• Mališan
    1.7k
    sjevera gore puno bolji pogled na teren od jugaSAS1987

    Ja nikad nisam bio na sjeveru gore, ali mi se čini toliko daleko i visoko da bi radije ako bi morao birat gledo tekmu s juga
  • Infinity
    15.2k
    Jug i sjever gore su na istoj udaljenosti od terena. U tom slucaju bi izabrao sjever gore s obzirom da je visociji pa bi trebao biti bolji pogled.

    Mozda grijesim, mozda je jug bolji, al to su mi jedine dvije tribine na kojima nisam bio pa mogu samo ovako reci kako sam stekao dojam gledajuci udaljenost.

    Inace, s centra pa do kraja sjevera gore je 125m, na Nou Campu je 120.
  • Nousername
    613
    Manchester svoje godisnje vec rasprodao
  • Ali
    1.9k

    Pisao sam gruni izracun za prodaju godisnjih ulaznica na rate u tjednu izmedju sibenika i hajduka kada je vladala euforija potraznji ulaznica za dinamo.
    Racunao sam prosjecnu pojedinacnu cijenu x broj utakmica kako bi dosao do max cijene godisnje. To je ovo npr. za zapad gsje je polusezona pojedinacno cca 1.500kn a uz godisnju bi te to kostalo 1.000kn i kad bi to dobio na rate imas 500kn ustede plus cijelo proljece for free. Vjerujem da bi se prodalo skoro cijeli zapad.
    Ok nalisao sam rafi izracuna total prihida 8.000 × 1.000kn , a tocna je 6.370x1.000kn , ali imas i 756 loža koje bi isle po 3.000kn , pa u ukuonosti dobijes istih 8mil kn.
    U tom scenariju pojedinacnih ulaznica nebi ni ostalo na zapadu.
    Ako bi se stvorio osjecaj da ako na vrijeme ne kuois da mozes ostati bez svog.mjesta na zapadu, siguran sam da bi ljudi kupili godisnje i osigurali se na vrijeme

    Mozda brijem ali kakva je atmosfera bila oko karatane prosli tjedan , mozda i nebih puno fulao.

    Pa nek i 2/3 prodamo kroz godisnje, na pojedina nim bi se stigao taj vilkani prijod iz mog izracuna
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ja bi u prodaju stavio i godisnje za zapad i sjever gore, a na tekmama di nije velik interes bi te ljude pustao na donje etaze tribina, odnosno uz sjedalo za gornje etaze dobili bi i rezervno sjedalo za donju etazu za male tekme i ta mjesta se ne bi pustala u slobodnu prodaju za male tekme.
  • Infinity
    15.2k
    na tekmama di nije velik interes bi te ljude pustao na donje etaze tribinaNitkoBitan

    Isto sam razmisljao, ali trebalo bi dobro razraditi sistem.
  • NitkoBitan
    11.9k
    trebalo bi dobro razraditi sistem.Infinity

    Nekom aplikacijom :chin:. Eh sad kao prvo trebalo bi za izradu aplikacije imati volje, a kao drugo pitanje bi li ona uopce bila isplativa.
  • Cosey
    434
    Zadnjih godina su godišnje puštene drugi tjedan srpnja, tak bi trebalo i ove godine s obzirom da je Superkup 9.07.
  • NORTE
    9.1k
    Morat će godišnje puno ranije, da aktiviraju navijače što prije, a ne par dana prije derbija.
    One naravno moraju vrijediti i za superkup, jednostavno ovaj put moraju odraditi sve kako treba.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Imajte na umu da ce od jeseni vjerojatno opet uvest covid potvrde. Ja sam jedan od onih koji se jos nije cjepio (a ima nas mnogo...), a covid potvrda temeljem preboljenja mi istice u 7. mjesecu. Dvoumim (troumim :lol: ) se da primim jednu dozu prije isteka potvrde (i tak si produzim potvrdu za 6-9mj) i uzmem si godisnju odmah cim izidu u prodaju (u tom slucaju sam siguran sto se tice neplacanja testova), sacekam kako ce se razvit situacija sto se tice korone i tih potvrda i onda pricekam kraj 8. mj do kad se mogu uzet godisnje pa se cijepim tad sa dvije doze ukoliko ce bit potrebno (ili jos bolje ne cijepim uopce ako nece vise bit tih potvrdi i uzmem godisnju) ili ne uzmem godisnju jer se necu imat namjeru cijepit pa idem samo na vece utakmice i tu platim test/fejkam ga il se probam prosvercat u guzvi (to je nemoguce na malim tekmama). Jasno je da je financijski neizdrzivo placat testove skoro svaku tekmu.
  • seljak86
    2.3k
    Ako uvedu testove, pozdravljam se od tribine na neko vrijeme. To je za mene diskriminirajući, beznačajni i režimski dokument. Zajebavat se ne dam.
  • NORTE
    9.1k
    Ajde nemojte o covid potvrdama, njih vjerojatno neće bit ni na stadionima do 10.mjeseca barem, to su bar 2-3 mjeseca sezone bez toga, tako da ohladite od toga zasad.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Znam da je. Jbg i kad sam imao potvrdu o preboljenju samo sam ju za tekme par puta koristio, bojkotirao sam sve di se te potvrde koriste il traze (cim su maknuli potvrde za tekme odmah sam deinstalirao to smece). Mislim da je grupa dosta propatila zbog tih potvrdi... ne znam bum vidio ocu li podnijet "zrtvu" ili tih par mjeseci ohladiti od utakmica. Probat cu si nekak opet sredit potvrdu o preboljenju sam da im ne udem u statistiku cijepljenih :rofl:
  • SAS1987
    13.4k
    Nadam se da ce klub uvesti i neki obiteljski sektor te obiteljske ulaznice.
  • deda
    27.7k
    Eventualno zapad gore. Nemaš gdje drugdje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.