• db-izbjeglica
    12.8k
    da ima sve, vjerojatno ne bi završio u dinamu.

    ima dobrih stvari, ima loših svari, treba raditi na njegovom uklapanju u momčad.
    ima problema sa nekim osnovnim stvarima, previše glavu zabija u pod, nikako da namjesti nišanske sprave, spetlja se u završnici, centaršutevi često idu u prazno. međutim, ima brzinu, discipliniran je u obrani i može biti koristan. nekad zna naživcirati i podsjeća me na kastratija vol2, nekad me iznenadi i pomislim "moglo bi biti nešto od njega".

    za sad me nije pretjerano kupio, al vrijeme će pokazati svoje.
    ajmo mu dati cijelu polusezonu prije ozbiljnije ocjene...
  • Ali
    1.9k
    I danas je pogadjao suprotnu korner zastavicu. Ali kad te dovede glavni trener onda dobijes i minutazu to je tako.
    Ako dodje neki ozbiljniji trener mislim da Xoxha ode na posudbu isti tjedan.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Evo i sam Jakir je izjavio 'malo ga vise guramo, ali vjerujem u njega'

    Zasto se druge tako ne gura?
  • Endeavour
    415

    Zato što nitko nije ni blizu defanzivno odgovoran kao on i Kaneko. Čak je danas i Kaneko "zaspao" par puta.
  • hardek
    1.4k
    Ako nam je najvažnija stvar kod krila da igra dobru obranu, loše nam se piše
  • Keyser Soze
    8.1k
    Meni se sve više čini da on gola neće zabit za Dinamo iz igre.
  • Patak
    2.2k
    Imali smo Kastratija, to je sličan tip igrača. Udri loptu naprijed i pokušaj pretrčati igrača. Nismo uzeli Oršića nazad, jer se nakon njegovog odlaska Ivanušec dokazao koji je tipa dva tjedna nakon što smo propustili Oršića otišao. I sad imamo to što imamo, tj. nemamo lijevo krilo kvalitete Oršića. A da je Oršić ovdje sad bi imali 5 bodova prednosti pred Rijekom.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Baturina mu je nudio da izvede penal, ali je odbio.
  • ruicosta
    92
    Njegovu tehniku suta treba pokazivati klincima u skoli, da vide kako se to ne radi
  • ShanKu
    355
    prvo sam pomislil da Vrbi nudi 11m, ali onda vidil da Hoxa odbija.. zanimljiv detalj
  • emilperska
    3.1k
    I dalje tvrdim da je Hoxha igrač 2 razine ispod Dinama, ali draže mi je da igra on nego Vidović..
    Hoxha ima kretnje i brzinu krila i iz nekog razloga suparničke obrane ga često radi brzine dupliraju iako je sa šutom u minusu.. Vidović nema nikakve kretnje za igrat na krilu i to svi protivnici (čak i Rudeš i Slaven) znaju i kad on igra lijevo, postajemo nemoćni i desno jer svi puštaju našu lijevu stranu jer znaju da Vidović to ne može probiti. Hoxha ipak probije, iako je tehnički antitalent na razini Kastratija.. i obrana mu je začudo na ok razini za Dinamo..
  • Maki2
    454
    Mozda i jedina pozitivna stvar danas je da da je Arber dao gol. Nadam se da ce mu se sad otvorit.
  • ElektricnaInfluencija
    213
    Jako mi je drago što je Hoxha dao gol. Svi ga pljuju i možda njegove predstave stvarno nisu najbolje, ali se trudi i daje sve od sebe, za razliku od nekih.
  • Papastrumf
    9.8k

    Ja bih se isto tako trudio, vjerojatno i vise, ali nisam igrac za dinamo.
  • cibona
    1.4k
    Nadam se da ce mu se sad otvoritMaki2

    Ova recenica se ponovila više puta od čuvene "Ova utakmice nam je prekretnica"

    Na trenutak pokazuje bljeskove, ali nije za onakav dinamo kakav mi želimo i tocka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.