• Ali
    1.9k
    I da jos dodam malo ideja. Na gidisnju printat sliku (upload iste on-line , kroz clanski account) i i stalirati u app na mobitelu.
    Uz opciju da mozes tri dana prije tekme osloboditi svoje mjesto na stadionu za slobodnu prodaju. I to odradis kroz token opciju i na taj nacin dobijes loyalty bodobe jer nisi mogao doputovati na utakmicu. Iste bodove mozes zamijeniti za pivo kad slijedeci put dodjes, a klub moze prodati tvoje mjesto kako isto nebi bilo prazno na utakmici.
    I naravno nagradni bodovi za svaki dolazsk na tekmu koje mozes mijenjati u fan shopu ili npr. za +80% dolazaka 20% dodatni popust na slijedecoj godisnjoj ulaznici i naj taj nacin nagradis najvrednije.
    Sa slikom sprijecis dijeljenje drugima svoje godisnje i netreba ti i osobna na ulazu... a i jefnog dana kada posjedis mozes sa ponosom pokazivati vlansku iz mladjih dana...
  • Captain America
    14k
    Od 18 domaćih utakmica, 6 igraš derbije (odnosno igrao si, ne možemo znat iduće sezone što će bit s Rijekom i Osijekom ako ode Nenad). Znači 2/3 utakmica su manje atraktivni protivnici za koje su cijene za zapad 40 kn (nemojmo se lagat, opet je posjeta bila loša). Jednostavan izračun kaže da je zapad dolje ukupno ovu sezonu bio 900 kuna. Ako nudiš godišnju, moraš ljude navuć s povoljnijom cijenom jedne utakmice i to 30ak% povoljnije. Ovo što si predložio za zapad gore, može bit za zapad dolje nečlanovima. Tu je i rizik da u nekom ludom scenariju završiš u konferencijskoj ligi, za koju bi interes ekipe koja dolazi bit viđena (a nije u malom broju) bio značajno smanjen. Prosječan posjetitelj Maxa nije forumaš sa Zone već neko kom je Dinamo oblik zabave koji se natječe s odlaskom na kavu, u kino, na koncert...

    Računaj i da će doć grdo vrijeme u Zagrebu već krajem listopada i da će trajat do polovice travnja i da je pitanje kolko će se ljudi pomamit za značajno skupljim godišnjim nego ranije u tom periodu. Nemojmo se lagat, većina ljudi želi pogledat europske tekme i derbi s Hajdukom i zato su se onako uzimale godišnje. Najatraktivnije utakmice su po rasporedu kad je vrijeme najvarljivije. Kak nisam bio siguran hoću moć na Hajduk, uzeo sam pojedinačnu za Osijek za zapad gore i unatoč odličnoj prognozi, gore je fkt hladno bilo (čovjek od 40ak godina je sjedio do mene u jakni zakopčan do grla, dečki od 15ak godina su stajali cijelo vrijeme i pričali da je hladno tak da nisam jedini). 750 kuna za članove je stvarno pretjerana cijena za tu tribinu. Zapad dolje ista stvar, ne dolazi grupa koja će doć kolka god bila cijena već simpatizeri i mi s nekadašnjeg istoka.

    Napravljeni su veliki pomaci ove sezone s publikom, al mora se nastavit gradit navijačka kultura i iduće sezone. Uz stadion koji izgleda ko vremenska anomalija ispala iz 1950. ne možeš naplaćivat ljudima godišnje ko Hajduk koji ipak ima kolko tolko pristojan stadion i daleko više sigurnih pretplatnika. IMO bolje je ko u zadnjoj sezoni s godišnjima rasprodat sve za pristupačnu cijenu nego po cijenama koje si predložio i opet trpit zlobne napise (a bit će ih jer ajmo hračnut Dinamo) kako Dinamo nikog ne zanima.
  • Ali
    1.9k

    Mozes ki molim te ovih 900kn za zapad pretvoriti kroz matematiku ? Kak si dosao do te brojke
  • Captain America
    14k
    12 HNL utakmica (Loxa, Gorica, Istra, HD, Šibenik, SB) po 40 kuna zapad dolje+6 derbija (Hajduk, Rijeka, Osijek) po 70 kuna. 480+420=900
    Paket za EL je čini mi se bio oko 350 kuna, ne sjećam se točno tak da ne zamjeri ak sam fulo.
  • Ali
    1.9k
    Stari nekaj ti ne valja u racunici.
    Dinamo je odigrao 27 utakmica na Maksimiru. Po tvom je to 27x33.33kn = 900kn ??? Kada je to bila karta za zapad 33kn? Najeftinija je bila 40, a najskuplja 250kn za sevillu. Pojedinacna za whu 200kn, paket za 3x skupine EL je bio 480kn...

    480(skup EL) + 120+120+120+100 (valur, omonia, legija, sherif) +250 sevilla + 480 (12x40 za hnl) + 210 (3x70, rijka2x os1x) + 100 hajduk + 160 pak osj+hajd

    Tak da je to 1.660kn za zaoad dolje !!! Bez covida (cjepljeni 0kn, testirani jks 500kn barem)

    Tak da frende nemoj pausalno procjenjivati i obmanjivati al nisi ziher.

    Ove godine kad smo bili najlosiji ispali od sherifa, mijenjali trenere lutali itd je bilo ljudi laj su dali ugrubo skoro 1.500 kn
    Zakaj molim te ti isti puta x2 nebi dali ove.godine 1.000 kn na rate ???
    Pogotovo ak ti se moze dogoditi da dobijes za tu cijenu npr ajaxa i psg ili slicne. Pa sam te svije budu vrijedilei minimum 500kn tak da su ti sve druge gratis
  • Captain America
    14k
    Računao sam samo HNL ko što sam ti napisao i tu je 900 kuna. Naveo sam odvojeno od tih 900 pakete za Europu.

    Kakva je bila posjeta na pretkolima, čak i ona fora s prvokupom za potencijalni susret sa Zvezdom ljude nije navela da planu karte za Legiju, a ne može se niko na prognozu izvlačit. Ne možeš na temelju zadnja 2 odlično popunjena derbija (koji su odlučivali o naslovu, svejedno je na zapadu gore bio priličan broj praznih mjesta za koje bi ti ovakve cijene stavio) više nego udvostručit nekadašnje cijene godišnjih za iduću sezonu. I opet ti predlažem, napravi anketu među običnim pukom, ne zonašima, da li bi dali tolko za godišnju kolko predlažeš i vidit ćeš sam kakvi su rezultati. Nema šanse da će ti kibic sa zapada dat tolko za godišnju s ovakvim poluraspalim stadionom i dok se covid potvrde mogu u svakom trenutku vratit (što se vidi po današnjoj odluci suda za referendum) pa da mora testove plaćat ako nije cijepljen/prebolio.

    Imali smo sjajnu posjetu zadnjih par utakmica kad su ljudi osjetili da dečkima treba potpora, al velik je posao pred svima da se to prelije na iduću sezonu i nadograđuje i dalje. Ako se ovaj trend nastavi iduće sezone, možemo razgovarat o tvom prijedlogu cijena. Potražnja diktira cijenu, a nemojmo se lagat, do druge polovice travnja i kiksa na Poljudu potražnja nije bila neka.
  • Mrvica
    3.3k
    Mislim da je bila priča oko ovoga ali da pitam opet za svaki slučaj. Zbog hitnog i neizbježnog slučaja nisam u mogućnosti ići na derbi, bio sam na utakmici protiv Osijeka.. Dal je moguće kojim slučajem promjeniti ime na kartama jer bi ih dao curinom bratu, da naglasim ne živim u ZG i ulaznice sam kupio online kad su se počeli prodavati paketi, ili da proba ući iako je na karti moje ime jer prošli put na tekmi protiv Osijeka uopće nisu ni gledali osobne ako ćemo iskreno.
    Hvala unaprijed na odgovoru i ispričavam se što sam naporan :lol:
  • deda
    28.1k
    Mrvice, i ja imam istu situaciju. Bit ćemo pametniji kad otvore karatanu. Pitat ćemo.
  • reziser
    6.4k

    ovak je bilo prije kupovine paketa. pitao sam za ovakvu mozebitnu situaciju, odgovor je bio slijedeći: NEMA promjene imena na karrtama, da zadnje kolko nebi bila najezda magaradi. I bit ce vrlo stroge kontrole na Hajduku.
    e sad, na osijeku se uslo nikad laksei sa malim kontrolama. Kako je sad magarad ispala iz utrke, kako se ne ocekuje navala na karte s njihove strane, ocekujem da se moze promijeniti ime i da nece biti stroge kontrole!
    Tako da se nadam pozitivnom ishodu za vas
  • reziser
    6.4k
    kaj se tiče godišnjih, bit će ih, ali ih sigurno neće biti u ovom trenutku nego krajem 6 mjeseca.. jbg
  • Mrvica
    3.3k

    Hvala puno na odgovorima, ma da živim u ZG bilo bi mi lako otić do karatane i vidit kakva je situacija, al sam ovako malo podalje pa mi nije baš lako otić 600-tinjak km za promjenu imena. Jasno mi je da su stroge kontrole, al eto nadam se da će upalit sve to.

    Još jednom hvala puno na odgovorima
  • reziser
    6.4k
    nadam se da ces uspjeti, pozitivno je da magarad nece biti zainteresirana pa ce i kontrole biti manje
  • deda
    28.1k
    Počeli smo u jednom kružoku raspravu o godišnjim ulaznicama za sezonu 2022/23. Kakva su vam razmišljanja po pitanju paketa i cijena? Podsjećam, zadnji put smo godišnje imali u sezoni 2019/20.
  • flexXy
    1.9k
    Ja bi stavio sjever 360, zapad 500. S tim da paketi nebi ukljucivali grupe i proljeca europskih utakmica. Za europske utakmice bi nositelji imali pravo prvokupa po povlastenim cijenama od 40kn sjever, 70kn zapad.
  • SAS1987
    13.5k
    Meni bi bilo fenomenalno da godisnja bude nekako prenosljiva. Ili neki +1 način pa da u biti kupis dvije godisnje pa moze na tekmu tko stigne.

    Sigurno ce biti paket hnl + europske tekme a prodati ce se ih opet cca 8k.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.