• Kadzior
    19
    Ako nisi zadovoljan sa ovom listom, možeš li preporučiti neku dugu koja ima uspješnije kandidate?dumitrumitu

    Pročito sam kompletnu temu i vidio sam kritike prema Barićevoj listi kako je Dinamovo proljeće puno jača i kako navode sudjelovanje u ratu u životopisima na Facebook stranici ''Dinamo iznad svih''. Zašto Dinamovo proljeće nije navelo životopise svakog kandidata poput Barićeve liste? Kao što sam rekao,17 top ljudi i ostatak koji se jedino može pohvalit da vole Dinamo.

    svoje osobne podatke konkretno ime prezime i datum rođenjaGuinness

    1981. godište, a ime i prezime ne mislim navodit jer ne želim proći ko Simon.

    Pogotovo kod tog dečka koji je i na faksu radio sto stvari te uspješno diplomirao.austrijanac

    Možeš podijeliti onda što je radio?

    Očekuješ na listi 25 članova i predsjednika uprava trgovačkih društava?Papastrumf

    Ne očekujem jer i među tih 17 su inženjeri, geodeti, pravnici i project manageri koji nisu članovi i predsjednici uprava trgovačkih društava. Moglo se naći još 8 javnosti poznatih ljudi koji vole Dinamo. Znakovito je da je netko poput profesora Pokosa na drugoj listi.

    Majstore, nabroji članove i predsjednike uprava dosadašnjeg sastava Skupštine.Papastrumf

    Ja sam mislio da bi ovo trebao biti šamar Barišićevom i Mamićevom sastavu skupštine s ozbiljnim i javnosti poznatim ljudima, ali očito se varam.

    Ja sam siguran da ćeš izaći, a da listu DP nećeš zaokružiti ni da je na njoj 50 Bobana i boljih od njega.Mlađi referent

    Vidit ćemo kad se objavi kandidat za predsjednika.
  • Crle
    359
    Ali mora to on spomenuti kao uvrijeđena djevojka. Pa stari nemoj glasati niti je koga briga za to.

    Životopisi? Daj molim te, dio njih počinje sa "branitelj" i ostali dio je samo pro forme da izgleda kao životopis.

    "Moglo se."
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Po ovom principu biranja, bira se lista, tim... a ne pojedinci. I onaj ko je slagao listu zna zašto je stavio jednog mladog kineziologa zajedno s članom uprave neke korporacije. U skupštinu ne ulaze pojedinci niti se bira pojedince, bira se lista, blok, grupa ljudi koji su se našli oko neke ideje i dijele neke osnovne zajedničke vrijednosti. To se ne sviđa mnogima, ne sviđa se meni, ne sviđa se vrlo vjerojatno nikome ko je na bilo kojoj listi ali je to tako. S tim blokovskim principom ulaska u skupštinu se jedna grupa ljudi koja je okupljena oko "Proljeća" brani da se par mjeseci nakon izbora Statut ne vrati na staro ili da nekome ne padne na pamet odškrinuti vrata preoblikovanju prilagođenom određenoj grupaciji koja kreira listu 35. Ta grupa ljudi koja se izborila za makar i ovakav Statut u ovome vidi priliku da se pod jedan, omogući da klub funkcionira koliko toliko normalno dalje i pod dva, da ovo što imamo sada bude nekakav temelj s kojim će se dalje Statut uređivati. Dovoljno je malo kognitivne sposobnosti da bi se razumjelo zašto je Statut ispao ovakav kakav jest. Tako da na kriva vrata kucate, u krive ljude prste upirete. Inicijalna želja i napori u radnoj skupini predstavnika grupe su bili da se kompletna Skupština bira proporcionalnim glasovanjem. Zašto i zbog toga nije do toga došlo, mislim da je svima jasno.
    Također, zbog nečijeg kalkuliranja i zajebavanja s klubom svi koji će izaći na izbore su došli u situaciju da listu sastavljaju u dva mjeseca što apsolutno nije dovoljno čak ni Bad Blue Boysima koji su u pogledu kluba daleko najmasovnija i najšira organizacija. Ne znam može li netko razumjeti koliki je to posao i koliko tu, za početak, sastanaka i razgovora treba odraditi da se ljudi za početak upoznaju, a tek onda da razmjene svoje stavove, mišljenja i zaduženja. Tako da i ovoj drugoj listi tu treba dati kredita, kao i svima drugima koji bi možda izašli na izbore sa svojom listom i svojim idejama, ali iz objektivnih razloga to nisu stigli napraviti kako treba.
  • Olmic
    2.7k
    Povjerenici moraju biti jer su toliko dali za klub kad su ga lomili pretprosle godine da je to cudo.. da nisu sad bi se pripremao povratak za taticu uz antolica
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Što se povjerenika tiče. Evo tu se vade 15 godina stare slike jednog momka koji se dao 200% u ovu priču koja mu može samo štetiti privatno i profesionalno i naziva ga se svakakvim imenima od strane debila, dežurnih seratora komentatora. Ko misli da je to pičkin dim neka proba sam staviti svoje ime u ovakav odvratan, zmazan svijet. Za izaći iz komfor zone za veće dobro, za ideju, za ideal... treba imat srce junaka i muda velika. Da su crni đavli grupa će pokazati poštovanje za takve ljude. A isto vrijedi i za ljude s drugih lista koji se izlažu iz nekih iskrenih motiva. Ako ništa vrijeme će napraviti svoje i ljudi će s vremenom znat prepoznat ko je ko i više cijeniti ove mlade kineziologe, kao i neke ljude koji su ostvareni i financijski i profesionalno i možda im i nije baš napametnija ideja da se izlažu blatu i pljuvačini debila koji ne znaju ništa cijeniti.
  • Neron53
    303
    Jedno pitanjce:
    Na koji tocno nacin se bira u 2. izbornoj jedinici?
    Koliko svaki clan IO ima pravo ljudi podrzati ?
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Na koji tocno nacin se bira u 2. izbornoj jedinici?
    Koliko svaki clan IO ima pravo ljudi podrzati ?
    Neron53

    Prijave su slobodne. Može se prijaviti bilo tko ko je član u prošloj i ovoj godini.
    Onda sadašnji IO zaokružuje max 35 imena (može manje, ali ne i preko 35) tajnim glasovanjem.
    Nakon toga 35 onih s najvećim brojem glasova ulaze.
    Ne pitaj šta bude ako kod nekih isti broj glasova jer nemam pojma. :smile:
  • mali M
    3.5k
    Ma daj kaj se uopće objašnjavate nekome tko je očiti trovač.. Kaj smo trebali radit populističku listu sa poznatim imenima!? Odavno je grupa rekla da će lista bit ono što je najbolje za Dinamo, a ne da skuplja lajkiće po mrežama.. Kakav klaun.. Kao da je nekoj širokoj masi poznato tko je Nauković ili Globan ili Mlinarić!? Ovo nije kritika na dečke nego kako lik kaže neke "poznatije" face.. Doslovno ima hrpa članova koji su starijih godina koji uopće ne prate prezimena niti tko je tko.. Znao je onaj uži broj koji je iznio ovu borbu...
  • Jurki
    8.8k
    pratim Dinamo minimalno 25 godina. Do prije koje godine se nije ni znalo koji su skupstinari, kak su tam dosli, tko ih je postavil?
    Koje su reference tih ljudi.
    Jel tebi jasno da je nasa uprava sastavljena od ljudi koji nisu sposobni voditi ni seljacku zadrugu. Oni kad zlete van iz Dinama za njih se nikad vise nebu culo. Isto kak se nebi ni culo za njih da se nisu utrpali u Dinamo.

    Tak se boris za to da u skupstinu ulaze sami Einsteini, ultrabogati bankari, sve intelektualna elita.
    A nisam videl da si i jednog slova na ovom forumu napisal o sposobnosti nase vrle uprave.
    Seres po povjerenicima, a samo su oni postavili pitanje o sumi koja je isplacena managerima kod transfera.
    Glasaj za koga hoces to je tvoja stvar.
  • GaijiZG
    595
    Mislim da povjerenici zaslužuju mjesto, jer su vjerojatno imali ponude ispod stola prošle godine, i time dokazali svoju moralnost. Osobno ne vidim zakaj bi svi ljudi na listi trebali bit profesori i ljudi iz menadžmenta. Bit uspješan u akademskim i korporativnim hijerarhijama nije dokaz čistunstva i morala, nego često dokaz spremnosti na kompromise i ulizivanje.
  • LM1995
    1.7k
    Onda sadašnji IO zaokružuje max 35 imena (može manje, ali ne i preko 35) tajnim glasovanjem.Tradicija bunta

    “Članovi Izvršnog odbora moraju zaokružiti najviše 40 kandidata u vremenu koje odredi Predsjednik Kluba, od kojih će se na istom sastanku, nakon provedenog glasovanja, sastaviti lista od 35 s najvećim brojem i pet zamjenika, te odrediti nositelj liste.”

    Ne pitaj šta bude ako kod nekih isti broj glasova jer nemam pojma. :smile:Tradicija bunta

    “U slučaju istog broja glasova više kandidata u drugoj izbornoj jedinici prednost kandidatu svojim glasom daje Predsjednik kluba.”
  • Neron53
    303

    Ne moze IO zaokruzivati imena tajnim glasovanjem nego samo clanovi IO-a.
    Nije valjda da nije definirano na koji nacin se to odradjuje. Trebalo bi biti definirano koliko maksimalno kandidata svaki clan IO-a moze podrzati od prijavljenih kandidata pa da onih 35 sa najvise glasova udju u Skupstinu.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Zašto Dinamovo proljeće nije navelo životopise svakog kandidata poput Barićeve liste?Kadzior

    Moglo se naći još 8 javnosti poznatih ljudi koji vole Dinamo.Kadzior

    Kojih je to 25 javnosti poznatih osoba koji vole Dinamo na listi Dinamo iznad svih nositelja Otte Barića koji nije došao na Skupštinu grada Zagreba kad se rješavala sudbina maksimirskog stadiona?
  • Neron53
    303

    Hvala....nigdje to nisam vidio a to je jaaaaako vazno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.