• agramZ
    2.3k
    :lol: :rofl:
  • austrijanac
    2.7k
    Fran Đuranac kao friško diplomirani kineziolog nema što tražiti na ovoj listi.Kadzior

    Dobar dio ću ignorirat jer se čini kao obično prozivanje nekoga ko se skriva iza username i trkelja bezveze.


    Ali ovo ne mogu.

    I što onda što je friško diplomirao? Da li ćemo kao i druga lista imat prosjek godina od 69?
    Čast starijim ljudima al do kad će balkanski glupi mentalitet zakidat mlađe osobe u strahu od nadmoći?

    Taj dečko je već toliko toga uspio i dokazao da je skroz nebitno što je nedavno završio faks.

    Što bi onda sve mlađe od 30 trebali šikanirat? Uvest glasanje samo za starije?

    Puno si toga nadrobil, al ovo je vrhunac.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne bude li kandidat za predsjednika teškaš u razini Zvonimira BobanaKadzior

    Željko Mavrović ili Filip Hrgović...oni su baš teškaši, teži od Zvone.:lol:
  • mosad
    381
    Damijane, daj listu svojih teškaša!
  • superhik
    10.4k
    očito činjenica da je netko tvrdokorni Dinamovac nisi uzimao u obzir. Ti biraš Upravu firme očito
  • Kadzior
    19
    I što onda što je friško diplomirao? Da li ćemo kao i druga lista imat prosjek godina od 69?austrijanac

    Jednom rječju nisam spomenuo ljude od 69 godina, ali mislim da je svih 29 kandidata trebalo biti kategorija Šušnjare i Globana. Zadnjih godina se priča kako se teško ravno s fakulteta probiti u realan sektor na entry-level pozicije i onda bi dečko koji je friško završio kineziologiju trebao biti na istom popisu s članovima uprave Infinuma, Opela...

    Ti biraš Upravu firme očitosuperhik

    Udruga građana s proračunom od 60 milijuna eura nije firma samo na papiru.
  • dumitrumitu
    564
    Ako nisi zadovoljan sa ovom listom, možeš li preporučiti neku drugu koja ima uspješnije kandidate?
  • Guinness
    2k
    Kako sam imao slobodnog vremena, posvetio sam se proučavanju kandidata liste Dinamovo proljeće.Kadzior

    Bok, možeš li molim te napisati, tu u temi, svoje osobne podatke konkretno ime prezime i datum rođenja?

    Hvala unaprijed.
  • Crle
    359
    Razmislite malo o tome da ne bi ni glasali danas, znali što je socios, znali za malverzacije oko transfera/stadiona, imali ikakve liste... da vam to nisu omogućili i između ostalog ljudi sa kako bi rekli neadekvatnim CV-em.
  • sport
    2.3k
    Daj par teškaša da vidim koliko si blizu.
  • austrijanac
    2.7k
    Jednom rječju nisam spomenuo ljude od 69 godina, ali mislim da je svih 29 kandidata trebalo biti kategorija Šušnjare i Globana. Zadnjih godina se priča kako se teško ravno s fakulteta probiti u realan sektor na entry-level pozicije i onda bi dečko koji je friško završio kineziologiju trebao biti na istom popisu s članovima uprave Infinuma, Opela...Kadzior

    Imam 28 godina i u rangu sam svjetske firme s ljudima od 50 godina. Slusaju me i postuju kao da imam 65. Firma broji 20 tisuca zaposlenih.


    Nadalje, mozda sam ja izuzetak, ali i kad pogledamo da sve velike današnje firme su produkt ljudi koji su tada imali 25 godina.

    Teško se probiti, ali nije nemoguće.
    Moguće je itekako, pogotovo vani.


    Ta fama o mladima i mlađahnima je toliko isfurana da boli. Pogotovo kod tog dečka koji je i na faksu radio sto stvari te uspješno diplomirao.


    Nakraju, ako ne može biti na listi jer je tek završio faks, onda mu treba i zabranit glasanje. Jer što on zna?!
  • Papastrumf
    9.9k

    Nemoj slučajno da netko obriše ovaj post. Neka ljudi vide što sve hoda ovim planetom.

    Ja ne znam jel ti razumiješ razliku između Skupštine i Uprave nogometnog kluba? Očekuješ na listi 25 članova i predsjednika uprava trgovačkih društava? Majstore, nabroji članove i predsjednike uprava dosadašnjeg sastava Skupštine. Ova lista je lista koja prvenstveno, ponavljam prvenstveno predstavlja najveću i najorganiziraniju grupu navijača, a to je ona sa sjeverne tribine.

    Na njoj svakako ima mjesta za povjerenike i grupa bbb ih se sigurno neće odreći pa makar bili i klošari s ulice jer su stali svojim imenom i prezimenom i izložili glavu na panj prije godinu za sve nas, da bi mi za mjesec dana mogli glasati.

    Jednom rječju nisam spomenuo ljude od 69 godina, ali mislim da je svih 29 kandidata trebalo biti kategorija Šušnjare i Globana. Zadnjih godina se priča kako se teško ravno s fakulteta probiti u realan sektor na entry-level pozicije i onda bi dečko koji je friško završio kineziologiju trebao biti na istom popisu s članovima uprave Infinuma, Opela...Kadzior

    Prije nego počneš trkeljati gluposti, nauči razliku između Skupštine, IO-a i Uprave nogometnog kluba. CV i iskustvo jednog Šušnjare ili Skendera se ne može mjeriti niti s jednim članom Uprave današnjeg dinama, a kamoli da svi Skupštinari budu na toj razini. Takav standard u Skupštini ne postoji niti u jednom klubu na svijetu.
  • Crle
    359
    Možeš ti u skupštinu dovesti i jednog Bill Gatesa koji je recimo ne znam što sve napravio za znanost, čovječanstvo... no ipak bi bilo da što on zna o nogometu ili da je bio za cijepljenje.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Smatram da na ovim izborima nije trebalo biti mjesta za neke od lanjskih povjerenike jer je trebalo ići s teškom artiljerijomKadzior

    Ja baš mislim da je trebalo na listu staviti nekoliko povjerenika da se pokaže da se cijeni trud koji ovi ljudi ulažu za klub. U svoje slobodno vrijeme boriti se sa ljudima i njihovim upitima, zahtjevima i obrazcima, biti dostupan za sve i svakoga, a činiš to iz ljubavi prema klubu. Naš klub svakako treba biti otvoren prema navijačima, to je jedna od najvećih mana bila uvijek, a staviti na listu par ljudi koji su ti dovukli tisuće ljudi u klub u par tjedana je najmanji problem. Na kraju krajeva, to nije izvršni odbor, ni uprava kluba, to je skupština.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ne bude li kandidat za predsjednika teškaš u razini Zvonimira Bobana, nisam siguran hoću li uopće izlaziti na izbore. Živili.Kadzior

    Ja sam siguran da ćeš izaći, a da listu DP nećeš zaokružiti ni da je na njoj 50 Bobana i boljih od njega.

    Jer nisi ti tu da objektivno procijeniš kandidate, ti si tu da malo pomutnje uneseš, pokušaš stvorit dojam da su “neutralci” zapravo razočarani ponuđenim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.