• Ludovic IX
    5.5k
    Jebem ti više trenere koji autoritet imaju u klubu di igrači igraju za kikiriki. Čim dodju u dinamo, useru se igrača i umjesto da naši trče ko mutavi, oni igraju preko kurca..daj ih kazni za ovakvu igru, pickasti stav
  • Blue Austrian
    337
    Ja se cudim da se cudim sam...
  • miro
    3.2k
    Jebiga, trebali smo istrpit Belog, ali šta je tu je
  • runtothehills
    382
    Da li je moguće da nakon derbija i ovakvog sranja nemamo niti jednog igrača sa mudima da se izdere na suigrače?
  • sport
    2.3k
    Neki dan rekoh sinu,neće biti lako u Prištini jer imaju 10 Sahitija.
  • Orc123
    5.2k
    Inace i Peric sad gledam malo komedija reakcija kod gola..prvo Bosko amaterski ispada i onda Peric! O Boze...
  • Mihaljević
    8.2k
    Evo sad se vidi razlika Nevistića i Labrovića , po nekima isti vratari samo je Nevistić bez utakmica...
  • IceMan
    1.5k
    Čaćke da je samo znal tu i tam promjenu na vrijeme napraviti… doktor! A cijelo vrijeme smo ga smijenjivali.
  • Infinity
    15.3k
    Jebiga, trebali smo istrpit Belog, ali šta je tu jemiro

    Nismo. Trebali smo jos prije njega dovesti pravog trenera. Kakvo trpljenje i k?
  • Mali Zeus
    9.8k
    Perić za drugi gol pokriva dodavanje umjesto da uleti ovom koji ide na gol.
  • Nogo
    1.3k

    Dobro koji su igrači igrali pod Brkom, a koji danas? Ej, 8 od 11 je bilo drugih na terenu.
  • IstokKa96
    557
    Gospodine Čačiću, oprostite im.
  • Papastrumf
    10k
    Iskljuciva krivica Uprave. Sramotno je da nakon toliko prodaja nama ovi igraci igraju u obrani. To je samo i iskljucivo krivica Uprave.
    Bosko Sutalo se morao vracati postepeno, uz jednog ili dva jako dobra stopera, na nacin da mu se dozira minutaza. Na ovaj nacin ce ga sjebati do kraja, ako vec nisu.
    Da se mene pita, prva odluka novog IO-a bi bila smjena kompletne Uprave.
  • Blueshadow86
    969
    Dolazi sve na naplatu poslije onakvog kriminalno određenog prijelaznog roka.
  • Nevo7
    608
    Žao mi je kaj sam bio samo pomislio i zaželio odlazak Čačića...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.