• Krizy
    35.4k
    DATUM ROĐENJA: 06.10.1998.
    MJESTO ROĐENJA: Heidelberg (Njemačka)
    VISINA: 185cm
    TEŽINA: 77kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: KF Istogu, FC Prishtina, FC Besa, FC Ballkani, NK Lokomotiva, Slaven Belupo
    POZICIJA: Lijevo krilo (Napadač)
    BROJ: #20
    UGOVOR: 30.06.2027.
    Hoxha je treći Kosovar u Dinamu zadnjih godina, nakon Rrahmanija i Kastratija.
    Nadajmo se da će ostaviti veći trag od prošlog krila Kastratija, koji je u 51 utakmici postigao 4 gola, isto koliko i stoper Rrahmani u 57 utakmica.
    Rrahmani je ostavio solidan dojam, igrao stopera i lijevog beka, a karijera mu je odlaskom u Italiju otišla neočekivano visoko.
    Kastrati je bio potpuno promašaj.
    Sretno Arbëru.
  • wolfgang14
    1.1k
    Ajmo Hoxha, ne sumnjam u tebe, pokaži od čega si napravljen, sretno!
  • Nolifer
    6.5k
    Tko sam ja onda da mu velim ne. Sretno Arbëru i povedi nas!! :strong: :cheer:
  • Mihaljević
    7.9k
    Sretno Arbër! :heart:
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Nisam bio nesto zagrijan, ali kad sam pročitao koliko je bio zagrijan za ovo još kad je išao u Slaven, drago mi je da je tu. Sretno Arbere i da nam se dokažeš i dugo godina budeš tu! :heart:
  • Crusades1986
    9.5k
    Jel zabio on nama jednom golčinu neku na Maksimiru?
  • Nino Bule
    11.3k
    Sretno arberu, nadam se da ce jos podici razinu i pokazat da je igrac za dinamo
  • bongo
    625


    Je, jesen 2022. godine kad smo dobili 4-1

    Za nas su tad zabijali Petković iz penala, Bočkaj i Ivanušec uz autogol golmana Belupa Markovića
  • Nolifer
    6.5k
    Hoxha je treći Kosovar u Dinamu zadnjih godina, nakon Rrahmanija i Kastratija.
    Nadajmo se da će ostaviti veći trag od prošlog krila Kastratija, koji je u 51 utakmici postigao 4 gola, isto koliko i stoper Rrahmani u 57 utakmica.
    Rrahmani je ostavio solidan dojam, igrao stopera i lijevog beka, a karijera mu je odlaskom u Italiju otišla neočekivano visoko.
    Krizy

    A pogle sad njihov tekst iz kluba

    Hoxha je time postao peti član kvinteta kosovskih napadača u povijesti zagrebačkog kluba. Plavi dres prethodno su nosili Kujtim Shala, miljenik maksimirskih navijača, potom Ardian Kozniku, Fatos Beqiraj koji je s Dinamom ujedno bio i prvi strijelac lige, a donedavno i Lirim Kastrati.

    I dalje mi nije jasno da su tak šlampavi i zaboravili na Rrahmanija...
  • The Undertaker
    3.9k
    Rrahmani nije napadač.
  • bongo
    625


    Ovaj put su čak možda i ispravni jer piše da su napadači u pitanju. E sad da su mogli spomenuti Rahmanija kao igrača s Kosova naravno da su mogli
  • Nolifer
    6.5k


    Ako su išli nabrajati sve koje smo imali, onda bi bilo ok da se spomene i Rrahmani koji je bio u Dinamu, bez obzira na poziciju...
  • Mihaljević
    7.9k
    Kolko sam ja upoznat Beqiraj ima jedno 50+ nastupa za Crnu Goru... Po čemu je on Kosovar?
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Čovjek koji toliko cijeni Dinamo, voli, koji je imao veliku želju doć u Dinamo, mislim da možemo očekivati od njega 100postotno zalaganje i trud, nadamo se da će uspjet napravit velike stvari, želimo mu svu sreću, dobrodošao!
  • bongo
    625
    Nego, kaj mislite hoće Arber mijenjati ime službenog instagram profila? Sad je arberhoxha_9 pa da se uskladi sa brojem na dresu :lol:

    Blesavo pitanje i razmišljanje, ali drago mi je da je došao pa malo uživanja na temi :grin:
  • Nolifer
    6.5k


    Rođen na Kosovu u rodnom gradu Peći
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.