• Navijač Dinama
    7.4k
    Doumbiamarcio amoroso

    @Tongo Doumbia jel se vraćeš nazad?
  • marcio amoroso
    32.4k

    Tongo Doumbia i Bouba Sare za europski iskorak :grin:
  • Mihaljević
    8.2k
    Iskreno lijevi bek nam ne treba pored Perkovića , prije bi išao na pozicijama gdje baš gori, obje stoperske pozicije, napadač tipa Pierot , desno krilo ili golman. Da bar jednu poziciju od svih navedenih dovedemo igrača sa renomeom , puna šaka brade.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ja mislim da će nas ovi koji su danas ostali bez minuta, a koji su na Kosovu nastupili na zimu napustiti. Tu mislim na Šutala, Mykhu, Menala, Marina i Kulenovića.
  • Ivdzo11
    3k
    Ma mislim da se Sutala nece samo tako odreći, njega ako se uspije vratit dobijamo top pojacanje
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ma mislim da se Sutala nece samo tako odreći, njega ako se uspije vratit dobijamo top pojacanjeIvdzo11

    A kaj s Maxom? Momak igra dobro i srcano, nedostatke ima ali se ti nedostatci mogu potisnusti davanjem prilika/konstantnoscu. Mislim da je struka u gadnoj dilemi.

    Mislim da se Bosko gura vise iz razloga kaj smo dali 4 milje za njega pa se pokusava opravdat ulozen novac.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja mislim da će svi još dobiti šansu odnosno da je danas Jakirović otvorio "natječaj" za svaku poziciju u ekipi i da je samo par njih sigurnih. Prije je to samo govorio ali u praksi nije provodio.
  • Orc123
    5.1k
    Mislim da su neki dobili dovoljno i previse prilika, nisu je iskoristili ajmo dalje! Na redu su deugi igraci! Definirivno na zimu se treba nekima pokazati izlazna vrata...ocito je otpisan Mika, dalje redom Kule, Menalo i Marin a Sutala bi poslao negdje na posudbu da uhvati kontinuitet pa onda ga vratiti ako se vrati u staru formu...
  • Ivdzo11
    3k
    ne bih stavljao Sutala u prvu, mislim da je definitivno danas Max potvrdio startnu poziciju u iducim utakmicama.... ali bi imao Šutala na klupi
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Pohvalio bih Baturinu danas, nece ga jedino neka gol šansa da mu se otvori,ocekujem od njega da bude još mudriji u zoni oko 20 metara,on i Vidovic fino kombiniraju al moraju biti jos konkretniji i lucidniji.

    Perković zaslužuje priliku u kontinuitetu, fina lijeva noga i smisao za igru,ako poradi malo na fizici i duelu može izrasti u standardnog beka.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Maxime danas izvrstan, nadam se da je sad dobio svoje mjesto u prvih 11 i da ce od sad igrati svaku. Jedina zamjerka je sto nije dao Sosi barem malo vecu minutazu, ali dobro bit ce vremena i za to.
  • zagr
    505
    5037 ljudi, izgledalo mi bar jos 1000 ljudi više..
  • Kepec
    4.8k
    Po meni klasična hnl utakmica.
    Protivnik nadigran, 3:0 rezultat sasvim realan, navijanje super, 15 minuta prije tekme red do pol pimpeka za karte, duboko pipkanje na ulazu od strane ekipe u narančastom.

    Francuz bi mi definitivno igrao ubuduće kao prvi stoper uz Perića, Moha opet u nekim situacijama ide u nepotrebne driblinge ili glupa dodavanja i dovodi nas u opasnost, Baturina konačno malo više pokazao iako može još bolje, Mišiću svaka čast za onaj klizeći, Zagi nas spasio obranom.

    Reprezentativna stanka kreće, nama dosta potrebna za resetiranje ekipe koja se samo treba posložiti, kako na terenu tako u glavama.
    Iduće 3 tekme su Gorica, Lokosi i Varaždin. Prilika da se vratimo tam di pripadamo.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Iskreno lijevi bek nam ne treba pored PerkovićaPlavaSlavonija86d

    Jan Lecjaks kad uleti, nista nas zaustavit nece, a mislim da nitko onda nije ni spreman na takav transfer i takvu reciklažu. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.