• Krizy
    35.5k
    U 11. kolu Dinamo dočekuje Istru, koja se nalazi na pretposljednjem mjestu, ispred Rudeša. Imaju drugi najgori napad i drugu najgoru obranu lige, opet samo ispred Rudeša.

    Dinamo je treći na ljestvici sa 16 bodova, 5 bodova iza Hajduka i 3 iza Rijeke, koji imaju i utakmicu više.

    Dosad smo s Istrom 1961 odigrali 59 utakmica u HNL-u te ostvarili 43 pobjede uz 12 neriješenih te 4 poraza. Gol razlika je 127-29.
    Kući smo Istru pobijedili u 25 utakmica te 3 puta remizirali, uz gol razliku 76-11.

    Zadnju utakmicu protiv Varaždina, Istra je igrala u sastavu:

    Majkić - Valinčić, Björkander, Majstorović, Devetak - Maurić, Petrusenko - Lisica, Čuić, Erceg - Filet
    1. Kakav rezultat očekujete? (95 votes)
        Pobjeda Dinama
        92%
        Neriješeno
          3%
        Pobjeda Istre
          5%
    2. Idete li na utakmicu? (95 votes)
        Da
        66%
        Ne
        34%
  • dzis
    565
    Super bitna tekma,kao i svaka za nas u HNL. Istrcati u najjacom mogucem sastavu bez puno filozofije. Ovaj drugi krug HNL treba odigrati bez kiksa
  • NitkoBitan
    11.8k
    Frend kojeg inace trebam moljakat da dode na utakmice ovakvog tipa (naravno nikad ne ide) mi se sam javio i pitao idem li ja koji sam na skoro svakoj :lol:

    Dosta dobar znak za dobru posjetu.
  • deda
    27.6k
    Ajmo narode, kaj se čeka :fire:

    https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo
  • Kepec
    4.4k
    Ajmo narode,deda

    Navalite dok još ima.
  • deda
    27.6k
    Još malo pa nestalo.
  • zagr
    505
    se prodalo bar stotinjak danas?
  • nemapredaje
    1.9k
    Ma kaj god se proda dok ne završi današnja utakmica je ok. Ljudi uopće ne doživljavaju Istru dok europska utakmica ne završi.

    Sutra će tek krenuti prodaja za Istru.
  • deda
    27.6k
    Nekih 60-ak. Ukupno 370. Od toga zapad 260, sjever 110.
  • Riot
    1.7k
    Šta bi dao da u nedjelju tekmu otvorimo sa "stojim uz tebe...", dali bi gol u roku 10min
  • NitkoBitan
    11.8k
    Uvijek podrska, sada jos jaca.

    Jebale ih stednje i bonusi... Ademija od prve minute!
  • Juznjak
    2.9k
    Ademija od prve minuteNitkoBitan

    Jedino ako ćemo ga mijenjat u 30. minuti! Ali možda nije ni to toliko loša ideja.
  • luka modic
    608
    I kada je teško s tobom sam ja!
  • dzis
    565
    Nadam se sa Jakirom na klupi
  • maksimirski istok
    182
    Sada je važnije nego ikad doći na utakmicu
  • Benito
    553
    tek sad ljudi neće doć
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.