• Mali Zeus
    9.6k
    ↪Mali Zeus Ovu identicnu izjavu dao je ako se dobro sjećam i nakon Balkanija i mislim da smo isto igrali s Istrom. Ubacio 3,4 igrača među ostalim i Bernauera, lako dobio utakmicu i onda od sljedece utakmice opet sve po starom. Napuhanac trener koji strogoću trenira na onima s najmanjim utjecajem u ekipi a to su stranci.hardek

    Upravo tak, velike riječi, ko fol nekaj promijeni, ostvari rezultat i odmah u sljedećoj tekmi sve po starom.
  • Taćini Serhio
    299
    Ja bih samo rekao da Hodžu ne treba kritizirati na osnovu nekoliko utakmica, jer pod broj jedan realno on bi za početak trebao ulaziti sa klupe, pod broj dva ako se sjetimo debitantskih nastupa Kaneka isto je bila pljuvačina malo žešća. Mislim da svakom treba određeni period prilagodbe na novu sredinu, pa samim time i lagani vjetar u leđa a ne odmah udarati ispod prepona.

    Da se razumijemo moje je mišljenje da smo trebali razvijati nekog svog klinca na toj poziciji, umjesto kupnje Hodže, ali otom potom.

    Kritike zaslužuju "stare prdonje" iako ih volim bezuvjetno, ali kada je loše onda ili zapni ili budi fer pa reci da ne možeš trenutno pomoći i pusti mlađe koji grizu da se dokažu...

    Od ove tekme očekujem rollercoaster emocija, zadnju Pulu koju sam bio sam otišao na poluvremenu bio je to famozni Čačketov catenaccio rovovska bitka za bod, predzadnju koju sam bio je Petko dobio crveni za onaj penal pa smo visili pa je čini mi se Rile u zadnjim sekundama zabio na prazan gol... U svakom slučaju očekujem spektakl :)
  • austrijanac
    2.7k
    Sanjam i igram se FM-a, ali...
    image.png

    Na famoznim pripremama se morala uigrat formacija s tri iza, pogotovo nakon dolaska Japanca. Takav tip igrača ima puno više mogućnosti kad je sam izoliran a ne kad se sudara s krilnim igračem.

    Baturinu vidim kao Modrića, procvao je kod pijanca u Engleskoj tek kad ga je ovaj povukao nisko. Jer Baturina to i ima, nogometnu inteligenciju.


    Vidović je svoje najbolje partije pružao na drugoj špici, kad je imao nekoga za ostavljat lopte. A kad se Petku neda igrat špica, onda evo ti još jedna špica koja će to bit.

    Ljubu neću ni komentirat, može protiv AEK-a, ali u HNL-u ne može. Kak da ne.


    Znam da pretjerujem s ovim, ali ovako nešto slično se moralo uigrat na pripremama.


    Ali u naših trenera kad se zacrta jedna formacija, tako i mora bit. 11. Božja zapovijed - Ne mijenjaj formacije.
  • Ban
    698

    Moja idealna formacija ima sličnu geometriju, ali je još ofenzivnija. Samo KTC-a treba pomaknuti na desetku.
  • austrijanac
    2.7k
    Moja idealna formacija ima sličnu geometrijuBan

    I moja, s dva stopera iza. Može i s tri, ako trećeg možeš pretvorit u kvalitetnog veznog u tranziciji.

    Ali još bi me u ludaru poslali da sam to objavio.
  • Ban
    698

    Zato ni ja ne objavljujem. Došao sam u nekoliko navrata u napast, imam spremljenu slikicu, ali obuzdavam se. :grin:
  • kibic11
    131
    drugu momčad u igru ,svi marš van i tako dok ne počnu igrat pretplaćene (napaćene) zvijezde ili marš iz dinama!!!!
  • Orc123
    5.1k
    Inace Hoxha je probio par puta po krilu i ubacio dosta solidne lopte, problem je sto nema tko zabiti gol. S druge strane Kaneko je opet ispunio kvotu ali opet nema tko zabiti gol...jbg
    Danas ne ocekujem presicu jer ce opet biti neka klssicna najava tekme u kojoj nema skakljivih pitanja...po tome se vidi kako Jakir i nije neki mudonja.
  • Olmic
    2.7k
    zato mora igrat Kulen
  • emilperska
    3.1k

    A tko mu je od novinara ikad postavio škakljivo pitanje? Zato i velim da im drukčiji tretman od A.Č. i I.B.
  • kibic11
    131
    koje je najmasovnije gostovanje bbb u puli?
  • Orc123
    5.1k

    Barem bi morao odgovoriti na neke stvari koje ga ovaj glasnogovornik nece pitati.
  • kibic11
    131
    pretpostavljao, no zanima me najviša brojka do sad?
  • deda
    27.9k
    Zadnja tekma je bila 520. Prije toga 300-400. Na finalu kupa s Rijekom je jasno bilo puno više. Za one koji ne prate temu Ulaznice do sad je prodano 720 karata za jug.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.