• sport
    2.4k
    Smije li predsjednica Uprave sudjelovati u izbornoj kampanji?
  • Bosskovitz
    7.9k
    Smije li predsjednica Uprave sudjelovati u izbornoj kampanji?sport

    Kako to misliš?
  • sport
    2.4k
    Pa tako što je uključena u razgovore sa kandidatima iz 2.izborne jedinice i upute za koga glasati ako budu u skupštini.
  • Bosskovitz
    7.9k


    Ne možeš to spriječiti, pogotovo jer se mnogi od njih znaju. Kompleksan je to sustav, ljudi u izvršnom odboru su njoj nadređeni, tako da je njezina uloga tu dvojaka.

    Ali da ti konkretno odgovorim: mislim da nigdje nije zabranjeno da sudjeluje u kampanji, iako se očekuje suzdržanost i ne favoriziranje ni jedne strane, no ne bih ovo ni smatrao sudjelovanjem u kampanji osim ako je bilo nešto za što ja ne znam. Njoj posao ovisi o ovome i koliko znam ona se prema svima odnosi maksimalno korektno, a sad dal lobira za one koji su ju i doveli tu gdje je, gdje ju nitko drugi nikad i nigdje ne bi doveo - vjerojatno lobira. Nisam siguran koliko to može imati efekta. Oni koji se mogu kupiti već će i tako biti kupljeni, a oni kojima je interes Dinama na prvom mjestu također već znaju za koga će glasati.
  • sport
    2.4k
    Sve je jasno,dami je u interesu i dalje "služiti" Dinamu a to joj je najsigurnije ako lista je 35 jedinstvena i čvrsta.
  • Captain America
    14.5k
    Globan je večeras u 8 na Tribini.
  • Pop corn
    5.5k
    Globan je večeras u 8 na TribiniCaptain America

    Naukovic na Z1 u isto vrijeme

    Pojatina i Omazic u isto vrijeme na podcastu 8_24

    Plus danas Skender izašao u Večernjem
  • Šteco
    530
    Naukovic je sada na Z1, emisija Timeout.
  • mali M
    3.6k
    Sve je jasno,dami je u interesu i dalje "služiti" Dinamu a to joj je najsigurnije ako lista je 35 jedinstvena i čvrsta.sport

    Dami je u interesu da je ne osude u novoj optužnici skupa sa Mamićem...al nije tema...
  • mali M
    3.6k
    Globan je večeras u 8 na Tribini
    — Captain America

    Naukovic na Z1 u isto vrijeme

    Pojatina i Omazic u isto vrijeme na podcastu 8_24
    Pop corn

    Pffffff igrom slučaja sam uzeo sutra godišnji... Imat ću šta za slušati
  • Keyser Soze
    8.3k
    Upravo pokušavam povezat članstvo, al imam problem.

    Odem na prijavu, upišem sve i kaže mi da se podaci ne podudaraju. Mislim si lozinka il nešto ne valja, promijenim ju i opet se podaci ne podudaraju. Mislio sam se ponovno registrirati, al mi onda javlja da već postoji račun s mojim mailom.


    možete i prebacit u drugu temu
  • xavier
    11.2k


    Novi račun možeš otvoriti samo s novim mailom. No vjerojatno nešto nije u redu s podacima. Javi se u klub, riješit će ti to.
  • seljak86
    2.4k
    Jel pri povezivanju članstva predviđeno da unosim podatke mojih članstava iz 2023. i 2024. ili samo ovo novo? A i kaj god da napravim piše "Pokušali ste povezati punoljetnu osobu. Povezati se mogu samo maloljetna djeca".

    Ko tu koga jebe?
  • dzgkt
    151
    Povezana članstva se odnose na djecu. Tvoje članstvo je pod opcijom "Moje članstvo" i tamo moraš upisat podatke sa svoje kartice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.