• mali M
    3.5k
    meni nije htjelo to, jednostavno te cijelo vrijeme baca kao da povezuješ klinca. ja sam na kraju napravio novi profil sa novim mailom i povezao novu člansku i proradilo tj. Pozelenilo. Nisam bio sretan time al bitnije mi je glasanje
  • seljak86
    2.4k
    Ok, ja sam mislio da moram povezati članstva kao da dokažem da sam bio član i u 2023. Ugl i meni je zazelenilo sad kad sam unio podatke nove članske iskaznice.

    Veselo nam Dinamovo proljeće bilo! :blush:
  • Wolf123
    10
    Pozdrav decki imam kratko pitanje, ovo mi izabcuju kad zelim glasati "Ne zadovoljavate uvjete za glasanje, vase clanstvo ne traje do tekuce godine " da li trebam sad novu produžiti novo clanstvo , pa onda ili?
  • jedan u nizu
    6.4k

    Kad si zadnji put produzio clanstvo? Do kad ti vrijedi trenutna clanska iskaznica?
  • Li d1986
    82
    zakasnio si. Do 15.2 je trebalo produžit članstvo.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Na izbore izlazite kao nositelj liste Dinamovo proljeće. Zbog čega ste se priklonili toj opciji?
    -Odmah se vidi u razgovorima s njima koliko su to ozbiljni ljudi, spremni pomoći klubu. Svi imaju kvalitetna radna mjesta, bogate životopise i iskustvo, ali prije svega vole Dinamo i žele da klub bude bolji, organiziraniji, moderniji. Malo ih još moram naučiti o nogometu, ali i vidi se da imaju volje, želje i znanja.

    Također, ja sam uvijek bio u životu uz navijače, davao sam Boysima prve prostorije u klubu, borili smo se protiv preimenovanja - navijač Ćos, koji je tad bio ispred BBB-a, poduzetnik Baotić i drugi. Na kraju, oni su se i izborili za ovaj statut i sada žele da on ne bude slovo na papiru i to mi je bilo jako važno.

    Također, vidim da se ne žele petljati u to tko će igrati, tko će biti trener, već žele da bude jasno posloženo i neovisno. Sve to mi je dalo samopouzdanja da je riječ o sjajnoj ekipi koja ima i podršku navijača.

    Više puta ste nedvosmisleno rekli da želite potpunu pobjedu na izborima, gdje biste na kraju postali predsjednik. Kako to planirate napraviti?
    Naučio sam u nogometu da se ne veseli kad je penal dosuđen, već tek kada ga se zabije. Zato 'ajmo prvo dati članovima Dinama da u subotu izaberu listu koja je njima najbolja. Lista koju ja predvodim je napravila sve da prezentira i ljude i program i viziju. Sada je sve na članovima i neka subotu iskoriste kao priliku za izlazak na izbore u Maksimiru.

    -Želim prvo tu pobjedu i priliku da sve ono što smo prezentirali svi zajedno na listi Dinamovo proljeće napravimo. Neće biti lako, ali poznajem ljude u Izvršnom odboru i vjerujem da imaju dovoljno integriteta da po svojoj savjesti biraju 35 članova u Skupštini. Neka izaberu one koji su najbolji po svojim životopisima, a ne koji su najbliži.

    I onda neka svatko od tih 60 članova Skupštine odluči tko je bolji od dva kandidata za predsjednika. Mene svaki od tih 35 ljudi može nazvati, pitati sve što ih zanima oko ideje gdje Dinamo treba ići, kako on mora biti posložen, gdje moj tim vidi segment financija, marketinga, sporta. Tu smo, imamo priliku se predstaviti. I neka odluče sami, po svojoj savjesti.

    cijeli clanak - https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/zajec-za-index-postujem-barisica-ali-klubu-treba-nova-krv/2542355.aspx?index_tid=472702&index_ref=naslovnica_sport_prva_m
  • Jurki
    9k
    Slusal Globana na podcastu.. mogu slobodno reci da je gust bil slusat tog covjeka. Barata sa hrpetinom podataka..znanje ima to je definitivno..vura i pol proletila u sekundi. Odlican podcast
  • Wolf123
    10
    @jedan u nizu 19 Sijecnja produzio i platio clanarinu za ovu godinu. Inace BBB iskaznica jel to problem ili ja krivo nekaj
  • jedan u nizu
    6.4k

    Da li si upisan kao clan GNK Dinamo, ili kao clan BBB?

    Ako si upisan kao clan GNK Dinamo, da li si bio clan i prosle godine? Jer uvjet za glasanje je da si bio clan prosle godine, i da si produzio clanstvo do 15.2 ove godine
  • Wolf123
    10
    Imam člansku GNK Dinamo 04.03.2023 a vrijedi do 03.2024. A BBB mi od ove godine
  • NitkoBitan
    12.9k
    Da li si upisan kao clan GNK Dinamo, ili kao clan BBB?jedan u nizu

    Ne zna ni sam vjerojatno. I onda se Majki pita zasto treba objasnjavat tisucama ljudi da se papirici za koreografiju ne diraju i drze vodoravno :lol:
  • jedan u nizu
    6.4k
    Imam člansku GNK Dinamo 04.03.2023 a vrijedi do 03.2024. A BBB mi od ove godineWolf123

    Isparavak. Trebao si produziti clanstvo prije 15.2. kako bi mogao izaci na izbore. Za sve ostale pogodnosti clanska ti vrijedi, samo za izbore ne
  • NitkoBitan
    12.9k
    Nemas pravo glasa na izborima jer nisi produzio klupsko clanstvo do 15.2. No nije jedina svrha clanstva u klubu glasanje tak da se svejedno uclani za 2024. godinu.
  • Rex Ramae
    2.5k
    To je znači prošlogodišnja, trebao si do 15.02. produžiti članstvo za 2024. godinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.