweat: .
    Realno od 19 odigranih utakmica, barem 9 njih sto se tice igre ili rezultata bile su za rezati vene.
    Ako se ne varam Einstein je rekao:
    "Definicija ludila je: raditi istu stvar uvijek iznova i ocekivati ​​razlicite rezultate."

    Znaci ili sam ja stvarno negativac ili vi svi ludi :lol:
  • Sava Krpa
    208
    komentar ti je na mjestu ali vrijedi jedino iza utakmice kada i ako budu igrali kako najavljujes. U protivnom jest negativa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.