• Krizy
    35.4k
    U 21. kolu Dinamo dočekuje Istru, koja uz Dinamo ima najbolju obranu lige. Obe momčadi su primile po 19 golova u 19 kola.

    Dinamo je prvi na ljestvici sa 46 bodova, 8 bodova ispred Hajduka, koji ima i utakmicu više. Istra je peta sa 27 bodova i utakmicom manje.

    Dosad smo s Istrom 1961 odigrali 55 utakmica u HNL-u te ostvarili 41 pobjedu uz 11 neriješenih te 3 poraza. Gol razlika je 123-28.
    Kući smo Istru pobijedili u 24 utakmice te 3 puta remizirali, uz gol razliku 75-11.

    Zadnju utakmicu protiv Varaždina, Istra je igrala u sastavu:

    Majkić - Hujber, Galilea, Perković, Kadušić - Mlinar, Petrusenko, Caseres - Lisica, Erceg, Vuk

    Kod Dinama će zbog akumuliranih kartona utakmicu propustiti Josip Šutalo.
    Kod Dinama nitko u slučaju žutog kartona ne bi propustio sljedeće kolo (Varaždin).
    1. Kakav rezultat očekujete? (92 votes)
        Pobjeda Dinama
        92%
        Neriješeno
          3%
        Pobjeda Istre
          4%
    2. Idete li na utakmicu? (92 votes)
        Da
        58%
        Ne
        42%
  • Stojke
    48
    mislim da cemo istru lako rijesiti jer igramo doma, teze ce biti kolo kasnije i gostovanje u varazdinu po meni...i jel tko iz dalmacije ide na kup?
  • Keyser Soze
    8k
    i jel tko iz dalmacije ide na kup?Stojke

    Tu ti sigurno neće nitko odgovoriti na pitanje.
  • Sunja86
    992
    Livaković

    Ristovski Theophil Perić Bočkaj
    Mišić Ademi
    Špikić Baturina Ivanušec
    Petković

    Najbolje sto imamo ovo se jednostavno mora pobjediti(iako znam da će tvrdoglavi brko staviti Ljubičića na beka)
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Budite sretni ako Rile ne zaigra na stoperu :lol:
  • jp23
    2.2k

    Upravo ovo. Ne bi me čudila kombinacija Moharrami - Ristovski - Perić - Ljubičić zbog njegove tvrdoglavosti
  • deda
    27.5k
    U petak 10. veljače 2023. Dinamo će na stadionu Maksimir odigrati susret 21. kola SuperSport HNL-a protiv Istre 1961. Utakmica je na rasporedu u 17:00h.

    Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo – Istra 1961:

    Tribina sjever dolje 5€

    Tiribna sjever gore 5€

    Tribina zapad gore 7€

    Tribina zapad dolje 10€



    Prodaja ulaznica počinje u četvrtak 09. veljače u 11 sati.

    Prodaja će biti organizirana na Ticket pointu kod stadiona te online na servisu https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp?act=priredbe&p=t&t=9

    Ticket point:

    Četvrtak 09.02. od 11 do 19 sati

    Petak 10.02. od 11 do 17:45 sati

    Online prodaja

    - https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp?act=priredbe&p=t&t=9

    - od četvrtka 09.02. u 11:00h do petka 10.02. u 17:45h
  • Mr Anderson
    5.3k
    Krajnje neozbiljno, od viška stopera za Istru imamo samo dvojicu. Čim je Šutalo dobio karton, trebao je netko organizirati da mali Gurlica sjedne na avion i vrati se iz Engleske.
  • deda
    27.5k
    Šta je s Milićem i Braunom, gdje su oni uopće?
  • Mlađi referent
    10.4k


    SN su prije nekakvih tjedan dana imali tekst kako se Milić u Dinamo vratio s velikom ambicijom.. je li stvarno imaju info da se na njega računa i da je u kombinacijama, ne znam
  • Captain America
    13.3k
    je li stvarno imaju info da se na njega računaMlađi referent

    To se nestručno-olivarijevskim terminom kaže unutarnja rezerva.
  • nkdz1945
    55
    Piše u naslovu da se vratio s velikim ambicijama al u tekstu ništa od toga. Sažetak karijere dosad i zaključak da je dobro odradio posudbu. O tome da li se na njega računa ni riječi.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/osvojio-je-dva-naslova-prvaka-hrvatske-otisao-na-posudbu-a-sada-se-s-velikim-ambicijama-vratio-u-dinamo-15302416
  • Zagi
    4.9k
    A bio je tamo u prvih 11 i par utakmica koje sam gledao odigrao ok ali nije bio u zapisniku zadnje 4, možda se radi o nekakvoj ozljedi?
  • deda
    27.5k
    Da, imao je ozljedu pod kraj sezone, ali ne znam koliko tešku. Vjerojatno je na oporavku u Zg.
  • NORTE
    9k
    Rezultat neću gađat, al gledatelja očekujem 1853.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.