• Blue Austrian
    337


    Razumijem, ali negativa bi bila da to pisem nakon par utakmica, recimo u srpnju/kolovozu, dok se jos nisu uigrali.
    20. je listopad, onakve igre i rezultati koji smo do sada vidjeli (malo toplo malo hladno) cemo i dalje vidjeti.
    Mozda si u pravu, mozda ce bas protiv gorice biti jedna od tih toplih, ali sa goricom se mucimo vec duze vrijeme, pa se vracam opet Einsteinu i ludilu...
  • Sava Krpa
    208
    S obzirom da je južina očekujemo toplu
  • Eduardo
    17.6k
    Gorica doma nije poražena u posljednjih 14 utakmica. U tih 14 spada i 1:1 s Dinamom, pobjeda i neriješeno s Hajdukom te pobjede nad Rijekom i Osijekom i tri pobjede od 1:0 nad Lokomotivom. Zadnji poraz upisali su od Šibenika još u veljači.

    Više od jednog gola dali su im Istra (4), Varaždin (2) i Slaven (2) s tim da su oni Istri i Varaždinu dali po pet komada. U osam utakmica nisu primili gol.

    Zaslužuju maksimalni respekt.
  • Juznjak
    3.1k
    Da ne printam onda bezveze kartu?
  • Kepec
    4.8k
    Meni je nekak u sjećanju da tam nikad nismo očitavali barkod nego bi zaštitari samo pogledali kartu, a i na ulaznici piše da ne treba printati.

    Biti će tvrda tekma, Gorica je samo 3 boda iza nas naravno s utakmicom više.
    Ne očekujem nikakvu ljepoticu od nogometa ili 5 golova u protivničkoj mreži, sve kaj očekujem je ostavljanje srca na terenu i oranje do kraja tekme, a onda i 3 boda nadajmo se.
    Jesmo mi Dinamo, a oni Gorica, ali x puta smo sami sebi dokazali koliko to ništa ne znači.
  • dzis
    581
    Kako bi se lijepo bilo barem nakratko vratiti na vrh. Ajmo po 3 boda pa da ovima ude voda do usiju prije tekme sa Osijekom.
    Sastav Neva-Rile-Peric-Max-Ljubo-Misic-Bulat-Vidovic-Baturina-Spikic-Drmic
  • Taćini Serhio
    300
    Pozdrav ekipa, zna li netko mogu li se još negdje kupiti karte danas? Hvala unaprijed.
  • Taćini Serhio
    300
    Sad sam skuzio da je sve rasprodano, ukoliko netko ima dvije viška za prodati unaprijed zahvaljujem.
  • Mihaljević
    8.2k
    Petko ozljeđen , Emreli upitan , Drmić pod terapijama... Više bi volio vidit Kaneka na centarforu nego Kuleta.
  • Ivdzo11
    3k
    A vrijeme je da "insajderi" izbace pocetnu postavu :nerd:
  • austrijanac
    2.7k
    83citq.jpg

    Nas Ljubo :heart:
  • Mihaljević
    8.2k
    Pa ovo je za ubit se , pa ljudi moji šta vam je Mauro skrivio.
  • blueboy
    111
    nista, ali jakir ide na najjacu postavu trenutno
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Uzas mi je ovo guranje Baturine na krilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.