• Krizy
    35k
    Nakon dominantne pobjede protiv Slavena, sljedeća utakmica na redu je protiv Istre. S Istrom smo ove sezone igrali dvije utakmice na Maksimiru i ostvarili pobjede od 4:1 i 1:0, dok smo prije nešto više od mjesec dana u zaostaloj utakmici 12. kola izgubili s 1:0. To je jedina pobjeda Istre u posljednjih osam kola.

    Dosad smo s Istrom 1961 odigrali 57 utakmica u HNL-u te ostvarili 42 pobjede uz 11 neriješenih te 4 poraza. Gol razlika je 124-29.
    U gostima smo Istru pobijedili u 17 utakmica, 8 puta remizirali te izgubili 4 puta, uz gol razliku 48-18.

    Zadnju utakmicu protiv Varaždina, Istra je igrala u sastavu:

    Majkić - Hujber, Iovu, Galilea, Marin - Mlinar, Petrusenko, Caseres - Kadušić, Bakrar, Boultam

    Dinamo nema kartoniranih igrača a kod Istre će utakmicu zbog suspenzija propustiti Erceg i Iovu.
    Ristovski, Perić, Bočkaj, Mišić, Ljubičić i Baturina će propustiti Varaždin ukoliko dobiju žuti protiv Istre.

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Istra 6.00 - 4.00 - 1.55 Dinamo
    1. Kakav rezultat očekujete? (77 votes)
        Pobjeda Dinama
        94%
        Neriješeno
          3%
        Pobjeda Istre
          4%
    2. Idete li na utakmicu? (77 votes)
        Da
        18%
        Ne
        82%
  • bbb medimurje
    2.9k
    226 karata je prodano do sad za gostujuci sektor
  • bbb medimurje
    2.9k
    350 nas je bilo zadnji put u onom porazu na zaostaloj utakmici
  • DrawTube
    2.8k
    moglo bi to preci i 750 ljudi, s obzirom da je tad bilo tjednom u 5 a sad će biti subota i lijepo vrijeme.

    Zapravo bi samo htio da budemo jednako brojni i glasni kao kao torcida onaj put

    Inace do sad online prodano nekih 15ak% dostuonog kapaciteta, neka sutra prodaju isto toliko i u petak, još i na dan tekme , mogla bi biti dobra posjeta

    Ocekujem 1000 dinamovaca (ne samo na jugu), 2000 na zapadu, 500ak demona i slicnih na sjeveru i soma na istoku.
  • NitkoBitan
    11.6k
    moglo bi to preci i 750 ljudi, s obzirom da je tad bilo tjednom u 5 a sad će biti subota i lijepo vrijemeDrawTube

    Iduci vikend je gostovanje u Splitu. Znaci u razmaku od tjedan dana 2 gostovanja koja iziskuju i financije i vrijeme tako da vjerujem da vecina rade u Split na mogucu proslavu titule (a vikend nakon Splita slijedi Osijek). Nisu subota i lijepo vrijeme (ljude koji idu na gostovanja vise manje zaboli ona stvar za vrem prognozu) jedini faktori koji utjecu na brojnost :lol:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Da u Puli smo zadnjih godina losi kaj se tice brojnosti
    Ajmo sad to dici
    Lijepo vrijeme
    Dobar termin
    Organizirani prijevoz
    Mogucnost proslave titule na skoljci
    Ajmo purgeri!
  • deda
    27.4k
    Kapa to polako. Evo provjerio sam, trenutno smo na 324 prodane karte.

    Link za kupnju ulaznica za one koji još možda ne znaju:
    https://www.ulaznice.hr/web/event/92/92
  • DrawTube
    2.8k
    Da se vratimo na temu prije no što popijem ban, sviđa mi se ova ekipa iz Istre, Mattheus, Galilea, Caceres i Garcia, u klubu 5( 4 + trener) ljudi ne uključujući ostatak stožera pričaju spanjolski

    Najgori igrac po meni daleko Mahmoud, ako ta lopata bude igrala očekujem 5-0 za nas
  • deda
    27.4k
    Kaj bi te banirali, nemoj drhtat.

    Mene nekak zanima nastup Caceresa i Petrusenka. Tu dvojicu se često spominje u našoj temi o transferima. U naše dečke uopće ne sumnjam da će biti pravi na Drosini.
  • Infinity
    15.2k
    Najgori igrac po meni daleko Mahmoud, ako ta lopata bude igrala očekujem 5-0 za nasDrawTube

    Ne mogu se sjetiti njegovih nastupa protiv nas, ali sam u par navrata gledao Istru i izgledao je kao svemirski brod. Brz, prodoran, ali bez zavrsnice. Ostavio mi je dojam da bi igrao u vecem klubu da ima bolju zavrsnicu. Istina da je vezni, da mu nije primarno davati golove, al toliko puta dovede sam sebe u priliku da bi jednostavno morao zabijati.

    I sad dolazimo do onoga da za jedno poluvrijeme, jednu utakmicu ili pet utakmica ne mozes ocijeniti koliko je netko dobar igrac i da li je igrac za Dinamo. Svakome se moze dogoditi par dobrih utakmica u sezoni. Ja sam ocito gledao bolja izdanja Mahmouda.
  • Nino Bule
    11.3k

    Bio je odlican prosle sezone, ove je kriminalan, igrao u prvoj protiv hajduka sad na poljudu kad je bilo 2:2, igrac manje na terenu bio
  • Slavonac
    383
    bit cemo opet dominanta ekipa, pa mislim da ce na kraju biti 1:3 za nas
  • Mr Anderson
    5.2k
    Caceres i Petrusenko svakako zanimljivi igrači. Ne znam kako bi se snašli u jakoj ekipi ko Dinamo, ali ima nešto u njima.
  • BornaPŽ1986
    1k
    U Puli se poziva na utakmicu, natpisi po gradu. Večeras bila i bakljada kod stadiona. Očekujem dobru atmosferu i veliki odaziv, bez obzira na gostovanja nakon ovog.
  • deda
    27.4k
    Prešlo se 400 ulaznica. Vrlo dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.