• purger39
    10
    Aj da se i ja predstavim...
    Purger iz Dubrave, sezona '81, prije par dana napunio 37, učlanjen u Dinamo sa 12sati (rođen u 7 navečer, stari me učlanio iduće jutro u 7 u Dinamo), prešao sa Dinamom pol Europe, doma imam šal i zastavu iz 82-ge i krpu od 5m kaj je bila sa mnom i ekipom posvuda, a na zidu dvorišta grafit di piše dubbbrava.. :rofl:
    volim i pratim Dinamo i moje dečke iz Dubrave u 3HNL, a simpatije gajim prema Romi i Celticu...
    inače sam na Istoku od sezone 04/05...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ovo kao ono kad u školu dođeš pa se predstavljas. Evo za one koji me ne znaju. Rodom iz Bugojna pa preko dalmacije do berlina. Dinamo mi je život i kad god mogu idem na tekme. Par godina sam propustio kad je bio vrh vladavine idiota ali sad se polako vraćam. Bio sam i na par gostovanja a u Zg bar 70, 80 puta na tekmi. I da, i ja sam generacija 81.
  • Maxhelm
    7
    Evo prvo da zahvalim što sam pozvan na forum(hvala Deda) jer sam i na onom forumu friški. Da se predstavim, evo za koji dan 41g,rođen u Zagrebu.. Dugave i Travno... tj obratim redom al pošto kvart do kvarta ni danas mi nije jasno zakaj su starci tak daleko se odlučili preseliti(ravno 3min od zgrade do zgrade:grin:) Na tekme prvo me stari vodio kao i većinu i stalno bio član, Istok je bila naša tribina.. Kasnije kak mi u kvartu živi Hasan(bivši vođa Boysa) tak smo mi mlađi sa njim krenuli na Sjever. Tamo sam proveo mladost dok kad sam se oženio vratio sam se na Istok(nekak tu sam doma) dok nije došao ovaj idiot i razjebao sve.. O njemu neću pisati ali ni dolaziti (mada nakon jako dugo vremena razmišljam da napokon gledam moj Dinamo uživo)još neko vrijeme. I kad se budem vratio to će biti kontra nekog malog kluba kad kiša bude ljevala da mi bude baš gušt.. zima ide pa ću si izabrati a kad se jednom vratim onda me više nitko neće potjerati ili zabraniti da budem uz Dinamo dok god dišem..
    Kao i obično ja vas malo udavio i zato stajem i još jednom pozdravljam sve...
  • xavier
    11.1k
    Zovite brzo nekog mlađeg jer već vidim komentare od kolege bk5b :grin:
  • xavier
    11.1k
    Inače, ja nisam bio na Maksimiru negdje od 2011. ili 2012. sve do onog derbija kad je onaj čije ime neću spominjati prvi put završio u pritvoru. Nakon toga opet nisam išao idućih godinu dana dok me neki članovi ovog foruma nisu nagovorili na par derbija i malo po malo sam se vratio. Do to mjere da ove sezone opet imam godišnju :smile:
  • 000
    941
    I kod mene slicno. Nisam bio od drugog Sherifa do Astane ove godine. Eto xavier, kako smo se vratili, zamirisalo:

  • xavier
    11.1k
    stvarno tako izgleda...iako ja ne vjerujem dok ne bude matematički osigurano, Dinamo je to :yikes:
  • 000
    941
    Ja necu biti ni tada siguran. Kad se sjetim slucaja Ademi, ili klinaca prije par godina u LP...
  • xavier
    11.1k
    Htio sam i to napisati, ali ne želim coprati...
  • 000
    941


    Poslikaj "krpu", sal i zastavu, pa postavi u onu temu nostalgija ako ti se da. I ako imas jos stogod iz tog perioda.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ajde da se i ja predstavim da ima nekog i mlađeg da navija za Dinamo... 98. godište iz Virovitice.
  • deda
    27.5k
    Lijep pozdrav susjed, mi dva jedini iz provincije i to s iste strane. Dobro i Marcio je tu pošto je iz Bugojna, ali on nije provincija jer živi u velegradu.:rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Pozdrav deda! :) Ali nemoj tako i mi smo iz "velegradova" :strong:
  • LovroZG
    1.3k
    Ja ću sam spomenut da sam 96. godište da isto malo popravim demografsku sliku foruma. :joke:
  • purger39
    10

    bum poslikao ni bed... većinu stvari sam podijelio klincima, ostavio domeka samo ovaj šal i zastavu, šal zg u <3 i dresove sa natpisom zg u <3.. i naravno krpu kaj smo šivali ekipa i ja uz veliku pomoć pokojne bake i njene šivaće mašine... :lol: i negdje u ormaru je zapaljen tovarski šal koji sam ponosno osvojio pa zapalio na prvom derbiju po povratku imena... :lol: i naravno kolaže slikica boysa i ručne radove dinamovog grba, buldoga i medveščaka.. lik radio to u drvetu i predobro zgleda pa mi to krasi ulaz u kuću tj ulaz u podrum (moj muški brlog)... tam se inače gledaju tekme sa kumovima...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.