• Eduardo
    29.8k
    Informacije o godišnjim ulaznicama za sezonu 2026./2027. čija prodaje kreće od 1. srpnja.

    Godišnja ulaznica vrijedi za sve domaće utakmice GNK Dinamo u sezoni 2026./2027. na stadionu Maksimir i stadionu u Kranjčevićevoj u natjecanjima SuperSport HNL i SuperSport Hrvatski nogometni kup, za utakmice u pretkolima i ligaškoj fazi Uefinih natjecanja te prijateljske utakmice, a jamči i pravo prvokupa ulaznica za utakmice knock-out faze Uefinih natjecanja.

    Godišnje ulaznice dostupne su isključivo navijačima s važećim članstvom u 2026. godini.

    Termini prodaje godišnjih ulaznica su:

    • od 1. do 5. srpnja: prvokup za ista mjesta
    • od 6. do 7. srpnja: prvokup za promjenu mjesta
    • 8. srpnja: prodaja za vlasnike prošlosezonskih godišnjih ulaznica iz dodatnog kontingenta
    • od 9. do 10. srpnja: prodaja za članove kluba (ukoliko ostane dostupnih ulaznica)

    • Prodaja godišnjih ulaznica 8. srpnja odnosi na članove koji su naknadno kupili godišnje ulaznice za sezonu 2025./2026. u dodatnom kontingentu od 255 ulaznica za tribinu Zapad dolje, a kojima je nepostojanje prvokupa u novoj sezoni već komunicirano pri kupovini.

    Napomena: Brojčani kod godišnje ulaznice može se saznati prelaskom kamere pametnog telefona preko QR koda na godišnjoj ulaznici.

    Kupovina godišnjih ulaznica bit će moguća isključivo ONLINE, a prodaja započinje 1. srpnja u 9 sati.

    • Napominjemo da su godišnje ulaznice u novoj sezoni po prvi put u digitalnom obliku. Ipak, navijači koji žele mogu odabrati i opciju ispisa godišnjih ulaznica uz naknadu od 5 eura. Ispis godišnjih ulaznica bit će moguć na dan domaćih utakmica na za to predviđenom prozoru Ticket pointa, a plaćanje je moguće isključivo bezgotovinski.

    Godišnje ulaznice vrijede za stadion Maksimir, a nakon preseljenja i za stadion u Kranjčevićevoj bez potrebe za nadoplatom, i to na sljedeći način:

    • godišnja ulaznica za tribinu Zapad dolje na Maksimiru u Kranjčevićevoj će vrijediti za tribinu Zapad ili za središnji dio tribine Istok
    • godišnja ulaznica za tribinu Sjever dolje na Maksimiru u Kranjčevićevoj će vrijediti za tribinu Jug ili za južni dio tribine Istok

    O točnom modalitetu razmještaja za dio utakmica koje ćemo ove sezone igrati na stadionu u Kranjčevićevoj Klub će vlasnike godišnjih ulaznica pravovremeno obavijestiti tijekom sezone. Navedena raspodjela vrijedi isključivo za sezonu 2026./2027.

    CIJENE GODIŠNJIH ULAZNICA

    TRIBINA ZAPAD DOLJE:

    • 410 € za punoljetne članove kluba do 65 godina
    • 340 € za članove kluba mlađe od 18 i starije od 65 godina

    TRIBINA SJEVER DOLJE:
    • 190 € za punoljetne članove kluba do 65 godina
    • 140 € za članove kluba mlađe od 18 i starije od 65 godina

    CIJENE OBITELJSKIH ULAZNICA:
    • Zapad dolje: 340 € po osobi/roditelju
    • Sjever dolje: 140 € po osobi/roditelju
    • Obiteljska ulaznica znači da ulaznice mogu kupiti tri ili više člana jedne obitelji, od koje najmanje jedna osoba mora biti punoljetna i barem jedna maloljetna. Obiteljski popust od 1. do 5. srpnja mogu iskoristiti samo oni članovi koji su isti popusti koristili i u protekloj sezoni.

    KUPOVINA GODIŠNJIH ULAZNICA UZ OBROČNO PLAĆANJE
    • Članovi čije banke imaju mogućnost podjele transakcije na rate unutar bankarskih aplikacija mogu iskoristiti navedenu opciju.
    1. Kupuješ li godišnju ulaznicu za novu sezonu? (39 votes)
        Da
        95%
        Ne
          5%
    2. Što ti je najvažnije kod godišnje ulaznice? (39 votes)
        Ušteda u odnosu na pojedinačne ulaznice.
        8%
        Sigurno mjesto na svim utakmicama.
        72%
        Pravo prvokupa za europske utakmice.
          5%
        Podrška klubu.
        15%
    3. U omjeru vrijednosti i cijene koju plaćaš, godišnja je? (39 votes)
        Odlična
        41%
        Korektna
        56%
        Jeftina
          0%
        Preskupa za ono što nudi
          3%
    4. Za koju tribinu kupuješ godišnju? (39 votes)
        Sjever
        74%
        Zapad
        26%
    5. Koliko domaćih utakmica u sezoni odgledaš uživo? (39 votes)
        5 ili manje
          0%
        5 do 10
          3%
        10 do 15
        18%
        15 do 20
        54%
        SVE
        26%
    6. Što bi te najviše motiviralo da kupiš godišnju ako trenutno ne planiraš? (39 votes)
        Niža cijena
        21%
        Dodatni popusti i pogodnosti
        18%
        Bolji stadion i uvjeti
        59%
        Promjena na čelnim mjestima u vodstvu kluba
          3%
    7. Kako gledaš na to što su godišnje od ove sezone isključivo digitalne? (39 votes)
        Odličan potez
        18%
        Dobar potez, ali želim i fizičku bez nadoplate
        21%
        Više volim klasičnu karticu
        46%
        Svejedno mi je
        15%
    8. Hoćeš li platiti 5 € za ispis fizičke godišnje? (39 votes)
        Da, bez razmišljanja
        38%
        Da, ali mislim da bi trebala biti besplatna
        31%
        Ne, dovoljna mi je digitalna
        26%
        Ovisi kako će izgledati
          5%
    9. Koliko si zadovoljan rasporedom tribina nakon preseljenja u Kranjčevićevu? (39 votes)
        Uglavnom zadovoljan
        87%
        Baš i nisam
        10%
        Trebalo je drugačije riješiti
          3%
    10. Je li pravo prvokupa za knock-out UEFA utakmice dovoljno velika pogodnost? (39 votes)
        Da, najvažnija
        21%
        Lijep bonus, ali nije presudno
        69%
        Ne znači mi puno
        10%
    11. Planirate li koristiti obiteljski paket ulaznica ove sezone? (39 votes)
        Da
          3%
        Ne
        97%
  • mrnatural07
    0
    Pozdrav svima,
    Kako se vracam u zgb zivjeti, i posto bi isao na 90%+ tekmi, htio bi uzeti godisnju za zapad dolje. S obzirom na pravila oko prvokupa itd, smatrate li da ce ista ostati za generalnu prodaju koja počinje 9. srpnja ili da se uopce ne nadam?
  • deda
    46.5k
    Sigurno će nešto biti. Presudan će biti najbrži prst.
  • fakin
    5k
    Ako se vec zna da ce biti problema sa sadašnjim godisnjacima radi kranjce zasto se onda ove sezone dopusta uopce slobodna prodaja neobnovljenih godisnjih?
  • Crni86
    22.3k
    rekli su da ce biti problem selidbe po tribinama (nece moc nudit mjesto za mjeato selidbu), ne kolicine.

    Kolicina je upravo zbog krajnce limitirana vec prosle sezone. Na kraju prodane su neke godisnje prosle sezone koje ne omogucuju prvokup ove sezone….
  • mrnatural07
    0


    Jasno, al ne vidim tocan sat u koji pocinje slobodna prodaja - ili je to u 00:00 9. srpnja?
  • deda
    46.5k
    Javit ćemo tocan termin pocetka slobodne prodaje
  • DerHerrKool
    1.2k
    6. pitanje se mora odgovorit i ako uzimam godišnju, pa će odgovori biti većinom hipotetski.
  • NORTE
    25.2k
    Pohvala za temu godišnjih i za digitalnu opciju bez plastike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.