• Dudu9
    447
    Iskreno teško je nešto reći za obranu kad istra nista posebno nije odigrala niti radila pritisak na obranu Max je pokušao par puta na Vidović ali loše su bile te dugačke lopte, Emreli puno trči ali 1na1 to on mora zabijati slabu realizaciju ima, Vidović mora više probijati stranu ne samo tražit ulazak na desnu stranu tj na šut, po meni Baturina najbolji na terenu puno probijanja prolazaka kroz par igrača
  • Orc123
    5.1k
    S obzirom na situaciju dobra utakmica danas i svi novi zadovoljili...ocekujem sansu jos Sosi pa da vidimo...Emreli 100 puta korisniji od Kuleta...
  • Dudu9
    447
    Treba vidit kako ce nastaviti igrati Pjaca ako bude dobar vratit ga u Dinamo a Vidović mozda prebaciti na desno krilo
  • Georg Koch
    3.6k
    Mislim da sam citao kako je Pjaci otkupna klauzula 1.5 m.
    S tim da, ima jos vremena za njega, treba vidjeti kako ce se sve oko njega odvijati dalje, umor, napor, potencijalne ozljede, napredak itd. Ali da bi bilo dobro rijesiti se Marina, Menala, a dovesti kvalitetno lijevo i desno krilo, e bi :D
    Btw. Vidovic je 10ka prioritetno, sekundarno LW. Bas bi ga volio vidjeti 3 4 tekme za redom na toj poziciji, jer je i sam vise puta naglasavao da mu ta pozicija najvise odgovara.
  • Dudu9
    447

    Ali ako ćemo Vidovića na 10 di onda Baturinu ili bi 1 morao na klupu
  • Georg Koch
    3.6k
    dosta strucnjaka zazivalo je Baturinu na 8ici, kao "modernijeg Kovu". Da radi tu distribuciju s loptom.
    I to bi bilo jako zanimljivo, e sad koliko je realno, to je drugo
  • Mihaljević
    8.2k
    Baturina odličan na desnom krilu , na klupi ne smijemo stavit igrača od 15M€ za Pjacu koji je odigro 2 dobre utakmice u posljednih 7-8 godina. A i opet se mi zadovoljamo igračima poput Pjace , svaka čast njemu velik Dinamovac , al' on od Vardara nije 2 utakmice zaredom dao gol.
  • Zagi
    5.1k
    Današnji eksperiment s Baturinom na desnom krilu je bio iznenađujuče uspješan.
    Mislite da to ima neku budućnost?
    Strah me da u tom slučaju kreiramo novog Ivanušeca. Igra svugdje,a ne igra nigdje kak spada...
  • Dudu9
    447

    Možda probat Mišić i Baturina kao tipa Kros Modrić, ali opet nisam siguran kakav je Baturina u defanzivnim akcijama, zato i mislim da je najbolje Vidović desno jer mi izgleda više probojan po strani nego Baturina
  • NitkoBitan
    12.3k
    na klupi ne smijemo stavit igrača od 15M€ za Pjacu koji je odigro 2 dobre utakmice u posljednih 7-8 godina.PlavaSlavonija86d

    Tu na forumu ima mnogo ludih za Pjacom. Zadnjih godina ga nigdje nije bilo. U Rijeci je zabio 2 gola u jednoj utakmici a u ostale 4 odigrane nikakav ucinak.

    Ne bih se ja zaletavao sa njegovim dovodenjem na zimu, eventualno na ljeto ako potvrdi formu i ostane neozljeden.
  • Dudu9
    447

    Baturina je zapravo bio najviše u sredini nije baš da je probijao stranu kako inače rade krila
  • Georg Koch
    3.6k
    Danas je to bilo uspjesno, ali protiv Istre koja je u k.svakako(daa, znam, ta istra je dobila hajduka O.o).
    Nije Baturina krilo, pogotovo desno, i nikad nece biti :D
    Niti to ima neku buducnost realno
  • Zagi
    5.1k
    Nije idealno za Martina ,sigurno.
    Ali nije bilo ni za Luku pa je dinamo dobro igrao.
  • Dudu9
    447
    Moramo ili kupovati i skupo platiti ili od sadašnjih igrača napraviti neku formaciju učikovitu, ili cemo se zadovoljiti sa Špikićem na desnom krilu i Vidović lijevom iako mu to nije prirodna pozicija
  • Zagi
    5.1k
    Kako bi igrali da se Stojković nije ozljedio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.