• Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Vecina vas se nikako nece slagati, ali osobno bi bio zadovoljan bodomBlue Austrian

    Laku noc
  • Efes Pilsen
    6.9k
    hocemo plakat na rutinsku pobjedu? Imali smo gorak tjedan, pobjeda je bila nuzna, to je i ostvareno. Bit ce ovo duga sezona i svaki dobar korak je razlog za zadovoljstvo. Svi smo svjesni nedostataka, niko ziv ne moze bit zadovoljan ulaskom u sezonu.
    Jel to znaci da treba srat do kraja sezone da se odrzi konstanta ili inace to nije to?
  • Paggini
    7.1k
    Da je bio danasnji mentalitet i pozrtvovnost cijelu sezonu, bili bi minimalno u euroligi i prvi na ljestvici u HNLu.

    Napokon smo vidjeli Zvijernouera i Lex Perkovića, dobro su obojica izgledali.

    Berny je ispao par puta, ali nije mi ni u jednom trenutku mirisao nesigurno kao Bosko, plus ima itekako smisla za izgradnju napada, prostor, loptu. Volio bih da mu se da svo povjerenje koje se dalo Šutalu jer mi se čini da će sa svakom utakmicom postajati bolji. Volio bih da je malo snažniji u duelu jer po energiji i želji me podsjetio na Lauritsena, minus ta snaga.

    Perkovic isto kao i Berny, lose procijenio putanju lopte par puta, promasio par uklizavanja, ali sve ostalo je i vise nego dobro, također se nisam znojio svaki put kad su išli preko tog boka. S obzirom da nije igrao pola godine, a u dinamu i duže od toga, izvrstan dojam i nadam se da je gotovo s drkarenjem na tom boku.

    Baturina i Bulat masterclass, Misic na momente opet ko da je pijan, a na momente genije.

    Na stranu sto je ovo "ISTRA" i sto ih je Loxa nabila, jako sam zadovoljan viđenim jer da smo iole ovako igrali u tovarburgu ili kosovu, ležerno bi dobili. Nadam se da je Ballkani protresao sve do srži kao sto je i nas navijače.

    DAJ MI SAMO POBJEDE
  • Riot
    1.7k
    Šta glume ovi redari na sjeveru gledanjem koji je ulaz na karti, kažu kao ne može očitat kentaur.. pa na jednom ulazu bude 5 ljudi a na drugom 105
  • Paggini
    7.1k


    Ne brini, docekat ces vec neki kiks pa ces nam svima govorit kako smo bili glupi jer smo se tjesili pobjedom protiv neke istre a ti si nam svima govorio da je stanje grozno.

    Takvi su mi najdrazi.

    Di je sanjinlego koji nam je takodjer svima govorio da je bod u iduce 4 utakmice puna saka brade?
  • Mihaljević
    8.2k
    Sad mi je još više žao što nas je hajduk dva puta dobio, i sve golove koji su nam dali nisu na njihovu kvalitetu nego na naše greške... Plavi stroj se zahuktava , brzo će oni doć na Maksimir.
  • cibona
    1.4k
    Da slazem se. Mislio sam dugorocno gledano za jace protivnike, npr. ako prezimimo u konf. ligi onda bi mogao naici neki jaci protivnik, ali o tom potom ima jos puno za igrati.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Slazem se da je Max puno pokazal danas
    Ali treba reci i da je jedanput ispao na njihovoj kontri los igrač je jedan na jedan
  • Dinaminjo
    513


    Ofc ali izvlacit zakljucke iz utakmice protiv davljenika nije bas uputno
  • IceMan
    1.5k
    Ako niš drugo, ove “male” utakmice rutinski rješavamo, baš rutinski.. i nekak sam uvjeren da ćemo do zime se već ustaliti na prvoj poziciji.

    Najviše je takvih tijekom sezone, a na njima se osvaja prvenstvo.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Zagi siguran, ali mi je skidanje Nevistića sa gola debilno
    Moha ok
    Bernauer top
    Perić ok
    Perković mora bolje
    Mišić mora bolje
    Bulat dobar
    Ademi mora bolje
    Vidović mora bolje
    Baturina top
    Emreli top
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kakve teorije zavjere oko Vidovića. Vadi ga jer je bio loš ki zadnje dvije tekme i vjerojatno nema snage za 90 minuta, a ne da postoji neka klauzula. Perković isto ispadao par puta u prvom poluvremenu, vidio sam da se u jednim trenutku i Ristovski digao s klupe i nešto mu objašnjavao. Max je pokazao ono što smo znali, fina lopta i tehnika, ali obrambeno dosta tanak, u duelima često ispada. Isto i za Takura, borbenost i želja nisu upitni, ali je taktički nepotkovano zujalo, svejedno pobrao ovacije sa zapada. Sve u svemu, pristup je bio kakav treba uvijek biti, ali...to je Istra, već protiv Gorice će trebati puno bolje, da ne pričamo za Plzen.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Baš me zanima koje slobodne igrače gledaju

    Ima par jako zanimljivih igrača koji bi možda čak i došli.

    Xeka, Gbamin, Berisha i Benassi za vezni red.
    Hamache, Plattenhardt i Doumbia za lijevog beka.
    Toure i Feddal za stopera

    Moglo bi se nešto odabrati. Ja mislim da oni gledaju Velkovskog ili tako nekoga :grin:

    Evo i vama lista tih igrača pa tražite:
    https://www.transfermarkt.de/statistik/vertragslosespieler
  • The Undertaker
    4.1k
    Moraju gledati lijevog beka. Sad samo to dok do zime ne odluče tko ostaje a tko ide.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.