• Peškaman
    2.6k
    Nema potrebe branit im da troluju,to samo pokazuje koliko su momci s liste i oko nje nastupili ozbiljno da ih se pokušava ocrniti glupostima poput političke orjentacije.To su ljudi koji gledaju samo lijevo i desno a u biti ne shvaćaju ništa, razmišljanja bolje da je kao i ja ali nema veze što me krade i ostalo.Najbolji prikaz toga je čitava politička scena u Hrvatskoj.
    Jedina politička opcija ovdje je Dinamo!
  • Jaro
    5.6k
    ChatGPT ——> napiši mi program za prve demokratske izbore u DinamuMlađi referent

    Besplatna verzija dohvaca samo stare podatke pa im odgovara: "Nazalost, na vas upit ne mogu odgovoriti jer izbori u Dinamu nisu moguci."
  • Kepec
    4.8k
    "But it ain't about how hard you hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward; how much you can take and keep moving forward. That's how winning is done!"

    Dobro poznati govor iz Rockya koji se može na neki način interpretirati i na trenutnu situaciju izbora, kandidatura, Dinamovog proljeća te botova i neznalica koji rade sve ne bi li otežali cjelokupnu situaciju.
    Hvala svim kandidatima i predstavnicima Dinamovog proljeća, neka vam je sa srećom i nadam se da ćemo uskoro svi slaviti uz klub kojeg predstavljaju navijači, netko tko konačno iz kluba želi izvući sve ono najbolje, a ne samo eure.
  • Bosskovitz
    7.5k
    U smislu transfera ili nositelja liste?.Matus

    Ovog drugog, naravno.
  • Matus
    129
    To sam i pomislio odmah nakon slanja poruke.
    Jbg, prsti brži od mozga.
  • GaijiZG
    595
    Ne znam da li je ovo pitanje primjereno ovdje, ali da li IO ima uvid u plaće uprave, ili da li je javno dostupna j formacija koliku plaću ima npr Perasica?
  • Pop corn
    5.1k
    Ne znam da li je ovo pitanje primjereno ovdje, ali da li IO ima uvid u plaće uprave, ili da li je javno dostupna j formacija koliku plaću ima npr Perasica?GaijiZG

    Naravno da ima jer je IO nadređen Upravi, dapače imenuje Upravu. Plaća je ipak poslovna tajna kao svugdje.
  • Batigol
    53
    Evo i ja se danas prijavio...;-)...glasat ne mogu ali smijem citati i komentirati...
    Bte,dijaspora sam(u punom smislu)i dinamovac(sta drugo)..
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zanimljivo kako je vecina novoregistriranih profila aktivna bas na ovoj temi. Ne zanimaju ih transferi, utakmice... samo izbori. I svi nesto propituju, mudruju :lol:

    Pa budite malo manje ociti jbmu zivot.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Je li ovo Zeko kandidat za predsjednika?
  • Oluja
    3.7k
    ovo je jako i poprilicno jasno
  • Mali dioničar
    14.3k
    Je li ovo Zeko kandidat za predsjednika?Keyser Soze

    Sudeći po scenama;

    scena 1 1982. Budućnost u Zagrebu - kapetan momčadi
    scena 2 1990. pobjeda u Splitu 3:2 - sportski direktor
    scena 3 1996. Mlinarić zabija Hajduku - sportski direktor
    scena 4 1998. Josip Šimić zabija Ajaxu - trener
    scena 5 2000. povratak imena - obznanio vijest

    Ne može ne biti.
  • Keyser Soze
    8.2k
    I još ovo: "5 je priča, ali jedan je...",

    Velimir Zajec!
  • San Lorenzo
    11.7k
    Idealan kandidat za predsjednika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.