• deda
    27.5k
    Ležernost
  • Neki tip
    19k
    Ležernostdeda

    Pa ak čovjek veli da se njegovo opažanje odnosi na bliža gostovanja, onda ležernost nije objašnjenje, jer ležernost bi se jednako mogla odnositi na Kranjču ili Zaprešić donedavno. :confused:

    Mislim, ne znam je li @serbusova premisa uopće točna, ali ak je, ne znam kako ležernost čini razliku između Gorice, Intera Z. i Dragovoljca.
  • serbus
    3.5k


    Po veličina mjesta, a i samom broju ljudi koji dođu na tekmu debelo najmanje ljudi to sam siguran da bi kao ljevak dao desnu ruku :) .
    Većina na zapadnj tribini je za dinamo ali ako govorimo o navijačkom dijelu mislim da neki dan u brdu je bilo više ljudi nego će ih biti u VG.
  • Gelipter
    3.4k
    Mogao bih se složiti s vašim razmišljanjima glede Gorice u prijašnjim izdanjima, ali ajmo danas pričekati do utakmice. Dobro je poznata naša navika kupnja karata u zadnji čas.
  • Neki tip
    19k
    ak je tako (a vjerujem da ne bi htio ostat bez desnice), onda je zbilja "fun fact".

    Da, prošlo mi je kroz glavu kak je glavna tribina ionak puna dinamovaca, uostalom i ja ću danas biti na njoj, ali i to je primjenjivo na okolna gostovanja pa ni to nije objašnjenje.. pojma nemam.

    Btw, kad smo kod glavne tribine i dinamovaca na njoj; sin nije htio ići sa mnom, premda obožava ići na tekme i već prije mi je rekao da bi htio gledati Goricu uživo, jer kak veli -
    "na ovoj utakmici ne mogu navijati za Goricu, a ak idem na utakmicu Gorice s njihovim navijačima onda želim navijati za Goricu".

    Ukratko, mali je pametniji od tate.
  • deda
    27.5k
    Zato možda malo i previše lupam po tim brojkama. Živim za dan kad će najmanja brojka Boysa na gostovanju biti 400-500 tj. kad će kapaciteti namijenjeni za nas biti pretijesni i tražit će se ulaznica više.

    U ovom trenutku prko 500 ljudi možda ode u Split i Osijek. Čini mi se da su Vinkovci godinama bili jedno od brojnijih gostovanja.
  • NORTE
    9k

    Nemoj se time opterećivati, a posebno ne u vrijeme propusnica/testiranja. Sve će doći na svoje kad dođe vrijeme za to. Svejedno, na zoni volim vidjeti izvještaje o stanju ulaznica.
  • deda
    27.5k
    Zasigurno korona odnosi nekih 30-40% ljudi koji bi inače došli. Drago mi je s druge strane vidjeti da je dio ljudi ipak postao svjestan prednosti kupovine ulaznica u pretprodaji i putem interneta.
  • Malesnica
    35
    Imam viška kartu za gostujuću tribinu u gorici. Ak neko zeli nek se javi u box.
  • jp23
    2.2k
    Leovac ni na klupi, Franjić opet igra lijevog beka....

    Osim ako je sa 3 iza?
  • Gelipter
    3.4k
    Gojak je dobro odigrao protiv BSK. Drago mi je i da Moharami igra. Izostanak Leovca mi nije jasan.
  • Neki tip
    19k
    qhacz77l11w7yew3.jpg

    Još skoro nikoga na gostujućoj, ali vani što pred tribinom, što hoda prema tribini barem 200-300 ljudi.

    Magla sve gušća, još prije 5 min vidjela se jasno druga strana, sad jedva i teren..
  • marcio amoroso
    31.9k
    Daj netko link pliz :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.