• NitkoBitan
    13k
    Jel zna netko dal ce bit karata za sjeveru dolje za hajduk ? Il je sve otislo u paketima ?über alles

    Ostalo je nesto, rekao bih nekoliko stotina. I ak se rasproda vjerujem da ce bit ekipe koja je uzela pakete a nemre na Hajduk (ovisno o terminu) pa ce se rjesavat tih karata
  • bbb medimurje
    3k
    Mislim da bude u nedelju derbi
    Veli frend iz interventne da su dobili raspored za osiguranje za derbi za iducu subotu i nedelju
    A veli da se svakak ide dan prije kad je derbi tak da bi vjerojatno tekma trebala biti u nedelju
  • Keyser Soze
    8.3k
    Meni nema smisla da bude u nedjelju kad tovari u srijedu igraju finale kupa, a i prvotni raspored je trebala bit subota.
    Šteta kaj se očekuje kiša i u subotu i u nedjelju.
  • Klenx
    4.3k
    Finale kupa je u četvrtak, 26.5.
  • rob ljubavi
    786
    Ima smisla, mogli bi igrat u subotu i oni i Rijeka da imaju vise odmora do finala kupa...
    Uostalom Slavonci organiziraju Plavi vlak za subotu , to je mozda neku hint, a i ak se ne varam zadnjih godina je uvijek bilo u subotu, to je nekako bolje ljudima za oslobodit si .
  • Stjepan
    479
    Ev gledao sam zadnjih 5 6 sezona unazad i tu si upravu uvijek je bila subota
  • dzg7
    272
    Mene samo brine šta max tv reklamira svaku utakmicu iz zadnja 3 kola na as 1 znači moraju se igrat u različitim terminima
  • Ali
    2k
    Ponavljamo i u ovoj temi dio posta mozda dodje do nekog u marketingu Dinama:

    Sutra vec u orodaju godisnje i onmova clanskih za next seazon !

    Nek su cijene tko kupi do 31.05.
    Sjever 17x30 = 510kn uz clansku 450kn (mogucnost na rate)
    Zapad gore 17x50 = 850kn uz clansku 750kn
    Zapad dolje 17x90 =1.530 kn uz clanslu 1.000kn

    Naravno za klinca do 13g free, od 13-18g 1/2 cijene, i za 60+ 1/2cijene.

    Naravno nagrada za "early birds" je ta da si vjerovao u tu momcad i na vrijeme osigurao svoje mjesto na tribini i zato imas jos jedno proljece gratis !

    Dakle za mabijace na sjeveru bi to bilo 26kn po utakmici , a ako racunas i jos toliko na prolkece dakle oko 13kn utakmica ! Manje od pive u bircu, a na Zapadu dolje je to 58kn po ulaznici , manje od dobrpg burgera...

    I evo im i bilance:
    8.000 paketa za zapad dolje
    4.000 paketa za zapad gore
    7.000 paketa za sjever ukupno

    To je prihod od 14mil kn ! Dakle 2mil € ! Jos bonus 1.4 mil kn za clanske !

    I jos toliko od kuoaca pojedinacnih ulaznica.
    Jug 75kn , za sve utaice za goste.
    Sjever 50kn, Zapad G 120kn, Zapad dolje 200kn.

    I naravno krenite sa statickom obnovom ili potpuno srusite istok (uzmite lovu iz fonda za obnovu od potresa) proglasite ju nepooravljivom radi velikog rizika jer bi dolazilo cca 15.000 ljudi pa ju priblizite aut linij i full novu sigurnu sa krovom , dotova za godinu dana... samo pocmite. Isplatit cete.istu za 3godine
  • Captain America
    14.6k
    Prevelika je cijena. Ako će vratit godišnje, bit će cijena ko i prije korone. Tek su se ljudi počeli vraćat, ako staviš ovakve cijene za komfor našeg stadiona, pokrenut ćeš lavinu negativnih reakcija da ti je cilj nemat navijače.

    Mora ti bit cilj dovuć ljude i navući na stalne dolaske na stadion, a to ćeš dobit pristupačnim cijenama ulaznica. Računaj na mnoge koji dolaze izvan Zagreba, gorivo je poskupilo pa i sama cijena dolaska i potencijalan povratak korone gdje će dio opet morat plaćat testove. Jednog dana kad se vrati ona stara navijačka kultura i budemo imali krov i sanitarni čvor se o ovakvim cijenama može diskutirat.
  • SAS1987
    13.7k
    sanitarni čvorCaptain America

    Svaki dan viši standardi.
  • Nino Bule
    11.7k
    Otisli ljudi na par gostovanja i zinula guzica, sad bi i sanitarni cvor na stadionu.
  • SAS1987
    13.7k
    razmažena zagrebacka publika.
  • Ali
    2k

    Koja je cijena konkretno prevelika ?
    Lijepo sam izracunao .
    Dakle nudi se : 18 hnl utakmica od kojih 6 derby + kup barem dvije + 6 europskih. Uz moguce dvije europske na proljece. Dakle total : 28 utakmica.

    Najskuplja single za ultra heavy usera sve tekme : 35kn kom , najjeftinija 16kn.

    Najskuplja single za heavy usera sve europske (6) + 6 derby + 2 hnl za lijepog vremena + 2 kup = 55kn , a najjeftinija 25kn

    Najskuplja single za povremenog posjetitelja 4 europske + 4 derby = 125 kn , najjeftinija 56 kn.

    Kaj je tu previse ???
    Da stave tu cijenu sutra bi otislo ovih 14mil kn 19tis paketa. Naravno bit je rezervirati na vrijeme.
    Daj na kartice na 12 rata, to je mjesecno manje od bilo koje pretplate za netflix, iptv, kaj got...

    Evo neka admin pokrene anketu tko bi kulio od zone ovakve pakete.

    Znam da kad pausalno pogleas zvuci pumo 450kn ili 1.000, ali tko nema kesh daj ljudima na rare, pa ak nema i karticu daju mu na 6 rata da ga klub ceka za lovu svaki uplatis po 75kn za sjever i vrijedi ti bar code na ulazu... ak ne platis ratu sacaktw klub jos jedan mjesec i ak ni tad ne platis brise ti se kod sa ulaza...
  • miro
    3.3k
    meni su te cijene ok, ako uključuju sve tekme
  • Captain America
    14.6k
    sad bi i sanitarni cvor na stadionuNino Bule

    Dok Real ugrađuje male televizore u pisoare na novom Bernabeu, mi sanjamo o pisoarima s autobusnog kolodvora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.