• Tom vg
    1k
    Nema tu kruha od novog trenera u ovom trenutku. Probat se krpat do zimskog prijelaznog roka i onda remont. Al s ovom upravom, bojim se da taj film nećemo gledat. Crno nam se piše. Kako god, vidimo se na tribini.
  • IstokKa96
    557
    Mislim da taj film nebumo gledali. Prije da je ovo pokušaj 'galvaniziranja' ostataka ostataka nekad moćne ekipe Dinama i traženje odriješenih ruku od strane Uprave za dodatnom selekcijom i prije zimskog prijelaznog roka.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    slika.png

    molim vas, pogledajte ovu anticipaciju i razumijevanje nogometne igre od strane ukrajinca.
    ovo je žalosno....pa koju pm dovodite te polovnjake, od kojih je bolji ljevonogi vezni igrač?
    pa stavite nekog klinca iz juniora nek igra, barem je naš...
  • Georg Koch
    3.7k
    Niti ce otic, niti treba otic Jakir.
    Ko ce nam doci? I od kakvog kadra ce uraditi nesto carobno? Daj skulirajte se
  • i more je plavo
    891
    Ne vidi se napredak, ali ako Jakir misli da moze dignuti ekipu, nek mu daju jos malo vremena, ali bojim se da ni on ne vjeruje u ovu ekipu.

    Nek ih sad vode Šimić i Vlatka, oni su odradili ovakav prelazni rok, pa valjda su znali kaj rade.
    Biščan je upozoraval na kadar, Jakir od pocetka ne vjeruje dobrom dijelu igraca.... pa onda nek ih vodi onaj ko je mislil da su dovoljno dobri.

    Svaka cast Kulenovicu, on je dinamovac, ali i ja sam pa ne mislim da trebam dobivati 400000 € i igrati u Dinamu.
    Pa kupnja 2 stopera a igra jedan koji je skroz van forme, a mozda ni ne moze vise od ovoga, pa ti bivseg kapetana juniora uzme glavni konkurent, a Uremovic bi bio prvi stoper ovog trena, jer su i Peric i Šutalo i francuz spori, a o Sosi neznam ništa.
    Pa se kupi Brodic.....ne znam zašto i onda ga se još ostavi u Varaždinu ???
    Halilovic je dosao bez odstete, pa ajde nek pojaca konkurenciju
    Dovedes Ademija i onda nesmije igrati da ne placas penale ???
    Japanac dobije poluvrijeme protiv Ponikvi gdje je bio solidan kad se sagleda kak smo i tam izgledali, onda dobi 15 minuta protiv Hajduka gdje je momcad vec bila u raspadu, a onda danas na desnom krilu Menalo ???

    Nisam ni ljut, vise sam ocajan.
    Nitko ne zeli izaci i reci zasto izgledamo ovako i zasto se vuku ovakvi potezi

    Svi šute i cuvaju guzice, a mi samo mozemo pogadjati zasto se nije ulozilo nesto od para koje smo dobili prodajama.
  • Mihaljević
    8.2k
    Da mogu nekako pucnit prstima da je odma nedjelja i da igramo protiv Istre... Ko će izdržat ovu muku 3 dana.
  • Muka
    344
    S obzirom na zakulisne igre, namjerno paraliziranje kluba nisu ni čudni ovi rezultati. Loše mi je sjelo ali nisam iznenađen.
  • Georg Koch
    3.7k
    Jedini tko treba dobiti/dati otkaz je jebena nesposobna uprava koja je sve ovo zakuhala.
    Nitko vise!!!!
    Ovo je sve rezultat amaterski odradjeno prijelaznog roka.
    Odjebite nesposobni debili koji sami sebi radite spacke ne bi li dosli do fotelja.
  • Captain America
    14k
    pogledajte ovu anticipaciju i razumijevanje nogometne igre od strane ukrajincadb-izbjeglica

    IMG-2411.jpg
  • San Lorenzo
    11.7k
    Da mogu nekako pucnit prstima da je odma nedjelja i da igramo protiv Istre... Ko će izdržat ovu muku 3 danaPlavaSlavonija86d

    Stari moj, ja bih radije da neka korona opet lupi i da se sve odgodi na nekoliko mjeseci, igranje utakmica u ovom trenutku nam ne pomaže.
  • Debelko
    183
    I je bolji od Ljube na beku.
  • i more je plavo
    891

    Jesi ti gledal tekmu danas ???
    A i prije je pokazao svoj nepresusan katalog gluposti.
  • Mihaljević
    8.2k
    To je više stajanje u mjestu, jedna pobjeda protiv Istre bi odlično došla za motivaciju. Kad imaš problem , moraš ga riješit.
  • Debelko
    183
    jesam, i bio je los kao svako. Al je ipak bolji bek od Ljube.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.