• Riot
    1.7k
    Znam da ovi manekeni i uprava ne zaslužuju ni 100 gledatelja u nedjeljuDrawTube

    A koliko puta ih je gledalo puno manje ljudi nego što zaslužuju? Jedino sad ovakvom igrom nalikuju na ekipu koja ima gledanost kakvu smo imali dosad
  • Zagi
    5k
    Gledao sam dinamo u ligi za bedaka , a i par godina prije.
    Ali ovako loš dinamo nisam nikada vidio.

    Rezigniran.
  • Yovitssa
    317
    Mene najviše ljuti kaj niti nakon ove bruke ne bude nikakve realcije ove kvazi uprave. Šute ko zaliveni i ko fol nekaj rade. A u biti vode neki bratoubilački rat. Stanite pred navijače i gulnite više gdje je problem, tko koga jebe i sapunja dasku...
    I pun mi je kufer više sintagme "legenda kluba". Nagledao sam se legendi, od Vlaka do Jurčića pa sad do Šimića i fakt mi ih je dosta. Neka budu oni legende na fotkama u vitrinama kluba.
    Dovedite jebenog Švabu za SD-a, za trenwra čovjeka s iskustvom i pedigreom i neka rade. Ne mož se od govana napraviti pita!
  • Ludovic IX
    5.3k
    Nije da nismo dozivili i ovakve poraze i još lošije igre ali jebemu, neznam jel osjećam tugu, razočaranje ili letargiju.

    Nije probl3m izgubit, problem je što igraju za 10-20 puta više no ovi i onda im se ne možeš nametnut. Ma zapravo isto ko na poljudu, mi bi ali da ne moramo previše trčati..
  • seljak86
    2.3k
    i ja ću doći, ali ipak manje od tebe :lol:
  • Batigol86
    198
    Dok je Biscan bio mnogi su se pitali sto Sutalo ne igra.. odgovori stizu iz utakmice u utakmicu
  • superhik
    10.3k
    Jel' to Jakir najavio ostavku?
  • diebalo77
    164
    Mislim da odlazi
  • dzggzd
    142
    Eo jakir realan i kaze vrijeme je za druge igrace ovo je bruka i ispricava se svim navijacima
  • reziser
    6.2k
    uvijek podrskaNitkoBitan

    Naravno....
  • San Lorenzo
    11.3k

    Zbog čega se konkretno ispričava?
    Svaki poluidiot vidi da je Šutalo kikserčina i da imaš zagarantiran jedan gol u svojoj mreži koji će ti lik skuhati, bez obzira na to dečko igra apsolutno svaku utakmicu.
    Zašto Baturina ne počne neku utakmicu s klupe?
    Gdje je Perković?
    Kaneko ako nije bolji od Menala, šalji ga odmah u pičku materinu odakle je došao, ista stvar vrijedi i za megapojačanje iz Bologne.
    Uprava ako nezna da im treba sportski direktor, a bože moj, možemo ih obasuti mailovima, ako treba...samo nek Šimić ne bira tog čovjeka jer je Stjepan Tomas bio njegov as iz rukava...isto kao i kontingent cirkusanera koje je navukao u klub.
  • IceMan
    1.5k
    Ako da ostavku i sam ode bez nekakve odštete stvarno ću ga cijeniti ko čovjeka. Pa i kao trenera, došao vidio da ne može i gospodski otišao.

    Naravno da nije sve kriv, al da je kumovao i on svemu-jest…
  • blackbully
    4.4k
    Sutra idem na Kamenita vrata zapaliti svijeću za normalnog sportskog direktora u Dinamu.Captain America

    Bio sam ja pred derbi, nije pomoglo.

    20231001-164631.jpg
  • Yovitssa
    317
    Ma da, sad najbolje dopeljati novoga trenera pa da ovaj radi kaj točno? Stavi Kuleta u napad i Mohu na beka? Oh wait...
    Ili još bolje, povuče Brodića s nakaradne posudbe u VŽ i dopelja Hoxhu iz SB i Pršira iz Gorice za 5-6 mil €... Užas...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.