• serbus
    3.6k
    Zagi ono što se i očekuje od golmana dinama na 1 0 skinuo tu jednu loptu koja može okrenuti tekmu , ostalo sve na sigurno školski.

    Baturina izgleda da viroza prolazi...

    Emereli ako ga ikad više stavi na krilo onda nek sam da ostavku... čovjek je napadač i tamo može pomoć timu najviše asist a i na pravom mjestu da je slučajno trebalo pogurati loptu u gol.

    Perković nadam se više minuta, Bulat Mišić klasik dobra tekma ..

    Da Max super tekma , neka nastavi tako.

    A mislim da smo doveli japanca koji sa loptom nemre mene pretrčati , niti kreativnosti niti trke po meni promašaj ....

    Danas da smo izgubili bez obzira kako se zvao protivnik bi im pljeskao na kraju to je to.

    Kad ja vidim da na mrtvoj lopti naših šest (6) je na pol metra znači da gore od želje... obrana ako jedan ispadne drugi je već bio spreman pomoć pa nije ni čudno da nismo primili gol.
  • Zagi
    5.1k
    Vidovic sigurno ima klauzulu da ga se dodatno placa ako igra vise od 65 minuta.cibona

    Ili dečko od 19 godina jednostavno ne može duže u tom tempu?
    Mislim da se izmišlja nešto što ne postoji.
  • Captain America
    14k
    Kaže Jakir da je Moharrami osjetio aduktor i da gledaju slobodne igrače.

    Također, Nevistića je posjeo na klupu jer ga je trebalo psihički rasteretit. Vidjet ćemo ko će branit s Goricom :sweat:
  • serbus
    3.6k


    Je ali stari moj na svakog igrača Istre su jurišala dva naša .... da je tako svaku golman dinama bi bilo biti lako
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Bitno mi je da nismo primili gol. Jel zna tko iz glave kolilo tekmi ove sezone nismo primili gol?
  • IceMan
    1.5k
    Astana i Belupo…

    Kolko je meni iz glave.
  • jp23
    2.2k
    Protiv Belupa i kvalifikacijske sa Astanom.
  • IceMan
    1.5k
    I Gorica 0-0, Hajduk SK 1-0
  • cibona
    1.4k
    Ja mislim da je francuz odlican rotacijski igrac i koristio bih ga uvijek protiv protivnika gdje mi igramo napadacki nogomet. Tada je on itekako od pomoci i vjerojatno nas najbitniji stoper. Medutim protiv jacih protivnika mislim da jos nije pametno njega stavljati jer danas je imao 1/6 osvojenih duela. Mora poraditi na tome, a ostalo je danas bilo sve jako dobro.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Ono sto je po meni najveca pobjeda danas je to sto su svi trcali kao navijeni. Znaci presing i borba. Izgleda da su shvatili jarika ozbiljno. Baturina i Emreli ispred svih
  • Dinaminjo
    513
    Od Istre do Istre..
    Od 3.0 do 3.0..

    Opet se tapsemo po ledima kako smo jaki i kako su igraci super..
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kaj je je, na malim utakmicama se prvenstva dobivaju. Nama je Istra doma laganini, a nekome nije :grin:
  • mali M
    3.5k
    Medutim protiv jacih protivnikcibona

    A tko su jači protivnici? Do sada su nam to bili Benfica, Tottenham i slični.. što sad i Balkani i Astanu računamo pod jače? Hajduk? Sam si rekao kada napadamo je koristan, pa mi moramo napadati sve te momčadi... Ja mislim da je Jakir zeznuo ove tekme prošle jer je taktizirao i igrao na zihericu umjesto da je postavio napadačku momčad i uzeo sve što je trebalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.