• 000
    941
    Nije obavezno, ali neka se nađe...
    Preporuka, pročitati pravila prije postanja:

    https://www.zonadinamo.com/discussion/12/pravila-foruma-uvjeti-koristenja

    ZAŠTITA PRIVATNOSTI I ANONIMNOST ČLANOVA

    Članovi foruma su najčešće anonimni jer se pri registraciji na forum ne moraju navesti pravi identitet. Većina korisnika na forumu je anonimna, i ta anonimnost se poštuje. Po vlastitom izboru pojedini članovi ne pišu pod krinkom anonimnosti. U tom slučaju su sami otkrili svoje osobne podatke ili su dali pristanak na njihovu objavu.


    Ukoliko korisnik sam objavi svoje osobne podatke ili da pristanak na njihovu objavu, oni postaju javni i njihovo daljnje objavljivanje više ne predstavlja kršenje privatnosti. Upozoravamo korisnike da budu pažljivi sa odavanjem privatnih detalja, ukoliko žele sačuvati anonimnost, kako kasnije zbog toga ne bi imali problema izvan Foruma.


    Identitet korisnika može se otkriti i po naznakama i sitnim detaljima koje korisnik objavi. Također, sami ste odgovorni za zaštitu svoje privatnosti kroz materijale koje objavljujete na forumu i kroz kontakte koje ostvarujete posredstvom foruma.


    Zabranjeno je na forum postati tuđe osobne podatke kao što su ime i prezime, OIB, fotografije, telefonski brojevi, mail adrese, adrese stanovanja i slično. Postovi u kojima se objavljuju ovakvi podaci bit će brisani, a oni koji su ih objavili opomenuti ili odmah udaljeni s foruma, ovisno o težini prekršaja i diskrecijskoj procjeni moderatora.
  • LovroZG
    1.3k
    Bojim se da neću ovdje puno piskarat, al ipak sam se registriro da pohvalim projekt i pozdravim ekipu koju prepoznajem sa Sportneta. :smile:
  • markoli
    1.6k
    Pozdrav svima, nadam se da ćemo se skupiti u lijepom broju. Korak po korak. :smile:
  • deda
    26.3k
    Također još jednom lijep pozdrav od dede Arcturusa. Osobno će mi biti teško pratiti oba foruma, no možda mi ovaj može postati broj jedan tko zna. Ja bih bio najsretniji da su ovdje isključivo Dinamovci bez upadica tovarskih i ostalih padobranaca. Test foruma će biti naravno sukob naših frakcija. Ako to preživi onda možda i postane stvarnost. Sretno nam svima!
  • Eduardo
    16.9k
    Mišljenja sam da ne možemo samo tako nekome zabraniti registraciju. I ja bih bio najsretniji da sve bude bez problema ali ako je netko došao argumentirano pisati, bez provociranja i trollanja onda nemam ništa protiv. U suprotnom se padobranci lako riješe.
  • xavier
    11k
    Pozdrav svima :smile:
  • deda
    26.3k
    Uvaženi gospodine Xavier lijep pozdrav. :wink:
  • reziser
    5.8k
    pozdrav od režisera :wink:

    molgi bi tu okrivno stavit, od kud je tko..godine i tak to...
  • deda
    26.3k
    Meni to nikad nije bio problem, a forum treba ostati anoniman po meni jer to je nekako default u svijetu. Dakle, deda je Pemac iz Ždralova kod Bjelovara koji je rođen 1974. godine.

    Isto tako mislim da ovi podaci trebaju biti stvar dobre volje forumaša.
  • reziser
    5.8k
    ti deda a ja stariji od tebe :lol:
    zagreb...centar....
  • deda
    26.3k
    A tak su me nazvali, nisam sam. :lol:
  • reziser
    5.8k
    a jesi bar deda? :joke:
  • deda
    26.3k
    Ne :razz:
  • reziser
    5.8k
    e jbg deda, ha ha
    nemaš sreće onda

    ti si na istoku il zapadu (mamićevac, hahah)
  • xavier
    11k
    Deda je na zapadu od ove sezone :wink:
  • xavier
    11k
    A što se tiče podataka...nije problem, dapače, ionako dobar dio Dinamovih forumaša s Sneta znam :smile:

    '78 godište, Sesvete
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.