• flexXy
    1.9k

    Jos termin poslije posla, taman da opet ulazimo do 20.min
  • thadd
    108
    Ja ako uđem do 20. min ću biti sretan obzirom da radim do pola 5, loš termin.
  • Raul
    109
    Ako budemo igrali kao protiv Belupa, mogla bi nam Istra uzeti bod(ov)e
  • Dammir10
    266
    Nadam se Bočkaju na lijevom beku i nadam se da će na desnom krilu dobiti priliku ili Emreli ili Menalo. Ja jako cijenim Špikića ali treba jednu utakmicu dati priliku nekom drugom na krilu, pogotovo zato jer Emreli i Menalo imaju po meni pomalo nekorektan tretman od kluba.

    Recimo Emreli: čovjek je grizao na pripremama a i u Koprivnici je pokazao ogromnu želju. To se mora nagraditi. Tako se šalje poruka svlačionici da se trud isplati. Ako će i dalje čamit na klupi onda će Emreli skontat da je svejedno trudio se ili ne trudio - svejedno će bit na klupi. A Špikić će skontat da je svejedno - kakav god bio svejedno će bit u prvom sastavu. Ulijenit će se i jedan i drugi a moguće da će se stvoriti i zla krv u svlačionici.

    Onda Menalo, naš možda i najbolji igrač samog početka sezone. Sjetite se Skhupija i koju je energiju davao. I onda iako je bio odličan odjednom ga se zacementira na klupi i tretira kao juniora. To se slično događalo i sa Lauritsenom (pa donekle i Theophilom). Iako igraju vrlo dobro samo nestanu potpuno iz svih planova i uvijek igra istih 13-14 igrača. To je loše. Bjelica bi sigurno protiv Istre rotirao barem 3-4 igrača i držao svlačionicu u natjecateljskom duhu. Kod Čačića se bojim da je on još u novogodišnjoj noći znao prvih 11 za utakmicu protiv Istre koja se igra 10.02. Nema rotacije, nema iznenađenja.
  • striko
    1.2k
    Menalo uvijek daje 100 % i valjalo bi da mu brko dadne priliku
  • deda
    28k
    Djeco, ulaznice su krenule u prodaju. Navalite. Danas sam prodaju počeo biljeziti 0d 12 sati. Ne znam zašto Aircash kasni s puštanjem u prodaju i ne daje Sjever dolje 2 kao što ima na ulaznice.hr i karatani. Tako da će podaci o prodaji biti manjkavi za prvi sat prodaje i sektor SD2.
  • Gelipter
    3.5k
    U razdoblju smo kada je posebno važno doći na svaku utakmicu što zbog rezultatske važnosti, što zbog događanja u klubu. Sutrašnji je termin krajnje nenogometni i stoga je jasno da dio ljudi neće moći doći. Zato je posebno važno da Maksimiru hodočaste svi koji će biti u mogućnosti. Također, sjetite se gužve pri ulazu na sjever protiv Lokomotive zadnji put, a ovog bi puta mogla nastati još veća gužva u zadnji čas budući da će dosta ekipe, nadam se, doći ravno nakon posla.
  • Crusades1986
    9.8k
    Predictor za Istru? :chin:
  • Infinity
    15.2k
    @Krizy ljudi cekaju :rofl:
  • M77
    455
    70-tak ulaznica otišlo za sjever dolje 4 i 5.
  • plavi72
    718
    Ne bojim se Istre ni Garcie,nego nas samih.
    Treba odigrati,a hoćemo,jednu pravu utakmicu i svima nam uljepšati vikend!
  • deda
    28k
    Do 8 ujutro od jučer podne prodano i podijeljeno 236 karata. Sjevera 4 i 5 oko 80 komada. Za sjever 2 nema informacije.
  • Olmic
    2.7k
    Danas sam u lozi Maksimir ( nadam se da necu dobit sad neku etiketu ), dobio ulaznice od poslovnog partnera. Ako nekog zanima loza Maksimir kosta 18000 kn
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.