• deda
    27.5k
    Dragi forumaši, želimo saznati kako dišete po pitanju ove teme. Molim vas da anketu ozbiljno shvatite i popunite ju točno i iskreno kako bismo ju mogli iskoristiti za komunikaciju s klubom.
    1. Da li ste član GNK Dinamo u postojećoj kalendarskoj 2024. godini? (284 votes)
        Da.
        98%
        Ne.
          2%
    2. Jeste li vlasnik godišnje ulaznice za sezonu 2023/2024. i da li ćete ju ponovo kupiti? (284 votes)
        Vlasnik sam godišnje 2023/2024. za tribinu sjever i kupit ću je i za sezonu 2024/2025.
        43%
        Vlasnik sam godišnje 2023/2024. za tribinu zapad i kupit ću je i za sezonu 2024/2025.
        10%
        Vlasnik sam godišnje 2023/2024. za tribinu sjever. Iduće godine uzet ću godišnu za tribinu zapad.
          1%
        Vlasnik sam godišnje 2023/2024. za tribinu zapad. Iduće godine uzet ću godišnju za tribinu sjever.
          0%
        Nemam godišnju za sezonu 2023/2024., ali iduće godine ću kupiti godišnju za tribinu sjever.
        17%
        Nemam godišnju za sezonu 2023/2024, ali iduće godine ću kupiti godišnju za tribinu zapad.
        10%
        Nemam godišnju za sezonu2023/2024. i neću je kupiti ni za sljedeću. Prefieriram pojedinačne ulaznice
        19%
        Vlasnik sam godišnje za 2023/2024., ali iduće godine ju neću kupiti.
          1%
    3. Kakvu cijenu godišnjih očekujete za sljedeću sezonu u odnosu na ovogodišnje? (284 votes)
        Cijene trebaju biti iste kao u sezoni 2023/2024.
        69%
        Cijene trebaju biti jeftinije, godišnje su preskupe.
        27%
        Cijene trebaju biti više, godišnje su prejeftine.
          4%
  • deda
    27.5k
    Ekipa, nemojte se ljutiti, ali pobrisao sam sve postove jer o detaljima možemo na mnogim drugim temama, a želim da ovo bude pregledno i da što više ljudi popuni anketu kako bismo imali reprezentativan uzorak. Stoga vas molim da ne upisujete više komentare kako bi pri samom otvaranju teme anketa udarala odmah u nos.
  • deda
    27.5k
    Refresh
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.