• Krizy
    35.1k
    Jakiroviću odlazi!!!
    Upravo, neka vas je sram!
    Za igrače:
    4826101481_1c879dd3d5_b.jpg
    Ovo se ne tiče zamjena koje bez prigovora čekaju priliku, koji su sjajno odigrali pripreme i imali odličnu statistiku protiv klubova kojih smo igrali (kakvi su, takvi su), za razliku od nominalno prve momčadi.
    1. Kakav rezultat očekujete? (155 votes)
        Pobjeda Dinama
        69%
        Neriješeno
        15%
        Pobjeda Istre
        15%
    2. Idete li na utakmicu? (155 votes)
        Da
        26%
        Ne
        74%
  • DrawTube
    2.8k
    Svaka čast svima koji idu u Pulu, ljudi su nepokolebani s obzirom na dinamiku prodaje. :clap:
  • Nogo
    1.3k
    Ja se nadam ovom sastavu :

    Nevistić, Ogiwara, Perković, Ktc, Rista, Sučić, Ljubo, Hoxha, Vidović, Kaneko i Kulenović.
    Zamjene : Halilović, Bulat, Brodić i Baturina

    Na klupi ostaviti Ademija i Petka. Mišić ima kartone.
  • NORTE
    8.9k
    Više ne znam ni je li pobjeda u Puli dobra stvar za dinamo.
  • zagr
    505
    dosta ljudi kao i ja idu u Pulu radi zajebancije, al tekma je u prvom planu.
  • Sunja86
    987
    Daj Bože 0:1 nekim čudom
  • Benito
    553
    Kulenović u prvoj ajme meni...i nemoj mislit da te napadam ili nešto, nego kad vidim takve igrače odmah mi se plače
  • Sunja86
    987
    Ima i gore od toga već vidim da će par veznih biti Ademi i Bulat
  • NORTE
    8.9k
    Dobra vijest za Jakira, ne igra Erceg zbog kartona.
  • Juznjak
    2.9k

    Ne bi bilo ništa novo da nas dobije poluprofesionalni napadač koji grije klupu.
  • SAS1987
    13.2k
    Dobra vijest za Jakira, ne igra Erceg zbog kartona.NORTE

    I za suca :lol:
  • dzg717
    928
    ni zabrane ni celijeeee razdvojiti me nikad nece od tebeeee
  • Salva
    2.3k
    Otvaranje tekme u Puli s pjesmom “stojim uz tebe i kada ti ne ide, i kada je teško, s tobom sam ja !”
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pobjeda Dinama
    72%
    Neriješeno
    14%
    Pobjeda Istre
    14%
    Krizy

    Porazna statistika.
  • cibona
    1.3k
    Ademija posjesti na klupu, ubaciti sucica i ljubicica zajedno s vidovicem/baturinom, zagorca na klupu. Petkovica neka ostavi u prvoj postavi ali na prvi znak preseravanja treba ga zamijeniti i to na vec na poluvremenu. Lijevo ogiwara i hoxha, a stoperski par bi trebali biti perkovic i theophile. Kaneko naravno ostaje na desnom krilu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.