• DrawTube
    3.1k
    Znam da ovi manekeni i uprava ne zaslužuju ni 100 gledatelja u nedjelju, ali najmanje što svi mi kojima ime Dinamo za razliku od njih nešto znači možemo napraviti je pojaviti se u respektabilnom broju u nedjelju.
  • Paggini
    7.3k
    Došao bih na Istru svakako, ali sad cu jos vise doci!!!
  • superhik
    10.4k
    ali sad jos vise doci!!!Paggini

    Kaneko jesi to ti?
  • bongo
    674
    Nisam imao nikakva posebna očekivanja od utakmice…ozljede, los teren i sve te faktore uzimaš kao neku olakotnu okolnost

    Ali nakon ovoga sam potpuno prazan da mi je besmisleno išta komentirati
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Ma doveo bi im Igora Pamica da im jebe majku svaki trening ( šala ) :rofl:
  • Paggini
    7.3k
    hahaha samo sam pijan pusti me
  • Juznjak
    3k

    Sve rečeno. Dalje o dolasku na utakmicu u nedjelju ne treba.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    tu smo gdje jesmo, iz ove kože se ne može.
    idemo konstatirati da je ovaj dinamo momčad koja bez par pojedinaca iz udarne postave ne može dobiti prvaka kosova u prištni.

    i to ono, nije da je to bila li-la utakmica, dinamo nije stvorio šansu!
  • IceMan
    1.5k
    Znači nas je jedan Balkani danas nadigrao.

    Pazi nije to ono-slučajno na kontre nas dobili a mi im potrgali gol.

    Mi bez šanse, jedne jedine a oni nas nadigrali.

    Cijela uprava, stručni stožer i igrači ….
  • Nogo
    1.3k
    Jakirovića će se napasti ali šta je mogao. Prodali mu sve osim Petka, ozlijedili se stožerni igrači i igraju ni krivi ni dužni neki koji nisu ni za Rudeš.
    Francuz, Sosa pa gdje su?? Čovjeke je došao 10 dana pred kraj roka i napravio/doveo što je mogao.
  • Orc123
    5.2k
    Kad cujem ove izlike Halilovica dođe mi da se izbljujem.....
  • i more je plavo
    891
    Zekić je tam blizu, da ga pitaju kaj dalje ?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Sve je krenulo nizbrdo od kada sam smanjio alkohol...najbolje slusati sebe i tijelo
  • Time
    532

    A sta da kaže ovo mu je druga utakmica,koji kreten njega i pošalje datu izjavu
  • Jura
    210
    Prerano smo smjenili Bišćana, ispada da je bio u pravu za igrače sa klupe, ne zaslužuju Dinamov dres. A ni ovi standardni se nisu danas pokazali. Ne znam jel Šutalo može odigrati jednu tekmu bez 2-3 greške. Ali svejedno u nedjelju podrška, svi na Maksimir jer Dinamo nas treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.