• nemapredaje
    1.9k


    Čitam već zadnjih par dana upise u kojima se piše kako ovo ljeto odlaze Baturina i Petko. Očito je to popularno mišljenje.

    A ja vam kažem (Kolindin glas) da Petko ne ide nigdje.
  • Droljo
    5k
    Pa navodno ima malu izlaznu klauzulu pa zato mislimo da sigurno ide..
  • nemapredaje
    1.9k


    Misliš da se njemu ide u nekakve klubove tipa Brugge,PAOK,Trabzon,Bologna,Rennes.

    Vjeruj mi, od top klubova neće dobiti ponudu.

    Jedina opcija da ode iz Dinama je ak uleti netko iz SA s bolesnom financijskom ponudom i da ode tamo uzeti lovu
  • Droljo
    5k

    Tak sam mislio i za livakovića pa je otišao u tursku...
  • nemapredaje
    1.9k


    Nije isto.

    Livaković je cijelo vrijeme davao do znanja da želi ići vani i "napredovati", Petković mi nikada nije odavao takav dojam.
  • Marley
    870
    Mozda cete reci da lupam gluposti, ali...
    Uzmite u obzir da su igraci ipak ljudi od krvi i mesa kao i mi. Lako je nekome tko je mlad, sam, pa moze gledati iskljucivo s "poslovne strane" sto mu bolje odgovara.
    S druge strane oni koji imaju obitelj, vec imaju vise toga za uzeti u obzir.
    Konkretno, mislim da Petko ima ipak kompliciraniju obiteljsku situaciju nego vecina. Mooozda ga bas to jednim dijelom i dalje zadrzava ovdje.
  • rioda
    2.5k
    Nisam htio to prije pisati, ali ja sam čuo da to i je glavni razlog.
  • Droljo
    5k

    Oba su isposlovali izlazne klauzule sa time da je petkova 5 puta manja...
  • Marley
    870
    A mislim, to je i skroz logicno.
    Jos sam friski clan ovdje pa tek hvatam sve, ali iskreno, cudno mi je kako se tako velika stavka nikad ne spominje kad su u pitanju transferi. Pa reko necu ni ja spominjati :sweat:
    A onda opet, ne vidim zasto bi to bila tabu tema.
  • mlinchica
    1.1k
    Vikend napokon, probudiš se ujutro, a vani prekrasan dan. PROLJEĆE je već neko vrijeme, iščekivanja novih poteza, obučeš nešto lijepo, ponosno šetaš i onda te po sred čela pokenja neka ptica, po mogućnosti ovaj naš savski galeb jer brijem da on može stvarno dosta istovarit, da ti se fino iscijedi po faci i obleki.
    Eto, tako se ja osjećam otprilike povodom javno obznanjene kampanje našeg predsjednika i kluba.
    Ne hejtam nikog ovdje, svi smo različiti i zato vas baš sve volim čitat (ajd, skoro sve :grin: ), baš ste me uveseljavali cijelo ovo vrijeme… ali ovo nije my thing, nikako.
    Ni u snovima nisam mislila da će prvi jači korak novih ljudi biti nastavak i razvoj kampanje nekih drugih ljudi, nekih drugih ideja..
    Mogu razumjeti ostavljanje profesora i kreatorice sada već svjetski poznatog hashtaga, naše wonder woman jer nemreš micat ljude preko noći, mogu razumjeti da treba vremena za screening, za prave i pravedne ljude na svim nivoima kluba, za skenere na ulazu, za bolje wc-e, za bolje lijevo krilo i sve ono kaj smo euforično proslavljajući pobjedu DP vjerovali da dolazi.
    Vjerujem ja i dalje, ne mislim da sam se prevarila u svemu ili da su me prevarili ali ovo danas mi je baš “savski galeb” s početka priče.

    Sorry svima ljudi, ak vam se ne čita ovak nešto danas jer vas fura pozitiva ali nisam mogla izdržati. Uostalom, ne morate niti čitati, lako se preskoči.
    Ne bum se s nikim raspravljala, to samo podiže nepotrebnu nervozu.

    Nadam se samo da ekipa u klubu ima spremnu kampanju i hashtage kada, njega i frenda, pozovu ponovo radi nove optužnice na sud. Kao da nam nije dosta likove iz kluba gledati po sudovima.
    Svi ovi svjetski portali će i tada pisati i prenositi jednakim žarom.

    A ja ću samu sebe uvjeravati da je ovo samo kampanja za pojačanu prodaju njegovog retro dresa u inozemstvu.
    I naravno, da on to sve plaća. :lol:
    Čeka me onaj pelin od srijede..
    Do sutra na Istri! :victory:
  • GaijiZG
    592

    Nije ništa Livaković davao do znanja, i sam se nečkao dal da ode il ne. Dalić je taj koji mu je prao mozak da ode iz Dinama.
  • Neki tip
    19.3k
    Dalić je taj koji mu je prao mozak da ode iz Dinama.GaijiZG

    O Dinamu i reprezentaciji pratim sve. Čitam, slušam, pitam, raspitujem se.

    Osim ak nisi Dalić ili Livaković osobno, eventualno Livakovićeva žena, onda ti nemam razloga vjerovati na riječ više nego sebi.

    Pa ak već tvrdiš to javno, imaš možda kakav dokaz?
  • Brusa
    714
    evo tu npr. https://net.hr/sport/nogomet/dalic-o-transferima-livakovic-je-morao-otici-da-ne-ostane-vjecni-golman-dinama-c5f633fe-4af9-11ee-a893-fe44469ef6a3
    Samo upišeš u google dalić livaković dinamo, pa se nađe štiva.
    Svatko neka svoje zaključke napravi sam.
  • strumfich
    154
    ima i ovo
    Dalić je htio reći da mu u Dinamu neće biti zahvalni što si cijeli igrački vijek posvetio modrom klubu. Dalić to zacijelo najviše zaključuje po primjeru svojeg prijatelja i suradnika u stožeru Vatrenih Dražena Ladića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.