• Nolifer
    6.9k
    Clean sheet za Zagija :cheer: :clap:
  • Facke
    2.2k
    Zadovoljen sam danasnjom utakmicom.
    Bernauer po meni danas najbolji igrac.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Zadovoljan sam sa svima i svime danas, Bernauer igrač utakmice.
    Kako je Erceg dočekao kraj utakmice ostaje jedini misterij.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da ova utakmica ide u prilog onima koji kažu da Maxu i Kaneku treba ipak dati nešto više minuta prije nego ih se proglasi promašajima (Perkoviću također)
  • Blueshadow86
    1k
    Bravo za "neke nove" strijelce.
    Bravo za netaknutu mrežu.
    Bravo za pobjedu.
  • Captain America
    14.5k
    Dečki su pokazali da im se vratila boja u lice nakon tjedna iz noćne more. Emreli je napokon bio špica i opet je dao do znanja koja je njegova pozicija. Nadam se da je gotovo s eksperimentiranjem na krilu jer i neprilagođeni Kaneko izgleda življe na krilu nego Emreli. Bulat je nastavio s dobrom formom. Mauro je živ. Bernabeu je pokazao ono što smo svi znali. Izvrstan je u izgradnji napada,ali... Dueli na tlu 1/6, zračni dueli 0/1. Što bi bilo da je s druge strane neko poput Livaje, Miereza, Pjace ili Ivanovića?
  • Orc123
    5.5k
    Sta reci, Max ima nwdostataka kao npr. Skok igra i duel mu je malo slabiji ali to se da jos doraditi jer ima nogometnu inteligenciju i tehniku, ali za Sutala je igracina! Kaneko definitivno kad prodje pripreme, kad se jos pokuzi ima vise smisla od Menala i Marina ro se vidi....Emreli mora biti zađjena Petku, Perkovic je dobar zamjenski bek, Sosa mora dobiti priliku pa da se vidi koliko moze, Sucic kvalitetna zamjena za Misica....
    Rezime svega treba nam jedan napadac, krilo, stoper i l. Bek...to se mora osigurati Jakiru!
    I da, Baturina odlican danas!
  • Mihaljević
    8.4k
    F77uWNnW4AAxyn6?format=jpg&name=900x900
    Lijepo je vidit da najmlađi imaju najbolje ocjene.
  • Efes Pilsen
    7k
    Maxime se proslu ispricavao, ovu se pobrinuo da isprike nema. :clap:
    Nemoguce da Perkovic nema vise minuta. Jednostavno ne vidim razloga, danas dosta aktivan i naprijed.
    Vidovic opet van u 65... Puno je toga cudnog :lol:
    U svakom slucaju, dobro odradeno. Jakir je trazio 6 mjeseci, a valjda je i svjestan da mora nesto i isporucit da bi ih dobio.
    Gorica je u dobroj formi, mucimo se s njima dosta. Sad ima vremena pripremit utakmicu.
  • Mrvica
    3.4k
    Moram priznat jako jako lijepo! Opet ponavljam nenormalno mi je drago zbog Maxa i nadam se da ovo znači da bi mogao dobit napokon priliku. Također mi je drago zbog Maura što je zabio, dečko je mlad i perspektivan i stvarno bi mi bilo žao da ga se uništi. Emreli leta na sve strane, Zagi kao što je rečeno clean sheet. Izrotirano poprilično, ali igrači mi izgledaju kao da su puni života i da im je došlo u glavu nakon bukvice. Sve u svemu čestitke dečkima na pobjedi i na igri!
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Vidovic opet van u 65... Puno je toga cudnog :lol:Efes Pilsen

    100% neka klauzula...
    baš svaku utakmicu izlazi u istim minutama, al doslovno svaku...
  • Orc123
    5.5k
    Nadam se dana zimu otpisujemo Kuleta, Marina, Menala, a za Sutala ostaje vidjeti....
  • cibona
    1.5k
    Vidovic sigurno ima klauzulu da ga se dodatno placa ako igra vise od 65 minuta. Ako je to razlog zasto ga se stalno mijenja u istoj minuti onda jos je to minus od mene za jakirovica ili onoga koji jakira tjera da ga zamijeni.
  • Zagi
    5.6k
    Veza puno čvršća sa Bulatom na 10ki.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.