• superhik
    10.4k
    ja sam ti obrisao zato što ne znam koji dio da se zaključila tema politke nisi razumio pa opet krenuo pisati o politici.
  • Nolifer
    6.7k


    Nisam pratio skroz jer na poslu sam. A i poanta je bila da se nebi trebalo etiketirat jedne i druge ovakvi onakvi., ali nek opravda pa ćemo vidjet. .Jer i sam sam imao sumnju, to je legitimno. Jer želim proispitati kome da dam glas, ako vam je stalo do običnih navijača kojima je samo u interesu Dinamo. Nadam se da je sad jasnije i istu stvar bi napravio za drugu stranu.
  • Noel
    4k
    Nitko nije dijete da mu treba sufliranje za kog da glasa. Niti razni pozivi ,ucjene ,igrokazi po medijima kao ovo sa Simonom. Ljudi sa malo logike će spojit sve stvari i ubrat ko je ispravan put. Glasat ću za Dinamovo proljeće zato kaj je to ispravno po mojoj iskrenoj ljubavi prema Dinamu. Politika me ne zanima uopće. Dođe li preko njih u klub prvi ću ih kritizirat. Do tad Dinamovo proljeće dolazi!
  • Mlađi referent
    10.7k
    Dođe li preko njih u klub prvi ću ih kritizirat.Noel

    Pored svih kvaliteta koje imaju, ovo je najveća prednost liste DP. Znaš da politika preko njih nikad neće ući u klub, neće bit preletača, neće bit šurovanja i koketiranja s mutnim glavama i kriminalom.
  • mali M
    3.5k
    Ma moji politički stavovi su uglavnom jasni, ali meni podrška DP neće nikad doć u pitanje na temelju takve trivijalne stvari. Tak mi je svejedno kak tko politički razmišlja, ako samnom na tribini drukaju kao da im je zadnje, aj dont ker.

    I da, nemrem poloviti sve linkove jer tak brzo pregaze stranice i stranice bedastih rasprava.. jer postoji neka mogućnost da linkovi intervjua i sličnih stvari koje možemo pogledati negdje linkamo da su nam na hrpi?
  • Derby
    156
    Zadnjih desetak stranica je bilo uživancija za čitati. Tko je prije pet ili deset godina mogao zamisliti da će Dinamovi navijači raspravljati o izborima za Dinamo i da će teme biti carbon footprint ili da će se listu koju podržavaju BBB okarakterizirati kao listu koja će u Dinamo gurati woke ideologiju :D

    Požalit ćemo dan kad samo tražili demokraciju :)
  • Noel
    4k
    U nedostatku izbornog programa i ideje kako ugušit zdravi navijački pokret rade se svakakve budalaštine.
  • superhik
    10.4k
    komentar ti je prebačen u temu za koju su ti rekli da je to prikladno. Kao što je navedeno, ta je vrsta teme ovdje zaključena
  • superhik
    10.4k
    svi su komentari prebačeni u navedenu temu.
  • Papastrumf
    9.9k

    Ponavljamo, jebe nam se kako je tko ideološki obojan, odnosno tko glasa za koga, ukoliko to ne forsira niti nameće ostalima. Zna se što je i kakva je sjeverna tribina po tom pitanju bila, kakva je sada i kakva će biti i ubuduće. Ti se za to ne trebaš brinuti. Sad odjebite više s politikom ovdje jer svaki sljedeći post u tom smjeru ide u smeće.
  • doubletrouble
    1k
    Baš sam krenuo pisati o tome. Treba pohvaliti marketing Dinamovog proljeća koji je stvarno odličan. Predstavljanje kandidata, videi Ištvanića i Kečkeša, brošure na sjeveru.. Vjerujem da će to do izbora narasti još koju stepenicu više, iako je i ovo do sad sasvim dovoljno da se istim putem nastavi
    Svaka čast ljudima koji to rade
  • Rakovica1986
    537
    ja sam si sačuvao letak za uspomenu kao prvi letak otkad postojimo koji poziva članove kluba da izađu na izbore. Razmišljam ga možda i uokvirit, za podsjetnik danas sutra kad nas stignu godine, a Dinamo bude uređen kao najveći klubovi svijeta, pa zaboravimo na ova vremena.
  • Kadzior
    19
    Kako sam imao slobodnog vremena, posvetio sam se proučavanju kandidata liste Dinamovo proljeće.

    Dubravko Skender, Frano Šušnjara, Zrinko Hržić, Krešimir Mlinarić, Goran Kovačević, Renato Radačić, Držislav Krasić, Branko Komorski, Robert Penezić, Marko Šušnjara, Bogdan Drakulić, Zvonimir Manenica, Neven Lamza, Aleksandar Ekart i Kristijan Tudja su ozbiljni ljudi s ostvarenim karijerama.

    Tomislav Globan i Mislav Ante Omazić su odlični kandidati iz akademskih krugova.

    Ivan Nauković mi je sporan. S obzirom da je uletio u obiteljski business, možda se tatu Naukovića trebalo angažirati s obzirom da i na Ivanovom Facebook profilu stoji da su prva piva potekla dok je još išao u osnovnu školu. Ovo pišem ako su se tražili dokazani stručnjaci, a ne tatini sinovi.

    Idući sporan kandidat mi je Marijan Pojatina, još jedan koji je uletio u obiteljski business. Jedina razlika od Naukovića je da ga je brzo prodao, a i njegova druga bivša firma Olibea je u likvidaciji.

    Smatram da na ovim izborima nije trebalo biti mjesta za neke od lanjskih povjerenike jer je trebalo ići s teškom artiljerijom kako bi se pokazala ozbiljnost navijača. O Slavku Sragi ne nalazim ništa na internetu, a i tvrdnja o obiteljskom poduzeću djeluje sumnjivo. Domagoj Novosel kao profesor u osnovnoj školi odskače od ekipe u drugom odlomku. Krešimir Barić je jedino mogao navesti da je kolekcionar (možda se nadao da će ga netko zamijeniti za šefa Erste Banke :lol: ) i tu također ne bi trebao imati mjesta. Fran Đuranac kao friško diplomirani kineziolog nema što tražiti na ovoj listi. Igor Kalabek je direktor mikro obiteljskog poduzeća prema podacima Fine. Mario Dubić kao prodajni predstavnik opet teško može ići u istu kategoriju s ekipom iz drugog odlomka.

    O Kreši Knezoviću nema skoro ništa na internetu osim šturog LinkedIn profila. Vidim da radi u firmi OVB Allfinanz koja se bavi financijskim planiranjem i kojoj na stranici stoji da zapošljavaju i ljude bez formalnog ekonomskog obrazovanja. Krešo nije član uprave nego trener.

    O Borisu Nikoliću također ne nalazim ništa, osim da mu je pokojni imenjak imao veze s Jeffreyem Epsteinom.

    Tomislav Fresl iz Agencije za mobilnost isto nije neka sreća.

    Dario Lihtenvalner je realizator s Nove TV i ne može ići u istu kategoriju kao ekipa iz drugog odlomka.

    Nauković je jučer izjavio da su imali 50 vrhunskih ljudi i da su se namučili da bi skratili popis na 25 imena. Kako još ne znamo kandidata za predsjednika, imamo 17 ozbiljnih kandidata i 12 ljudi koji sigurno vole Dinamo, ali to ne bi smio biti jedini kriterij za postati članom vrhovnog tijela kluba. Pomalo neozbiljno i dvolično složit ćete se.

    Ne bude li kandidat za predsjednika teškaš u razini Zvonimira Bobana, nisam siguran hoću li uopće izlaziti na izbore. Živili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.