• Patak
    2.2k
    Evo jedno stvarno nepopularno mišljenje: Mislim da bi u ovim novim okolnostima Dinamo mogao pružiti ruku svome razmetnome sinu, sinu jedne od najvećih Dinamovih legendi i pozvati ga na neku funkcijicu u klubu. Volio bi ga vidjeti opet u Dinamovom dresu makar da trenira zagiće.
  • superhik
    10.4k
    Koliko god se kao moderatori trudimo odvajati svoje vrijeme na što bolje moderiranje i održavati Zonu kao kvalitetno mjesto rasprave i upisa, s vremenom smo primijetili kako je kvaliteta upisa u određenim temama u silaznoj putanji.

    I sami smo sigurno tolerirali ovakve upise zbog uvažene slobode mišljenja, ali vjerujemo kako ste i vi svjedoci kako određeni upisi sa sobom kvare kvalitetu tema, konverzacija, informiranja i upisa i pretvaraju se u mjesto za ispucavanje broja komentara ili pak međusobne obračune te pretvaraju Zonu u WhatsApp.

    Oduvijek nam je cilj bio da Zona bude prije svega kvalitetno, a ne samo kvantitetno mjesto svih navijača Dinama.
    Stoga u sljedećem periodu možete očekivati rigoroznije brisanje nekih komentara i upisa za koje moderatori procjene kako ne doprinose dobroj i suvisloj raspravi ili temi.

    Pozivamo vas i da sami dva puta promislite da li upis kojeg planirate objaviti doprinositi tom cilju i pomognete nam u održavanju istog.

    I na kraju, molimo vas da se držite Pravila foruma i uvjeta korištenja.


    Hvala.
  • Patak
    2.2k
    Sve ok, @superhik, vidim da stajem na žulj na puno tema. Poruka je jasna i ja ju poštujem i nadam se da će zona biti bolje i kvalitetnije mjesto bez mene. Svako dobro svima želim.
  • deda
    28.1k
    Ti si gadan egotriper ako misliš da se ove poruke odnose na tebe.
  • Endeavour
    419
    Vidim da na temi o utakmici, većina je detektirala našu uplašenu igru i pripremu utakmice za današnji potop. Iako se slažem da smo bili pod stresom od početka, razlog po meni, je momčad Paok-a, koja je za klasu bolja od nas. I zasluženo prošla dalje.
  • deda
    28.1k
    Hladne glave mislim da je tvoje nepopularno mišljenje najbliže istini od svih komentara na forumu.
  • Nolifer
    6.7k
    Kotarski je golman za Dinamo.
  • Brusa
    740
    čuj stari, dobili su nas 5--1*naravno da su zaslužili proći dalje. Takova je ova sezona....
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Za klasu? Ista ona nemocna ekipa u Zagrebu? Vahu su dobili ubacajem iz slobodnjaka i dan danas se nista nije promijenilo, opet su nas dobili na isti jebeni nacin. Priprema utakmice je bila katastrofa, citanje protivnika 0 bodova. Stajali smo i cekali, cekali isti scenarij kao u Zagrebu. Meni je nejasno da se izades branit i imas toliko problema na prekidima, pa to je doslovno broj jedan za koji moras bit spreman jer sjedis iza, skracujes prostor i tjeras protivnika na ubacaje.
    Jesmo bili spremni? Jesmo kurac!
  • Yovitssa
    345

    Dao si mi na razmišljanje i mogu reći da nisi daleko od istine. Samo onako analizom "iz rukava" zaključim da su igrali bez prva dva stopera i nakantali nas, a mi od 6 stopera (DOSLOVNO) nemamo pojma tko je prvi, a tko šesti stoper, dok je Kiril "nikada prežaljeno pojačanje" Despodov ušao kao rezerva i prelomio utakmicu, a mi na krilima imamo jebenog Hoxhu i Špiku. I imaju trenera kojeg plaćaju 1,9 mil €, a mi prevaru...
    Dalje od toga ni ne treba analizirati.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    psihicki smo jako potonuli nakon ovog poraza i tesko cemo doci do titule.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Rudes i reprezentativna pauza nam sjeli ko budali samar. 2 tjedna je i vise nego dosta za psihicki i fizicki odmor.
  • Praskaton
    1.8k

    Sad ce to Jakir samo jos ova rep.pauza i gazimo sve
  • Brusa
    740
    mislim da je ova sezona pokazala da nam te reprezentativne pauze pauze ne znače ništa....
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    sve stoji samo u slucaju ako Jakirovic sada ode, ako ne ponovno vrtimo isti krug i nece bit dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.