• Bosna86
    11.6k
    Ova dva o kojima ne znaš ništa su osnovali i vode Zonu… Da nije bilo njihovih para i slobodnog vremena, ti danas ovdje ne bi pisao…
  • Bosskovitz
    7.3k
    Krešimir Barić je jedino mogao navesti da je kolekcionarKadzior

    Ne želim ulaziti u ostatak ovog komentara jer svatko ima svoje mišljenje i bilo bi to jurišanje na vjetrenjače, ali moram se osvrnuti na ovo - napisati da je Krešimir Barić "jedino mogao navesti da je kolekcionar" može napisati samo netko tko ne zna o kakvom se Dinamovcu i kakvoj se kolekciji radi. Jednog dana kada će klub krenuti u realizaciju klupskog muzeja - tog muzeja neće biti bez podrške Krešimira Barića. Tko nije imao tu čast da vidi njegovu kolekciju, taj to ne može ni percipirati.
  • Neron53
    276
    Jel Grad Zagreb prihvatio izvjesce sa Skupstine Dinama gdje je prihvacen novi statut?
  • Bosskovitz
    7.3k


    On je bezvezni trol, ali ima nešto i u tome što piše jer na izbore će izaći i takvi, samo manje maliciozni ljudi koji pojma nemaju o Dinamu i borbi za demokraciju u njemu nego su sada upali u priču kao tabula rasa i idu glasati. Kroz dan-dva bi trebala biti spremna i stranica s par rečenica o svakom kandidatu, budemo vidli da tamo bude dovoljno info da se za svakoga zna zašto je na toj listi upravo zato kaj nitko tamo nije upao kao padobranac - svi su na njoj s razlogom i svi su čistog obraza.
  • Sajla
    3.3k
    Jel Grad Zagreb prihvatio izvjesce sa Skupstine Dinama gdje je prihvacen novi statut?Neron53

    Da, ured za opću upravu je potvrdio.
  • Mrvica
    3.2k
    Svim ovim ljudima koji su na listi skidam kapu i imaju moje veliko poštovanje, kao što je rečeno stavili su svoje osobne podatke svima na raspolaganje i na taj način mogu očekivat veliku paljadu zbog toga od strane trovača. Što se tiče liste Dinamovo Proljeće moj glas imaju sigurno, svaka objava, svaka rečenica, svaka slika, predstavljanje kandidata ili ne znam ti šta je nešto u čemu uživam. Možda je do mene ali meni to šef ovoga ili onoga ne znači ništa, sama priča tih ljudi kao što su gospoda Nauković i Mlinarić u gostovanjima je izazvala osmijeh na licu i uživanje u svakoj sekundi slušajući ih. Plan i program koji smo vidjeli do sad a nismo sve vidjeli naravno ulijeva povjerenje i ono najbitnije svaki od tih ljudi ima ono najvažnije a to je ljubav prema klubu, viziju za poboljšanje odnosa klub-navijač, bili su i dalje jesu dio nas navijača i običnog čovjeka, e to je nešto što poštujem i to je nešto što želim. Ne volim se petljat u politiku, to ću prepustit stručnim ljudima ali želim reći da imaju potporu i da ne odustaju! Što se tiče Krešimira Barića koji je ''samo kolekcionar'' taj čovjek ima stvarno zavidnu kolekciju koju bi htio razgledati u detalj jednog dana i čovjek je svugdje. Budi se sa Dinamom i ide spavati razmišljajući o Dinamu, to mi je i više nego dosta.

    Ukratko samo naprijed i s nestrpljenjem pratim, vidimo se na izborima!

    Edit: i ono kod Mojmire nadmoćniji suparnik i naravno da neće.. To je stav!
  • rioda
    2.2k
    Ova tema je prerasla u cirkus jer plaćeni botovi sele s fejsa i tu kao nešto propitkuju, a zapravo provode jeftinu propagandu protiv DP liste. Krešo je nervozan jer vidi da mu je lista za kurac.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Nevjerovatno je kako si neki anonimni tipovi na internetu daju za pravo kritizirati i omalovazavati nekoga tko je sebe, svoja muda i svoju glavu (obje glave) stavio na panj da bi dinamo, NAŠ DINAMO mogao konacno prodisati.
    Neki ljudi su stavili svoje ime i prezime, svoje biznise, svoje karijere, zivote svojih obitelji, svoje vrijeme, svoj novac, novac svoje obitelji, vrijeme svoje obitelji, netko je to sve stavio javno i dao sebe 100% u to.
    Da bi dinamo, naša religija, mogao biti osloboden od guste magle koja ga obavija zadnjih desetljeca.

    Kako netko ima obraza srati po nekome ko je to sve napravio, a vi ste stavili za dinamo sta tocno?
    Fejk profil, anonimni profil, malo vremena utrošeno na tipkanje po tipkovnici i onda govorite da su ovi gore sa liste manje vrijedni? Da nebi smjeli biti u skupstini, odborima kluba?

    Znalo se za te ljude vec mjesecima, neki od tih ljudi su u IO i NO, tada se vec provukla tema ali na kratko samo.
    Ovo pred izbore je ogavno, ogavni spinovi, ogavna izjebavanja kako bi se destabilizirala nasa snaga i unio nemir.
    Propaganda je zajebana stvar.
  • bluepower86
    711


    S botovima se uopce ne treba ni raspravljat nit objasnjavat.Ovi upisi su im zadnja slamka spasa uskoro ni nje vise nece bit.Sve u svemu gadljivo.Podrska momcima koji su se izlozili!Zajedno za Dinamo!
  • Jurki
    8.5k
    nazalost se moram sloziti s tobom.
    Ocekival sam da bude debata o izbornim tockama, di jos kaj i kak bi trebalo napraviti da se klub unaprijedi.
    Ovo nema veze s debatama i raspravom. Ovo je namakanje ljudi u kaljuzu koji su javno stali ispred Sjevera.
    Prije pol vure se registrirali na Zonu i pljuju po ljudima koji su Zonu osnovali. Wtf
    Di ste bili 20 godina dok je glavato govno krao milijune i milijune eura iz kluba?
  • MM17
    221
    Samo furati našu priču i bok! Trolove ignorirati, zna se čiji su i čemu služe. Puna podrška ekipi koja stoji iza liste Dinamovo proljeće :strong:
  • deda
    27.7k
    Mi ćemo izdržat sve udarce, jer smo se naučili primati ih. Ne bojte se. Mene suprotna strana razočarava jer se samo funji , a nemam pojma jel uopće imaju program ili su samo mislili da je dovoljno napravit listu i basta. Uopće se ne bi čudio da nemaju nikakav program ili ga sad pišu kad su vidjeli koliko smo mi ozbiljno svemu pristupili.
  • Mlađi referent
    10.4k


    ChatGPT ——> napiši mi program za prve demokratske izbore u Dinamu
  • Juznjak
    3k
    Mi ćemo izdržat sve udarce, jer smo se naučili primati ih.deda

    Možemo li neku drugu metaforu upotrijebit, ipak smo navijačka lista :brow: :lol:
  • deda
    27.7k
    Naučili smo se i davati ih. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.