• Boycie
    468
    Ovo je zgledalo ko sabotaža danas. Na bla bla car ih sve poslati i 500k im skinuti, nek podijele udjele sami medju sobom. Svi na Istru.
  • i more je plavo
    891
    Frende, mozda je Miha bolji bek od Ljube, ali to jos uvijek nije pokazao na terenu.
    Ako mi mozes ukazati na njegove sjajne poteze kojima te uvjerio da treba igrati, molim te podsjeti me.
  • IceMan
    1.5k
    Pa naravno da nitko nije za smjenu trenera. Kog dovesti uopće?

    Mozda eventualno jos nismo Zekića potrošili, al jel on kapacitet za Dinamo i ovu ekipu.

    Da je trener sukrivac- jest. I sam je priznao da je dosta ovih igrača, vrijeme je za nove prilike - znači zakasnio si.


    Al možda će dati ostavku, na njegovu mjestu možda bih i ja.

    Možemo i upravu smatrat najodgovornijom, riba uvijek smrdi od glave. Užasno sve odrađeno. Od A do Ž.


    Al ljudi moji, ako pa i ovi igrači nisu sposobni nametnut se jednom Balkaniju, onda ruku na srce nisi za Dinamo i ne možeš biti. I možemo pisat o svemu i svačemu, o formacijama o izboru prvih 11 pa čak i o smješnoj upravi, al ovi igrači, svi ćemo se složiti, su danas najodogovorniji za ovu blamažu. Ne može mi nitko reći da ovih 11 ne može jednu jedinu šansu iskreirat. Jednu jedinu.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Sad mi je i jasno zasto Biscan nije stavljao igrace sa klupe u igru, ovo je bila idealna prilika svim igracima"iz sjene" koji nisu dobili pravu sansu da se dokazu zasto trebaju igrat a samo su potrosili kredite, tu mislim na Sutala,Mykhu,Menala,Kulenovica i Marina. Nevistic je takoder katastrofa i njega bi isto trebalo poslat na hladenje nekoliko utakmica i dat Zagiju priliku, na zimu ocekujem ovu petoricu na posudbama i da vrate Bockaja koji je televizor u boji za ovog Ukrajinca.
  • i more je plavo
    891
    I možemo pisat o svemu i svačemu, o formacijama o izboru prvih 11 pa čak i o smješnoj upravi,IceMan

    Pa zakaj ti ne igras u Dinamu, nije ih dopeljal ni Igor ni Jakir, netko u upravi smatra da su oni dovoljno dobri za ambicije Dinama.

    E sad jel su ambicije jaaako splasnule......nemam pojma, ali nek onda neko......bilo ko, netko sa mudima to kaze.

    Pa ako sagledam situaciju iz tog kuta (nema love, krediti, suđenja, stadion, podmetanja.........?) mozda razumijem i podrzim ovakvu situaciju.

    Ali svi šute i cuvaju guzice, a mi nagađamo na temelju nikakvih informacija i hrpe dezinformacija.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Jedino sto zamjeram Jakiru sto je bio naivan i pruzio priiiku Menalu i slicnim igracima ko Kule, koji nisu prevaga ni u HNL-u.

    To je mogao vidjeti i dok nije trenirao Dinamo milijun puta.

    Mykhu i Šutala mu toliko ne zamjeram,prvog nije on skautirao a drugom je dao šansu pošteno.

    Moharami je smjenio i smjenit ce vise trenera od Mamića,tu sam recenicu napisao i poslije odlaska Biscana.
  • K3p
    131
    Pa ovo su sve sporednu igrači bili do prije godinu dana. Niti jedan nije bio kadra riješit utakmicu, a sad se to očekuje od njih... uglavnom, kurac od igre
  • Debelko
    183
    da se razumijemo, nije on nista fantasticno odigrao, al naprimjer centarsutevi i prodor u napad su puno opasniji sa njim nego sa Ljubom.
  • IceMan
    1.5k
    Što je s Tolićem?
    Jel smo njega prodali baš ili nekakva posudba s opcijom kupovine?

    Tolić, Bočkaj i Andrić su za 70% ove ekipe igračine.

    A nisu bili dobri…
  • i more je plavo
    891
    Ma ne diram ti ja Mikhu, ali Ljubo je i zabijal i asistiral, a Mikha je uspio fulati svaku šansu u kojoj se našao, nije se nakrcal asistima, a u obrani je smiješan.

    Ja bi bil presretan da je on taj, ali za sad to nije pokazao.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Tolic je na posudbi s obvezom otkupa.
  • Crusades1986
    9.8k
    Meni nije jasno koliko utakmica, šansi, prilika i ne znam čega sve ne treba dati Marinu, Kulenoviću i Menalu da se shvati da oni nisu igrači za Dinamo.

    Koliko je potrebno?
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Ma ljudi moji nije ovo do trenera… Ovo je do nesposobne uprave. Koja dovodi igrace koji nisu za Dinamo. Zanima me koje skautiro kaneka i Berneuera… da sad ne nabrajam dalje. Igraci iz japnske lige i 2 francuske da budu pojacanje Dinamu? Pa ko je tu lud i za to jos davat siline milione. Toliko novaca zaradili i, potrosili nikad vise u prijelaznom roku za nikakve igrace. Danas na terenu Dinamo nije imo kvalitetnih prvih 11 a kamoli klupu. Klupu kad pogledas nemas koga stavit. Ima par juniora koji trenurno nisu za senoirski nogomet. Pojacanja sva koja su dolsa necu komentirat i ne treba jer smo svi vidjeli. Osim malog Vidovica koji je dobar ali nista nije pokazo protiv Hajduka i danas. Za ovakve rezultate najveci je krivac uprava, jer Dinamo nikad slabiji kadar nije imo u zadnjih par godina.
  • serbus
    3.6k
    Jebiga tom logikom su išli i ovi prije Bočkaj nije za dinamo, Tolić nije za dinamo pa danas nema tko drubling napraviti na sredini sve kao neke radilice a više trutovi.

    Ova ekipa samo gore dovodi ja ne želim da oni odu jer znam da bolje neće dovesti kako danas plačemo za nekima koji nisu trebali otići tako ćemo za 5 mjeseci pisat da Menalo nije bio loša rwzerva kad vidiš koga su doveli.
  • i more je plavo
    891

    Mirek, di si bas na Japanca i Francuza navalil ???
    Pa oni danas ovoj blamaži nisu dali svoj obol.
    Možda bi izgledali bolje da su bili unutra, ne kazem da bi, ali lošiji bi teško bili i s njima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.