ali se trudi i daje sve od sebe,ElektricnaInfluencija

Dosta mi je ovakvih igraca - los, tehnicki i takticki potkapacitiran al se eto trudi... ne krivim njega, nit se on doveo u klub nit se on "malo previse gura"
  • hardek
    1.4k
    Je kod njega jednostavno ne vidim mogućnost da u kontinuitetu pruža dobre partije. Klasično back-up krilo za zadnjih 20 minuta kao i Špikić. Svaka mu čast na golu I dao bog da je ovo prvi od mnogo njih ali to nije to što nama treba. Već sam napisao nakon prošle utakmice, to što krilo igra dobru obranu jednostavno nije i ne smije biti nešto čime se klub renomea Dinama može zadovoljiti
  • Praskaton
    1.8k
    Dok je bio u Slavena cinio mi se dosta fizicki jači.Ok nije isto igrat hnl i europu al svejedno.Premalo je ovo što on daje.
    Nažalost na toj poziciji ni Vidovic ne pokazuje previše
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nije problem fizika nego glava. Vierinhu je otresao 2 puta, pa onda pao ko metkom pokosen u 16 na nikakav kontakt. Nije mulac pa da kazes naucit ce, jednostavno nije taj nivo kvalitete i to je to.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Nisam vjerovao da ću doživjeti da jedan igrač Dinama nezna voditi loptu i da se sprtlja prilikom svakog pokušaja driblinga.
  • austrijanac
    2.7k

Ak pitaš Ničotu i slične doktore nogometa koji se zovu na termin kad fali 10ti, on je bio odličan.

Naputak kaže da se neke pulene uvijek mora hvalit!
  • Praskaton
    1.8k

Slažem se on jednostavno donosi krive odluke,vrlo lako ga je procitat uvijek gura loptu kraj branica do gol aut linije na lijevu nogu.Kad prode ide ubacaj iskljucivo po podu.
    Pa daj bar jednom fintiraj pa idi u sredinu na udarac ili loptu iza leđa obrane.

Kombinatorika i tehnika su mu strani pojmovi.
    Al svejedno činio mi se fizicki dominantniji.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Čovjek samo uz crtu može trčat i to je to. Nit šuta, nit driblinga, rolice i bicikla u rangu Olićevih, IQ ko i Špikić, upitne prirode.

Kakvu smo mi talašiku doveli, ne vjerujem, još gori su mi oni koja ga hvale na sva usta..

Ne može Dinamu igrac od 25 godina iz Slaven Belupa biti bilo kakvo pojacanje, glupo je u to vjerovat
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Ako ponudimo belupu da uzmu arbera nazad i pošalju na maksimir 30 metara drva, možda razmotre?
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Još jedna utakmica u kojoj je bio među najboljima ali u kojoj se vidjelo da nije igrač za Dinama.
    11.8k
    ti si najsmijesniji lik foruma

Sergio arber lover, jel te placa itko?
  • Dudu9
    442
    Pored Mišića koji skrivi 2 gola, golmana koji sa 30metara dobije onakav gol, obrane izgubljene, vama kriv jedini igrač koji je zabio gol, da on nije za Dinamo koji želimo to je jasno ali kriviti ga u ovoj utakmici je promašeno
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Na stranu njegovi limiti i dali je on igrac za glavno lijevo krilo Dinama, ali kritizirati igraca koji se jedini nije prepao "paklene atmosfere" i jedini igrac koji se pojavio u prvom poluvremenu na terenu.

Pricamo o igraču koji ima najmanje europskog iskustva, a jedini pokazao muda da smo došli nešto igrati i tu najmanje mislim na sami gol ,ostale vedete bi se trebale zapitati...
  • Ali
    1.9k
    Despodov se nudio ovo ljeto za 3,5m€ , i mi ga nismo htjeli nego nama su Hoxha i slicni dovoljno dobri.

Pa evo jednostavno nam se obilo o glavu. U 16 minuti kod 0:0 Perkovic izvrsnom dugom loptom izbaci Hoxhu u kontru koji je krenuo sa nekih 35m od gola i naravno po svom obicaju neide okomito najbrzom linijom prema golu i Kedziora ga lanagano sustigne i nas Arber kad je otisao puno ukoso od gola padne nadajuci se da ce mu netko svirazi nesto, iako onakav kontakt nebi ni Pajač Livaji svirao penal.
    A taj Despodov u 86 minuti pobjegne u kontru i naravno ide okomito i izbori penal cist kao suza.

Eto ustedili smo 2,5m € dovodjenjem Arbera umjesto Despodova, da Orsu i povratak uz otkup od Sputhamptona za istih 3m€ ni ne spominjem...