• Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Di su lipi dani kad ga se Brekalo bojao

    Tj novinari su plasirali a neki su pušili priče
  • i more je plavo
    891
    Samo se nadam da Brekalo ne cita zonu, jer ako cita, nakon prvih 60 minuta koje bu odigrao u trenutnoj formi.....ovdje ce ga strucnjaci pokopati.
    Hoxha ne valja nakon jednog od losijih poluvremena cijele momcadi zadnjih godina.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Vidi se da covjek zeli, trudi se, trci, gladan je jer je dosao u dinamo, ali decko jednostavno nema kapacitet koji nama treba.
    Na nasu zalost sto je danas jedan od boljih na terenu, ali to je iskljucivo zbog zelje za igrom i jer nesto pokusava.
    Da ostatak ekipe igra na razini i danas bi mu spominjali familiju jer je zeznuo dosta toga.

    Unatoc tome, ostavlja mi pozitivan dojam barem zbog te pozrtvovnosti. Nek se trudi i dalje, mozda i uhvati neku formu i pokaze znanje, narocito kada bude imao suigrace na nivou.
  • luka modic
    609
    momak uz brzinu ima i tehniku i igru 1 na 1 ali jednostavno kad probije ne uradi ništa korisno al to se dijelom može pripisat tome što nikad nemamo više od jednog igrača u šesnaest metara
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Odličan danas, samo da ga krene. Nekoliko dobrih ubacaja u 16 ali kako sam govorio i prije šta vrijedi kad nema nikog unutra
  • Mihaljević
    8.1k
    Arber Hoxha

    Uspješni driblinzi: 7/7 :strong: :cheer:
  • Nino Bule
    11.5k
    Jedini za prolaznu ocjenu danas
  • Yovitssa
    344
    Jedina pozitiva danas...

    EDIT: uz osvojena 3 boda...
  • Paggini
    6.9k
    Lik odigra jako dobru tekmu i odma "vidi se da nije kapacitet za nas"....
  • Eduardo
    17.6k
    slažem se, dobar upis. Laički rečeno - puno zuji malo meda daje. Puno toga je pokušao, ali ništa konkretno iz toga nije kreirao niti za sebe niti za druge.
  • Juznjak
    3k

    A ako ćemo tako gledat isto se može reć i za Kaneka. Svježi primjer je utakmica protiv Hajduka gdje je on imao čak 14 uspješnih driblinga, a mi nismo stvorili šansu. Ovo pišete protiv Hoxhe samo zato što vam ne odgovara i što je to odvratno loš potez uprave. Ja se isto slažem da je žalosno da mi dovodimo Hoxhu i da nam je on prvo lijevo krilo, ali ako je odigrao dobro onda je odigrao dobro. Definitivno bolje od 8-9 suigrača danas.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Najbolji igrač Dinama danas.

    Zaključak: Vidi se da ipak nije igrač za Dinama.
  • Praskaton
    1.8k
    Da je ostatak ekipe na nivou danas bi sigurno imao asistenciju ili gol.
    Ima dribling i brzinu,ipak treba brze donosit rjesenja.Ona polukontra da nije isao na loptu po podu za Kaneka nego prebacit igraca,ovaj bi izbio sam na golmana
  • Eduardo
    17.6k
    pročitaj još jednom što je čovjek napisao i s čim sam se složio. Činjenica je ta da je bio jedan od boljih na terenu i da je ostavio pozitivan dojam kao i to da se ništa konkretno iz toga nije izrodilo.

    Ovo pišete protiv Hoxhe samo zato što vam ne odgovara i što je to odvratno loš potez uprave.Juznjak

    Ne znam šta da ti repliciram na ovo osim da si promašio sa zaključkom.
  • sport
    2.3k
    Danas najaktivniji i najbolji na livadi na kojoj se tehnički nogomet nije mogao igrati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.