• Keyser Soze
    8.1k
    Hoxha nije klasa igrača koja bi trebala za biti za krilo Dinama. Zabio gol, super, ali se u puno situacija vidjelo da to jednostavno nije to. Uopće ga ne krivim za poraz , trudi se i svaka čast na tome, ali Dinamu treba ubojito lijevo krilo, a ne netko tko će bljesnuti u nekoliko utakmica.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ovo je jedina tema od igrača koja se otvorila i na kojoj se piše nakon ovakvog poraza. Ajde da je Arber promašio 3 zicera i da smo ispali zbog njega ili da nije dao sve od sebe, kritika bi bila razumljiva. Međutim Hoxha je definitivno bio među 2-3 najbolja igrača Dinama. Tko je bio bolji od njega? Baturina sigurno, Mišić možda i tu priča staje. Nije fer nakon svake utakmice napadati tog jednog igrača Dinama samo zato jer ga je u klub doveo trener koji se vama ne sviđa. Uostalom ako Jakir sutra ode i ako dođe novi trener ja sam uvjeren da će Hoxha i dalje biti prvi izbor na lijevome krilu.

    Koliki pritisak dečko ima dovoljno govori da se skoro rasplakao poput Bellettija u finalu lige prvaka nakon što je zabio gol. Očito da i on osluškuje puls navijača a možda i čita upise sa najvećeg dinamovog foruma. Nekima nije uopće važno je li Hoxha odigrao dobro ili loše jer će im komentari biti uvijek isti i uvijek će im on biti krivac. To je suštinski pokvaren stav prema jednom igraču Dinama koji uvijek daje sve od sebe. Krajnje pokvaren stav. Trener je sigurno kriv u ovakvoj utakmici ali Hoxha nema ni trunku krivice za ovaj poraz i svi komentatori ovdje to dobro znaju a svejedno njega označavaju kao drugog po redu krivca za poraz nakon trenera. Ima ljudi (ja prvi) koji smatraju da recimo Moha nije kalibar za Dinama ali nikad nisu bili toliko otrovni i napadački nastrojeni prema igraču Dinama. Nisu ovako brutalno napadali Mohu ni kada je bio uvjerljivo najgori igrač Dinama a kamoli kada je bio jedan od boljih. Smatrali smo uvijek da je Moha jedan od nas kakav god bio.

    Ja bih rekao da je napad funkcionirao u ovoj utakmici. Hoxha je bio solidan, stvarale su se šanse, zabili smo jedan gol a mogli smo i 2 ili 3 da je Špikić zabio zicer i da Kotarski nije čudesno izvadio Sučiću onu šansu. Nije večeras problem bio napad ni Hoxha. Problem je ljudi u obrani. Primili smo 5 golova. Pustite više Hoxhu na miru jer stvarno nije fer njega označavati kao glavnog krivca za visoki poraz. Ne dijelimo se valjda na Hoxhovce i antihoxhovce kao da je Arber utjelovljenje zla, imajte barem minimum objektivnosti, neostrašćenosti i intelektualnog poštenja.
  • Jaro
    5.6k
    hoxha je personifikacija svega loseg u selekciji i dovodjenju igraca u dinamo zadnje 3 sezone. Barem pola nas je tvrdilo da nije on za Dinamo dok se samo pricalo o njemu kao "pojacanju". Kada neznalica i kukavica od trenera jos kaze da ga svjesno gura previse makar nije dobar - spotlight je na njemu - jbg, htjo je samo dinamo, dobio je samo dinamo - za razliku od Slavena, Rijeke, Zrinjskog tu nije dovoljan uvijet da si jeftin. (Makar Hoxha po pisanjima i pricanjima nije bas ni jeftin za dinamo). I zato ce se pisati o njemu nakon ovakve tekme... Nije on krivac za poraz jucer - samo je jos jednom pokazao da nije ni blizu dovoljno dobar za Dinamo. Kao i trener - Slaven im je top...
  • nemapredaje
    2k
    Ne znam samo kaj se s tim likom dogača psihički. Jeste vi vidili u kakvom je on šoku bio jučer nakon što je zabio? Čovjek je imao izraz na faci kao da mu se upravo dogodila prometna iz koje je jedva živ izašao. On je u takvom jebenom strahu da to nije normalno.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ne znam samo kaj se s tim likom dogača psihički. Jeste vi vidili u kakvom je on šoku bio jučer nakon što je zabio? Čovjek je imao izraz na faci kao da mu se upravo dogodila prometna iz koje je jedva živ izašao. On je u takvom jebenom strahu da to nije normalno.nemapredaje

    Što je Maksim rekao, sigurno i on čita komentare i osjeća bilo javnosti. Igrači nisu roboti.
  • Teofil Kateran
    872
    Činjenica je da nije lijevo krilo kakvo smo na zimu svi očekivali da ćemo dobiti, ali mora se priznati da je jučer stvarno bio među boljim igračima, i mislim da mu itekako fali samopouzdanja i da tu leži najveći problem.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    trenerčina se bahatio u izjavama i kurčio se kako nam ne treba SD, da on i uprava rade dobar posao. Svi smo znali da nam treba lijevo krilo a onda je trenerčina stiso gas i jebo nam svima mater sa krilom iz belupa, kapitalčina.

    hoxha je možda ok lik i možda je dobar za popiti kavu i pojesti burek ali neću štediti niti njega niti špikića, dva trenutno najneinteiligentnija igrača u Dinamu.

    meni je osobno pun k, i opet ću se ponoviti, zadužio, zaslužio, bori se, daje sve od sebe komentara za pojedine igrače. Kule je trenutno jedan od omiljenijih jer se zalaže i trči, stari moj i ja bi bio za 550k godišnje.

    Kada stavimo emocije po strani, dinamo je firma i u dobrim firmama oni koji ne pridonose brzo otpadaju. Jedva čekam dubinsku analizu i SD-a koji će profiltrirati kvalitetu a do tada treba preživjeti

    DJ svima
  • Captain America
    13.9k
    Novi reprezentativac u Dinamu :cool:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kakve smo sreće uvaljat će nam gol na Euru.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Spavaš li mirno HR reprezentacijo na EURU, si spremna za duo Hoxha-Broja. :monkey:
  • Marley
    870
    Dajte prestanite sprdati decka, pretjerano je.

    Hoxha, sad kad si zabio svoj prvijenac i vidis da nije tako strasno, sad se raspistolji i pokazi im svima, ajde barem za nas par ovdje koji vjerujemo da mozes :strong:

    I takodjer respect za izlazak pred kamere sinoc.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Smatrat ću velikim minusom nove uprave i potencijalnog novog sportskog direktora Dinama ako Hohxa bude dio zapisnika Dinama iduće godine. Ovo što je on jučer radio može i lijevo krilo Zmijavaca, Vukovara ili Cibalije, manje ćemo ga plaćati, a možda nam bude simpatičnije.

    Govorimo o liku koji je igrao HNL, nije mu nepoznanica niti liga niti stadioni niti protivničke momčadi, ne treba mu vrijeme prilagodbe. Konstantno izgleda kao potpuna amaterčina na terenu. Ne zanima me jel usran, pod stresom, dal mu je retrogradni Merkur ili su ga pogodili komentari na internetu. Od prve utakmice u kojoj je zaigrao je konstantno jedan od najlošijih igrača na terenu. Čak i u utakmici protiv Betisa doma u kojoj je asistirao je imao taj jedan prodor po strani, prvo poluvrijeme mu se pola tribine spomenulo majke više puta jer je u tri uzastopna napada ili izgubio loptu među nogama ili zaštopao napad ili se vratio pa gledao kome da doda.

    Konstantno ima jedan dodir previše, ako mu ne prođe prvi bicikl na utakmici onda je zasran ide iz greške u grešku, ne diže glavu i ne gleda suigrače u boljoj poziciji već se zabije, vrati natrag izgubi vrijeme i obrana se stigne postaviti dok on vraća loptu nekome. Promašio je jedno 5,6 zicera na način da to nema veze sa srećom ili nesrećom, nego sa nogometnom inteligencijom. Jednostavno i sa tribine uvijek izgleda kao da je ova razina nogometa previše za njega, a poprilično je jednodimenzionalan igrač.
  • San Lorenzo
    11.6k

    Ma ne vrijedi uopće donositi sud o bilo kojem igraču dok god je Jakirović u sedlu, mi tri dana nakon Soluna moramo na Rudeš u punoj ratnoj spremi sa Baturinom i Petkovićem jer nemamo nikakvu igru, sve je na individualnoj kvaliteti i improvizaciji u određenom trenutku...a kad staviš dečke poput Špike i Hoxhe da razmišljaju, onda će to izgledati smiješno.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Debi za njegovu novu reprezentaciju Albaniju:

    images?q=tbn:ANd9GcRmATvgAxa6yXk71qqkMMblbwxcxZpdHT49kUAA7yzvjw&s
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.