• Teofil Kateran
    873
    Neće bit vjerojatno tolikih rotacija, ali ja bih volio vidit:

    Zagorac - Perković, Perić, Sosa, Bernauer - Ademi, Ljubičić - Vidović, Bulat, Kaneko - Emreli

    Jednostavno je nekima potrebno dati do znanja da nisu igrači za Dinamo, a nekima da igraju kriminalno loše već neko vrijeme. Čak bi posegnuo za Vrbančićem koji je po meni spreman za šansu i pokazuje svoj talent i energiju svaki put kada ga gledam da igra. Izgleda preradikalno, i sumnjam da će ovako slično Jakir napraviti, ali mislim da je potrebno i da se možda neki igrači napokon živnu.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Nisam siguran koliko je pametno poslati na klupu Nevistića kada mu je Zagorac zamjena jer nije on kriv što ispred sebe ima pogrešnog Šutala koji čini sve što je u njegovoj moći da Neva primi gol. Daleko da je od klase koja nam treba ili koju smo imali u Livakoviću ali boljeg trenutno nemamo, zato pokrij se po ušima i šuti i moli Boga da ovi ispred njega ne skuhaju gol.

    Nadam se da će Baturina na klupu jer poslije superkupa i prelaska u Arsenal ništa dobro i korisno (osim gola Sparti, hvala Bruno!) nije odigrao.

    Također, mislio sam da nakon Drpića i pogotovo Carlosa ne možemo imati lošijeg stopera ali Boško se stvarno jebeno trudi da ih skine s trona. Nema šanse da Max ili Sosa budu lošiji od njega, nema.

    I na kraju igramo protiv Istre doma pa je to idealna prilika dati šansu novim licima i vratiti se na pravi put, put pobjeda!

    SVI NA MAKSIMIR
  • Paggini
    7.1k
    Ovo sad možda zvuči perverzno, ali ako postoji ikakva svjetla strana ove sezone - to je da mi je do svake utakmice stalo kao da je najbitnija utakmica Dinama u povijesti, pa tako i ova protiv Istre.

    Ulozi su nikad veći, tovarska žgadija dugo nije bila ovoliko jaka, Svetinja dugo nije bila u ovakvoj krizi i svaka utakmica je najbitnija utakmica sezone.

    Ne mogu dočekati nedjelju, SVI NA MAKSIMIR!
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Apsolutno potpisujem, svi su protiv nas i likuju nad našim porazima, zato zapet još jače i više i vratit će se to.
  • morales
    128
    tko je god u mogućnosti bit ce u nedjelju na maksimiru,ako se imalo smatra dinamovcom,nazalost msm da nas je malo takvih...
  • Mlađi referent
    10.7k
    Nevistić
    Max Perković Perić
    Moha Mišić Ademi Ljubičić
    Baturina Vidović
    Drmić

    Držim fige da bude nešto novo u zadnjoj liniji pokušano. Ne budu li Ljubo i Drmić spremni, onda Mykha i Emreli.
  • Neki tip
    19.4k
    imamo dva tjedna za oporavak par igrača i za dodatno, prijeko potrebno uigravanje.Krizy

    S tim da ovaj put imamo puno igrača na okupu. Riješili smo se reprezentativaca pa nas više ne jebu te pauze, sad su nam skoro svi na raspolaganju. :blush: :eyes:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Srećom da gutač samoglasnika ne poziva Mišića nikad pa smo mirni.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Pa ovakav Misic nam i ne treba u reprezentaciji, ja sam isto bio za da ga se zvalo na sp i za pocetak kvalifikacija kad je igrao u zivotnoj formi ali sad je i on pao u formi i ne radi nikakvu razliku na terenu.
  • Jaro
    5.6k
    rećom da gutač samoglasnika ne poziva Mišića nikad pa smo mirni.Mali Zeus

    Misica ove sezone bi samo debil pozvao u repku... Od kad je Sopic sa Goricom probao i uspio - svi kopiraju tu taktiku i to jeto - nema ga vise na terenu nazalost...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Loše igra i kad nije zakočen, tj. baš je u lošoj formi u zadnje vrijeme.
  • Orc123
    5.1k
    I takav je najbolje sto imamo u sredini! Svi fokus Bulatovih izvedbi stavili na 2 prekrasna slobodnjaka a ne na to sto bi veznjak na njegovoj poziciji trebao donositi a to je spajanje obrane i napada, kreiranje, kombinatorika itd itd, Ljubo nam na beku, a Baturina van forme....
  • Mali Zeus
    9.8k
    To kaj je Bulat van forme ne znači da Mišić nije. Nek Halilović igra malo više da ovu dvojicu osvježi.
  • Orc123
    5.1k
    I sad kad protiv istre opet osvane stoperski par Sutalo-Peric.....eto bas me zanima koliko je dosljedan Jakir!
  • NORTE
    9.3k
    Drmić
    Vidović-Baturina-Emreli
    Ademi-Mišić
    Perković-Perić-Bernauer-Moha
    Nevistić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.